RANJENA VENERA

Vidim da ti Venera ima dosta aspekata, znaci biti ce i dosta ljubavi.

Da si ti hladna osoba, jer imas Veneru u Devici? Mislim da te opisuje tvoj aspekt: Venera kvadrat Neptun. Ti u stvari neznas sta hoces. Ne znaju ni oni, koji imaju dobar aspekt: Venera - Neptun. Zive u oblacima, mastaju o nekom, a onaj drugi nema pojma o tome.

Bez brige, nece ti manjkati ljubavi u zivotu.

LP

Moram da se nadovezem,VE u Devici daje preteranu sumnjicavost i opreznost i jako se tesko opusta,ave analizira(i partnere i svoja osecanja)do najsitnijih detalja,moze dovesti do teskog opustanja u ljubavi i seksu pa cak i do seksualnih blokada,frustracija,frigidnosti,zato sto je uvek razum jaci od srca,a pri tom VE u T kvadratu sa NE i JU.
VE 90 NE moze ukazati i na velika ljubavna razocarenja,medjutim njoj je MO u skorpiji,pa se ne moze reci da je hladna,zapravo ona sve dozivljava izuzetno duboko.
Ovde problem pravi davanje sebe,pa cak moze otici u totalnu suoprotnost,dakle promiskuitet.
Pre ce je to odvesti u usamljenost,mora se malo vise opustiti,pokazivati emocije,ovde fali radosti,spontanosti,itd.
 
a moja venera u 8.kuci napadnuta tranzitnim saturnom...?...joj i onako mi je ljubavni zivot ravan nuli...
 

Prilozi

  • astro_b41_02_maja_2008929_hp.49516.25837.jpg
    astro_b41_02_maja_2008929_hp.49516.25837.jpg
    74,7 KB · Pregleda: 13
Изгледа да драга моја за нас нема лека...Потпуно си у праву да их идеализујемо како само ми с тим аспектом умемо...А после нам је ђаво крив и питамо се где су нам очи биле...Ја се смејем самој себи кад се сетим својих бивших,а ти?
 
Heheh kacice muke nase...pa ja sam sklona tom idealizovanju, sto je naravno upravo suprotno sto ovde treba raditi....sad cu se mozda izlupati, ali negde sam procitala kao ako je benefik napadnut malefikom, da treba raditi po simbolici malefika...jer kao on je ublazen dejstvom benefika...po toj logici, treba ici simbolikom Neptuna?
 
У праву је нећужвакухоћукусур,било је у мом животу разних порока које спомиње...али,било...нема више...само по које пивце,хехеххх
 
Pa ako je hrana porok, a mislim da jeste, i ja sam za njom posezala u nekim teskim trenucima, kad mi je radila Venera u kv. sa Neptunom, ali je to iza mene ...e kako smo krenule jos malo cemo da osnujemo grupu Anonimni alkoholicari-prozdiraci hrane :) :) ...ubi nas ranjena Venera :)

A kako biste devojke protumacije Venera 90 ASC?
 
Ne znam, pored teme o Mesecu izgleda da sam i ovde prva. :lol: Blagi Boze, uvek sam primer za nesto lose. :-S
Venera u Vagi, kvadrati sa Mesecom, Uranom i Neptunom. Ali ovaj Neptun je najblizi, orbis 2. :sad2: A pazite sad to, Neptun koji je sav njanjav, i Uran koji stalno hoce nesto novo. :roll: Ali Neptun najvise deluje kod mene, valjda jer je blizu. Ja isto idealizujem, ali mislim da ovaj Neptun vise pravi probleme po pitanju nekih kompleksa, nego ljubavi. :-S Venera koja predstavlja umetnost, i Neptun koji predstavlja to isto, u kvadratu umesto da budu zajedno... :roll: Uvek je prisutan osecaj manje vrednosti, pogotovo sto mi je Mesec u Raku u 12. :sad2: Ali ima to i dobrih strana, covek moze da oseca i saoseca samo ako je patio. ;) Osim toga, jakim ljudima ove teskoce mogu da budu motivacija.
 
Poslednja izmena:
Pa ako je hrana porok, a mislim da jeste, i ja sam za njom posezala u nekim teskim trenucima, kad mi je radila Venera u kv. sa Neptunom, ali je to iza mene ...e kako smo krenule jos malo cemo da osnujemo grupu Anonimni alkoholicari-prozdiraci hrane :) :) ...ubi nas ranjena Venera :)

A kako biste devojke protumacije Venera 90 ASC?
Разочарења у вези са супротним полом?
 
Hm Sofija, to mi je krenulo od skora, od pre par godina...moguce da se to aktivira u nekim teskim trenucima, pa se sve skupi nekako.. u pravu si, hvala .. ne znam da li mozda kvadrat sa ASC-om Venere moze da znaci i da natus ne moze da se opusti u ljubavi? Jos Venera u Devici...

A da dodam samo za kvadrat sa Uranom, ima ga moja drugarica .. to su neki nagli prekidi ljubavi, bez objasnjenja .. bar u tom konkretnom primeru. Mada bih ja to protumacila, posto je Uran inovacija, zelja za promenom i sl. a ovde je los aspekat .. mozda ta Venera ne moze da se odlepi od nekih ljubavi i nece da ide dalje..
 
Hm Sofija, to mi je krenulo od skora, od pre par godina...moguce da se to aktivira u nekim teskim trenucima, pa se sve skupi nekako.. u pravu si, hvala .. ne znam da li mozda kvadrat sa ASC-om Venere moze da znaci i da natus ne moze da se opusti u ljubavi? Jos Venera u Devici...

