IMUNITET

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Da li znate neki prirodan ''lek'' za poboljšanje imuniteta. Sve one hemije vitamin C, magnezijum, Oligovit i sl. me ne interesuju ..... Treba mi neki pravi babski lek.

Mojoj mami je opao imunitet, bez obzira što se kljukala tim nekim vitaminima, pa nam treba nešto prirodnije.

Hvala unapred :)
 
..Pronašla sam na netu nešto..

-evo jedna bomba za imunitet (rešava sve u roku od mesec dana)
mlade koprive se samelju (količina otprilike pola tegle) druga polovina se doda med meša se 10 dana svaki dan i tek onda se jede. Jedna kafena kašika svako jutro na prazan stomak.

-1) Maslinovo ulje sa medom uzimati sa kašičicom.
2) Kombinacija: Cvekle,Šargarepe,jabuke sve izrendano sa malo limunovog soka i meda-
3)Čaj od Rena sa medom (malo je ukus gadan)služi za čišćenje organizma od raznih otrova
4) Jabukovo sirće
5) Sveža Surutka za organe stomaka
6)Kaktusovo sirće mnogo je jako kao esencija uzimati sa malo vode i meda u maloj čašici za detoksinaciju organizma
7)i naravno sve vrste čajeva,ali onako travke pa u lonac ne iz kesice
8)Saće od pčela žvakati-izvlači se čist propolis

-ENERGETSKA BOMBA PROTIV MALOKRVNOSTI

Na vodenici za orahe sitno samleti po pedeset grama oraha, lesnika i badema, pa sve pomesati. U to dodati pedeset grama sitno seckanog suvog grozdja, pola kilograma meda i sok od jednog limuna. Sve dobro izmesati i uzimati po jednu supenu kasiku ujutro uz casu toplog mleka.

SIRUP ZA JACANJE ORGANIZMA

Za pripremu ovog sirupa vam je potrebno pedeset grama soka cuvarkuce, pedeset grama soka ivanjskog cveca, pedeset grama soka kadulje, pedeset grama soka lista pitomog bosiljka, pedeset grama soka latica ruza, pedeset grama soka pitome nane, sto grama svezih samlevenih plodova borovnice i dva kilograma meda.
Sve delove sastaviti i dobro promesati do dobitka homogenog sirupa. Sirup sipati u flasu i cuvati na hladnom mestu. Uzimati po jednu supenu kasiku tri puta dnevno posle jela.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top