Ustasa Mesic vs Bozidar Djelic

I naravno da treba,ako vec ne mozemo sa velikima da prekidamo odnose jer od njih zavisimo kada Hrvatska prizna kosovo sve njihove firme moraju da budu najurene,gradjanima hrvatske nacionalnosti uskraceno gostporimstvo i prekinuti diplomatski odnosi a imovina hrvatskih preduzeca zaplenjena.Pa nek razmisle shta im vishe odgovara da rade.

Тачно Дерер, али за такав потез ови из ДС-а треба да имају муда до колена, а не "јајца од папагајца"...........8-)
 
Овај пут, бићу сасвим директна, јер, напросто, истине ради - морам:

Пренета вест је још један - фалсификат.

У ствари, пренета је само делимично, а то му дође на исто.

Дакле, још један доказ, ко су, заправо радикали.

Неки други јесу "транспарентнији", у свом штеточинству за Србију, слажем се.

Али, ни ово, заправо, није далеко од тога.
 
Овај пут, бићу сасвим директна, јер, напросто, истине ради - морам:

Пренета вест је још један - фалсификат.

У ствари, пренета је само делимично, а то му дође на исто.

Дакле, још један доказ, ко су, заправо радикали.

Неки други јесу "транспарентнији", у свом штеточинству за Србију, слажем се.

Али, ни ово, заправо, није далеко од тога.

Норма, извини али овај пост не разумем. Ако имаш податке да вест није целовита или да је наштимована - дај пренеси шта је тачно, или напиши линк......не разумем.
 
Овај пут, бићу сасвим директна, јер, напросто, истине ради - морам:

Пренета вест је још један - фалсификат.

У ствари, пренета је само делимично, а то му дође на исто.

Дакле, још један доказ, ко су, заправо радикали.

Неки други јесу "транспарентнији", у свом штеточинству за Србију, слажем се.

Али, ни ово, заправо, није далеко од тога.

que????????
 
meni je zao sto nisam bio na tom skupu da bagri zacepim lajavu ustasku gubicu

aaa...gledao sam na TVu na Dnevniku je bilo....a kako je Mesić Đelića ko nekog balawca otkantao...strašno...prestrašno...

i vi stvarno šaljete "političare" na ovom se vidi da je još juče bio na maminoj sisi...pa zar nemate nešto bolje...

gle pa nismo jedni od druih udaljeni 1000km pa da neznate kakav je naš preCednik šaljivđija...a Đelić se odmah zajapurio ko dete od 5 godina kad mu uzmete lizalicu:lol:

smehurija teška:lol:
 
I naravno da treba,ako vec ne mozemo sa velikima da prekidamo odnose jer od njih zavisimo kada Hrvatska prizna kosovo sve njihove firme moraju da budu najurene,gradjanima hrvatske nacionalnosti uskraceno gostporimstvo i prekinuti diplomatski odnosi a imovina hrvatskih preduzeca zaplenjena.Pa nek razmisle shta im vishe odgovara da rade.

Е сада нека бар усташе на овом пдф мало размишљају:

v79048p0.jpg

Razmatra se i prekid diplomatskih odnosa
Utorak, 4. decembar 2007. 16:33

Šef srpske diplomatije Vuk Jeremić izjavio je u skupštini Srbije da je Ministarstvo spoljnih poslova, za slučaju da kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost Kosmeta, a to podrže neke države, uputilo Vladi Srbije predlog mera, medju kojima je i prekid diplomatskih odnosa.

Odgovarajući na pitanje šefa poslaničke grupe SRS Tomislav Nikolić u Skupštini Srbije, Jeremić je rekao da su predložene mere u spektru od vrlo mekih do vrlo tvrdih u domenu diplomatije, i objasnio da je najtvrdja mera prekid diplomatskih odnosa sa državama koje krše teritorijalni integritet i suverenitet Srbije.

Jeremić je istakao da prekid diplomatskih odnosa potpada pod državnu tajnu i da o tome ne može da govori javno, za skupštinskom govornicom. Najmekša mera je da se ne uradi ništa, a izmedju najtvrdje i najmekše mere postoji još sedam nivoa reagovanja i svi su razmatrani i upućeni ka Vladi Srbije, rekao je šef diplomatije.
...................................
.............................................

................................................
.................................................



(Tanjug/MONDO)
 
Е сада нека бар усташе на овом пдф мало размишљају:

v79048p0.jpg

Razmatra se i prekid diplomatskih odnosa
Utorak, 4. decembar 2007. 16:33

Šef srpske diplomatije Vuk Jeremić izjavio je u skupštini Srbije da je Ministarstvo spoljnih poslova, za slučaju da kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost Kosmeta, a to podrže neke države, uputilo Vladi Srbije predlog mera, medju kojima je i prekid diplomatskih odnosa.
)


a nije li malo to ne fer jer onda ova najtvrđa mera neće bit primjenjiva na USA (koja otvoreno zagovara otcjepljenje Kosova) a za Hrvatsku će bit zato jer će ona eventualno priznat Kosovo i to sigurno ne prva a ni među prvih 5
toliko o principima srpskih političara i principjelnosti:roll:

naravno jasno je meni zašto će to biti tako:shock:

mada kad su radikali u pitanju ne bih se začudio ako kojim slučajem zasjednu na vlast a računajući na njihovu upitnu inteligenciju i ovu najtvrđu meru okrenu i prema USA eee...samo da znate koliko bi to bio "mudar" potez za srbijanski narod ...zašto?...zato jer bi Srbiju doveli maltene do ruba propasti...zašto?... zar je potrebno reći što je USA! a da ne pričam da najveću trgovinskoinvesticijsku bilancu ostvarujete upravo zahvaljujuć USA

dakle učinak bi bio suicidalan po Vas...
tek toliko

a što se Hrvatske tiće...pa učinili bi velik korak unazad jer da ikad budete htjeli uć u EU...Hrvatska vam neće zaboravit taj posljednji udarac a to je gospodarski ili po vašem privredni na njezine subjekte u Srbiji

eto jučer bili Slovenci na tapeti koji su se svrstali na stranu Albanaca puno žešće, danas je to Hrvatska samo jer je Mesić rekao da je Kosovo bila jugoslavenska pokrajna a ne srpska za vrijeme SFRJ