A da dodam samo za kvadrat sa Uranom, ima ga moja drugarica .. to su neki nagli prekidi ljubavi, bez objasnjenja .. bar u tom konkretnom primeru. Mada bih ja to protumacila, posto je Uran inovacija, zelja za promenom i sl. a ovde je los aspekat .. mozda ta Venera ne moze da se odlepi od nekih ljubavi i nece da ide dalje..

:super:
Vidis, odlicno zapazanje, nikada o tome nisam mislila!!! :D Verovala sam da je to zbog Meseca. Vodolije (Uran) nikada ne zaboravljaju prvu ljubav, na sve ostalo su ravnodusni... Ovo je istina kod mene, samo da isprobam na jos nekome. :)

Venera u Devici... :roll: Najgora pored Venere u Vagi. Nevidjeni perfekcionisti i narcisi. Venera 90 AC znaci da se previse trudis da se dopadnes ljudima, i da ponekad teze izrazavas emocije. Hladni maniri. AC je nasa pojava. Koliki je orbis?
 
Poslednja izmena:
Heheh, i ona ima Mesec u Vodoliji! Vi ste majke celom svetu, zelite svima da pomognete, a osecanja i niste bas nesto odusevljene da pokazujete, bar kad je rec o suprotnom polu .. iako ste extra emotivne i osecajne u sebi.. medjutim, to je neki vas odbrambeni mehanizam - u retkim slucajevima dozvoljavate da neko vidi da je ostavio utisak i mozda vas tumace kao hladne..ona ima s tim problem, retko koji se odvazi da preuzme inicijativu kad vidi kako je "rezervisana"..

Ovo sa dopadanje je ziva istina..doduse vise kao mladja, nekako sam ispravila to kod sebe mada ne skroz... jos imam i Mesec u 10., negde sam nasla da je ta kuca i slika koju ostavljamo na okolinu, pa ja zarko zelim tu da se "ostvarim", stvarno dobro primecivanje, vidis nikad se nisam setila toga, hehe :)
Uh meni ta Venera daje blokade, preterano analiziranje, nisam perfekcionista, ali osecam tu analizu i retko preuzimanje inicijative :( A sto ta Vaga tako ubija Veneru? Jos je to i sediste bogte maz'o :)
 
Ako neko nađe vremena da protumači moju Veneru, biću mu zahvalna.
Ja sam u horoskopskom znaku Bik - Blizanci, pa vam je jasno koliko mi je Venera važna, ali, nažalost, kod mene Venera nikada to i nije bila u pravom smislu reči! :(
Natalnu kartu ne mogu da postavim iz određenih razloga, pa ukoliko možete ovako da proanalizirate:
Venera se nalazi u Ovnu na 19.st. i u opoziciji je sa Saturnom na 21.30 u Vagi u 5. kući, kao i sa Neptunom na 21.35 Vage, a obojica su retrogradni!
Venera je u kvadratu sa Uranom koji se nalazi u Raku na 15.51 u 2.kući; sa Marsom iz Blizanaca u 12.kući na 13.05 st.gradi sekstil, i sa Plutonom u 4. kući koji se nalazi na 20.51 Lava ima trigon!
Eto... da li ću ikada proživeti ili preživeti svoju Veneru?! :)
:bye:
 
Heheh, i ona ima Mesec u Vodoliji!

Ma nije mi u Vodoliji, u Raku je. :lol: Vodolije sam pomenula zbog Urana. Jer si rekla da po tebi, ona ne moze da preboli.

Ovo sa dopadanje je ziva istina..doduse vise kao mladja, nekako sam ispravila to kod sebe mada ne skroz... jos imam i Mesec u 10., negde sam nasla da je ta kuca i slika koju ostavljamo na okolinu, pa ja zarko zelim tu da se "ostvarim", stvarno dobro primecivanje, vidis nikad se nisam setila toga, hehe :)
Uh meni ta Venera daje blokade, preterano analiziranje, nisam perfekcionista, ali osecam tu analizu i retko preuzimanje inicijative :( A sto ta Vaga tako ubija Veneru? Jos je to i sediste bogte maz'o :)

Mesec u 10. znaci slavu, osoba koju ljudi vole... Venera je zenska planeta a Vaga je muski znak.

Pa ne znam da li je to kod mene zbog Vage ili ovih katastrofalnih aspekata, ali inace Vaga jeste ljupka, otmena, suptilna i sve to, ali, covece, nikad nas zadovoljiti. :dash: Narcisi. :D
 
Poslednja izmena:
Ma nije mi u Vodoliji, u Raku je. :lol:



Mesec u 10. znaci slavu, osoba koju ljudi vole... Venera je zenska planeta a Vaga je muski znak.

Pa ne znam da li je to kod mene zbog Vage ili ovih katastrofalnih aspekata, ali inace Vaga jeste ljupka, otmena, suptilna i sve to, ali, covece, nikad nas zadovoljiti. :dash: Narcisi. :D
:lol:То што те је тешко задовољуити није због Венере у Ваги, већ због нечег другог, не знам чега.

Венера у Ваги уме јако лепо да пружи љубав, а нарциси је само траже , а своју само на себе усмеравају.;)

Како ти стоје тај Месец у Раку и та Венерица у Ваги?
Јесу у слози?
 

Slične teme


Back
Top