drugarstvo nije ptica...

iskreno...

  • ne znam... mnogo teska pitanja postavljas...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    11
  • Anketa je zatvorena .
Nemam , ja sam asocijalna .......al` imam pesmu za tebe , uklapa se u temu :)

Bio jednom jedan maslachak
I bio na nebu beli oblachak.

Oblachak gore, maslachak dole.
Gledeci se , pocheshe da se vole.

Dodjoshe vrucine nechuvene
i maslachak poche da vene.

Oblachak pritrcha brzo u pomoc:
kisha je lila sve do u ponoc.

I kad god je bilo potrebe ,
oblachak davashe sve od sebe.

Od blagorodne , tople kishe
maslachak rastai sve vishe, vishe ...

Ishao sve dalje od ovog sveta,
nadrastao je sva drveta.

I jednoga dana maslachak
nezno dotakao beli oblachak.
 
Само зез.. мислим да је тако најбоље.. не запитамо се онда, заштоооооооо све што је лепо има крај..само мамурлук у овом случају следи!!! Ако ме капирате!
 

znaci... jedva cekam da vidi ovo... kad sam mu govorio, nije mi verovao... a sad... evo dokaza... pocecu da se bavim proricanjem sudbine... bata rile, ko ce mi biti najbolji forumaski prijatelj? hm... ne vidim dobro... moze pivo? tvoj najbolji forumaski prijatelj ce biti jedna osoba jako pozitivna... i voli zivot jako... i ne voli zlobne ljude... aaaa... vidim isto i... ne, ne... bolje da ti ne kazem... moze jos jedno?
 
izvini... htedoh da napisem 'jos jednoM?'... to je ono... kad se, u kafani, zapijes... pa narucis pesmu koja te pogadja skroz... i, posle nekog vremena, pogledam pevaca... i kazem: jos jednom? a on se okrene, razvuce osmeh i kaze: rile, za tebe uvek, pobratime... i okrene se prema orkestru i kaze: idemo onu 'moju'... i krene sam... a to uvek neka dvojka... i kako posle da ne ode izlazni tiket na muziku? ma nek' ide... jednom se zivi... ima jedna stvar... od 'no smoking orchestra'... sa novog albuma... zove se 'del dija'... ta pesma k'o da je za mene pravljena... sto bi rek'o jedan moj drug: "k'o da me gledas"...
 

Back
Top