Starije = Bolje?

Moj decko je mladji 4 god.
Ne razmislja,niti se ponasa u skladu sa swojim godinama,zreliji je od wecine mojih wrsnjaka....
Bila sam u wezi npr. sa deckom koji je 2 god.stariji,a bio je ocajno nezreo,neozbiljan,neodgoworan..:?
 
Aha .. sad videh pitanje koje je u naslovu.

Vezba chini majstora, tako da nije bitno kojih je godina zena - ako ima solidno iskustvo. Ja sam sa 20 imala veliku zelju i nikakvo znanje i praksu .. dok se u danashnje vreme pocinje sa seksom mnogo ranije pa je ocekivano da do 20-te ima tu dosta prakse. Ali iskustvo je tek jedan segment koji sex moze da uchini boljim.
 
Apsolutno! Trening je 90%! Haha
Ali meni se chini da su starije devojke (mo'sh da chitash i zhene) daleko slobodnije i dominantnije u krevetu! Mozhda zato shto na mladje gledaju autoritativnije, i samim tim samozvano dominiraju!
Jbg ja sam sad iz svog aspekta ovo rekao, mozda grashim!
 
da probam da se ukljucim, ja sam prevario devojku sa devojkom koja ima svega 14 ipo godina i ispao najveci scoot, iz razloga godina mojih i vec sada moje bivse devojke to je bruka sto sam uradio...
 
Ali meni se chini da su starije devojke (mo'sh da chitash i zhene) daleko slobodnije i dominantnije u krevetu! Mozhda zato shto na mladje gledaju autoritativnije, i samim tim samozvano dominiraju!
Jbg ja sam sad iz svog aspekta ovo rekao, mozda grashim!

Ne mozemo da generalizujemo, znam ja neke vrsnjakinje koje su operisane od sexa, tako da godine zaista nisu merilo za slobodu i slobodoumlje. Ne mogu da pricam u ime drugih zena, u vezi ovoga shto pitash, pa cu u svoje da ti kazem da se dominacija nosi u sebi, i ne mogu ja da budem sa momkom dom, a sa vrsnjakom egal .. znachi, bicu takva kakva sam, ali cu sa momkom lakse da izadjem na kraj i da proteram svoje, posebno ako on sam ima sub sklonosti. Shto se tice autoriteta, vise momci tako posmatraju iz svog ugla, nego sto ja to namecem iz svog. Mada, ako je dobar i poslusan i ako nemam primedbi .. pa ja sam potpuno bezazleno bice :)


To su mlada bica koja josh uvek veruju.Kad vole -vole.Slobodni su , daleko slobodoumniji od starijih i spremni na razne avanture....Ma , super su

E ovo je sasvim tachno. Ne volim one starije namazane i bash mi odgovaraju ovi mladji i neiskvareni, jer i ja imam jedan deo sebe koji je potpuno sacuvan od ljudskih gnusoba i razvrata :)
 
Ja i mislim na one koje su uopshte spremne na koje kakvu aferu! Uglavnom, ono shto hocu da kazhem da moja iskustva meni govore da starije devojke (zhene) ynaju konkretno shta hoce i tu nema nikakvog preganjanja, sve ti je na stolu, nishta ispod! Nemoj misliti da generalizujem, rekoh, moje vidjenje! Tu sam da chujem druga!
 
Ne mozemo da generalizujemo, znam ja neke vrsnjakinje koje su operisane od sexa, tako da godine zaista nisu merilo za slobodu i slobodoumlje. Ne mogu da pricam u ime drugih zena, u vezi ovoga shto pitash, pa cu u svoje da ti kazem da se dominacija nosi u sebi, i ne mogu ja da budem sa momkom dom, a sa vrsnjakom egal .. znachi, bicu takva kakva sam, ali cu sa momkom lakse da izadjem na kraj i da proteram svoje, posebno ako on sam ima sub sklonosti. Shto se tice autoriteta, vise momci tako posmatraju iz svog ugla, nego sto ja to namecem iz svog. Mada, ako je dobar i poslusan i ako nemam primedbi .. pa ja sam potpuno bezazleno bice :)




E ovo je sasvim tachno. Ne volim one starije namazane i bash mi odgovaraju ovi mladji i neiskvareni, jer i ja imam jedan deo sebe koji je potpuno sacuvan od ljudskih gnusoba i razvrata :)

@boldovano

"lepota poroka":razz:
 
misim chinjenica je da vetjina legne na ledja i digne noge i misli da je uhvatila boga za tregere
meni je takva toooliko patetichna da nemam rechi

par puta mi se desilo da u pola posla ustanem,obuchem se i izadjem
a zamnom rechenica "pa shta ti je"
ma mislim se teraj se u qurac piizda ti materina
to je neobrazovanost
 
Ne moze svako da nas napali, bre, pa ja nisam ista sa svakim, sa nekim lezim i drndam sebe dok on zabada za svoj racun, kao da mi stavlja dildo, jednostavno se odradjuje i udovoljava ribici i kiti, dok smo mi, svako u svom svetu .. a sa nekim drugim posle sexa imam upalu misica i jedva cekam sledeci susret.
 
Ne moze svako da nas napali, bre, pa ja nisam ista sa svakim, sa nekim lezim i drndam sebe dok on zabada za svoj racun, kao da mi stavlja dildo, jednostavno se odradjuje i udovoljava ribici i kiti, dok smo mi, svako u svom svetu .. a sa nekim drugim posle sexa imam upalu misica i jedva cekam sledeci susret.

pricham o onim uskoumnim koje forsiraju misionarku i nishta vishe
bila je vetj rasprava na nekoj temi o tome skoro
 

Back
Top