PA JEL VAMA JASNO DA NEMOŽETE GLAVOM O ZID I PROTIV SVIH!?

ja sam inaće jednom ne tako davno pitao da mi vi odgovorite na to pitanje čije je bilo Kosovo za vrijeme SFRJ al argumentima i činjenicama...odgovore koje sam dobio su bili na nivou rekla-kazala

dakleM sa takvom diskusijom mogu slobodno na pdfTinejđeri

pa vas sad još jednom pitam...
 
Е сада нека бар усташе на овом пдф мало размишљају:


Razmatra se i prekid diplomatskih odnosa
Utorak, 4. decembar 2007. 16:33

Šef srpske diplomatije Vuk Jeremić izjavio je u skupštini Srbije da je Ministarstvo spoljnih poslova, za slučaju da kosovski Albanci jednostrano proglase nezavisnost Kosmeta, a to podrže neke države, uputilo Vladi Srbije predlog mera, medju kojima je i prekid diplomatskih odnosa.

Odgovarajući na pitanje šefa poslaničke grupe SRS Tomislav Nikolić u Skupštini Srbije, Jeremić je rekao da su predložene mere u spektru od vrlo mekih do vrlo tvrdih u domenu diplomatije, i objasnio da je najtvrdja mera prekid diplomatskih odnosa sa državama koje krše teritorijalni integritet i suverenitet Srbije.

Jeremić je istakao da prekid diplomatskih odnosa potpada pod državnu tajnu i da o tome ne može da govori javno, za skupštinskom govornicom. Najmekša mera je da se ne uradi ništa, a izmedju najtvrdje i najmekše mere postoji još sedam nivoa reagovanja i svi su razmatrani i upućeni ka Vladi Srbije, rekao je šef diplomatije.
)
7x0=0
 
Tokyo nije lepo lagati:)
Svi smo ti lepo rekli da je i u SFRJ Kosovo bilo AP u okviru SRBIJE.
Sve smo ti lepo objasnili jer kao"nisi znao"i onda si"shvatio"kad se njih 100 javilo da ti ponovi jedno te isto shto je istorijska chinjenica.
Kosovo nikada nije bilo Republika u SFRJ a Ustasha Mesic je izgleda toliko mator da je neke stvari iz tog perioda "pozaboravljao".
I shto ti mislish da cete vi uci u EU pre nas?
 
Tokyo nije lepo lagati:)
Svi smo ti lepo rekli da je i u SFRJ Kosovo bilo AP u okviru SRBIJE.
Sve smo ti lepo objasnili jer kao"nisi znao"i onda si"shvatio"kad se njih 100 javilo da ti ponovi jedno te isto shto je istorijska chinjenica.
Kosovo nikada nije bilo Republika u SFRJ a Ustasha Mesic je izgleda toliko mator da je neke stvari iz tog perioda "pozaboravljao".
I shto ti mislish da cete vi uci u EU pre nas?

PUSTI SAD ISTORIJSKE ČINJENICE

samo da pogledamo istorijske činjenice u državama bivše SFRJ one se veoma ralikuju od države do države a i injihove interpretacije

daj mi dokumenat gdje piše da je Kosovo bila Srpska autonomna pokrajna u sklopu SFRJ

i onda možemo pričat dalje

kao pravi Srbin i patriota fotokopiju tog dokumenta bi trebao imat uramljenu na svom zidu...dakle web kamerom poslikaj i šalji na PP

reko sam: NEĆU REKLA - KAZALA

hoću fakte!
 
braco i sestre, ja predlazem da se oduzme sva ustaska imovina u srbiji? jel moze?


eto mene nervira sto je frikom ustaski i predlazem da se ta srpska firma opet vrati u okrilje majke srbije.

mi i onako tamo nista nismo investirali a oni jesu, ovde pa ako zucnu nesto oko kosova predlazem da im uzmemo sve .
 
pa ovo nisam ocekivao od tebe...navela si da nije preneta vest kako treba i ne navodis je posle toga u "pravom" obliku...ali si iskoristila priliku da pljunes po radikalima:shock:....mislim,ZNAM da si mnoogo pravednija i kulturnija od toga:wink:
Где је део из те вести, у ком Б. Ђ. помиње - Бадентерову комисију?

Друго, ја не "пљујем" ни по коме. Нити желим иког да вређам, сем ако мене не вређају.

Али, увек, СВАКОМ, не само радикалима, кажем - кад мислим да није у праву.
(Уосталом, није никаква тајна да им ја много тога замерам).

Као и свима и другима. Сваком - према заслузи.

Исто тако, кад је речено нешто с чиме се слажем, ја сваком то признам.

Овде, напросто, није пренето у целости.

Овако испада да је "Месић одржао лекцију Ђелићу", што - није тачно.

Пре је било - обратно.

А "одржао је лекцију" и оној сподоби К. Дел П.

Што је, морам признати, од Ђелића, мене изненадило.

(Али, и то је већ нека трећа прича)
 

Back
Top