CUDNO PONASANJE ?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: CUDNO PONASANJE ?

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano CUDNO PONASANJE ?

Jedno pitanjce za WW ili ko se vec razume ili ima slicno iskustvo:

Zivim vec duze s jednom osobom koja, najblaze receno ima jedan cudan nacin ponasanja. Mislim da sam nekada cuo da to ima svoje ime u vasoj nauci. Evo primera:
    Ako me pita, recimo da li da osoli jelo, a ja odgovorim negativno, ona uradi upravo suprotno. Nekad kazem, da za nekoga "nisam tu" ako me trazi telefonom. Ona uradi upravo suprotno. Sama me pita, recimo, da li da s pijace donese nesto. Odgovorim pozitivno, a ona...
    Meni to lici, kao ono kad neko "ne respoznaje" levu i desnu stranu...
    Ima citav niz i ovakvih i ozbiljnijih primera. Naravno sve bi ovo bilo sasvim glupo pominjati, da se ovakvo njeno ponasanje ne ponavlja iz dana u dan u "ogromnim kolicinama. " Kada je upitam zasto to radi, odgovor je - da je u pitanju nesporazum(!) I tako tih "nesporazuma" dnevno bude na desetine. To je jako zamorno, pogotovu sto neko nema svest o tome koliko cesto ispoljava ovakvo ponasanje.(usput, to primecuju i drugi)
    Mozda je za odgovor ili komentar potrebno i nesto vise ali stvar je u tome sto nas suzivot nije nista ni bolji ni gori od drugih. Prosecan - ukratko, kao i mi sami. Hocu da kazem, da ja mislim da to ona ne radi namerno ili nekim povodom - koliko ja znam, a i pitao sam je. Onda bi sve bilo jasno i celo ovo ovo moje pisanje bezpredmetno.

Hvala
    Poslednji put ažurirao/la busy : 04.12.2007. u 09:01

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: CUDNO PONASANJE ?

Stvarno ne znam o cemu se radi, obratite se psihijatru ako mislite da postoji problem, moze da bude rasuta paznja, bezobrazluk, inat, psihopatija, nesto jos ludje - ne znam. A postoji tema PSIHIJATRIJA pa ovakva pitanja molim da se postave tamo.
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Čudno ponašanje mladog pinča
    Autor Tinar u forumu Svet životinja
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.02.2007., 08:20
  2. RAID 0 cudno ponasanje
    Autor Oggy u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.05.2006., 21:45
  3. cudno ponasanje
    Autor AllPacino u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 33