SAVO ŠTRBAC U VERITASU??? PRAVI RAZLOG???

Ivan-HR

Početnik
Poruka
31
Molim sve koji u normalnu raspravu i gledaju stvari objektivno koliko je to moguče u slučaju Hrvatske i Srbije, u puno stvar smo povezani, ali nas isto tako i puno stvari nažalost razdvaja, a za večinu smo samo krivi!

Pitanje je slijedeće:

Koliko Vas misli da se Savo Štrbac aktivirao u Veritasu zbog stvarno humanitarnih razloga,
a koliko Vas misli da je tamo najviše zbog stvari koja šira javnost nebi smijela saznati i tako prikriti neke stvari iz prošlosti kako svoje, tako i svoih najbližih suradnika?

Iskreno se nadam normalnim komentarima i normalnoj raspravi!

Lijepo pozdrav iz ravne Slavonije!
 
Pa negovorim ja ovdje o materijalnoj koristi.
Izgleda da nisi dovoljno razumio pitanje!
Kako je najlakše sakriti zločine, nego ako si na čelu jedne kolone koja se bavi upravo tim stvarima gdje si i sam sudjelovao. To je pravo pitanje!
A materijalnu korist je možda več imao, a sad ju preko Veritasa samo pokušava opravdati.
Pa ipak je bio u Kninu i bio potpresjednik samozvane SRK.
 
Pa negovorim ja ovdje o materijalnoj koristi.
Izgleda da nisi dovoljno razumio pitanje!
Kako je najlakše sakriti zločine, nego ako si na čelu jedne kolone koja se bavi upravo tim stvarima gdje si i sam sudjelovao. To je pravo pitanje!
A materijalnu korist je možda več imao, a sad ju preko Veritasa samo pokušava opravdati.
Pa ipak je bio u Kninu i bio potpresjednik samozvane SRK.




To je najmanje bitno za javnost,mnogo je bitnije da li je ono sto on govori istina,a u ogromnoj vecini jeste...To nije najbitnije jedino onima koji prebrojavaju krvna zrnca u Hrvatskoj.





Hvala na komentaru, ali sa nekim činjenicama sam sebe obijaš!
Molim te da ponovno pročitaš.
Ti tvrdiš da nije bitno za javnost da li čovjek koji sakriva svoju istinu preko Veritasa,
a za tog istog čovjeka tvridš da u jedno vrijeme laže opravdano, a u drugom sučaju što je bitno za javnost govori istinu?
Nelažem se s tobom!
Moje mišljenje je da on puno stvari izmišlja kako bi poštenom narodu skrenio misli sa svojih nepoštenih radnji.
Ali isto tako nemogu reči i da nije bio nekih zločina nad srpskim civilima ili vojnicima.
Verojatno da je.
Probaj malo pročitati i razmisliti o svemu?


Pozdrav iz ravne i lijepe Slavonije!
 
To je najmanje bitno za javnost,mnogo je bitnije da li je ono sto on govori istina,a u ogromnoj vecini jeste...To nije najbitnije jedino onima koji prebrojavaju krvna zrnca u Hrvatskoj.

o tome dali govori istinu (u ogromnoj vecini) je izrazito diskutabilno...cinjenica , da svi (organizacije i ustanove) koji se bave tom problematikom u svijetu, vise skoro ni ne koriste podatke od Veritasa, sto je pri osnutku ove organizacije cinjeno masovno...cak se i tuziteljstvo Haag-a pozivalo na njihove podatke u svojim prvotnim procesima nesrbima.....medutim u vremenu je totalno izgubio vjerodostojnost i kredibilitet (cak i kod novinara ) jer je dokazano da se koristi nesto malo istine, dobar dio poluistine i jako mnogo lazi i obmanjivanja..(poznati su slucajevi manipuliranja brojem zrtava, zatim imenima ljudi koji su jos zivi itd.)..i sto ga, u svjetskim razmjerima cini neuvjerljim je i sam Strbac i cinjenica da se bave isljucivo srpskim zrtvama, a to ne cini ni jedna od odgovarajucih institucija..
moje misljenje je da ovakve institucije treba da vode seriozni ljudi, koji su izvan dnevno-politickih dogadanja, kao i svugdje u svijetu, a ne jedan od RH abolirani ucesnik zlocinackog poduhvata i jedan od kolovoda tragedije i Srba i Hrvata
manipulacija brojevima zrtava, izmisljanje broja zrtava i zlocina, je po meni nesto najgnusnije, bez obzira na stranu koja se time sluzi, jer se time onim pravim i doista nastradalima oduzima vjerodostojnost i cast
 
Pokushaj diskreditacje choveka na chelu organizacije koji shiri istinu o novoustashkim zlochinima
-klasika.
Ako je kriv za neshto nek ga optuzi Hag.
Hrvatsko zakonodavstvo je i onako diskreditovano totalno i sudi po diktatu vlade i kontinuitetu anti-srpske politike od osamostaljenja.
 
Pokushaj diskreditacje choveka na chelu organizacije koji shiri istinu o novoustashkim zlochinima
-klasika.
Ako je kriv za neshto nek ga optuzi Hag.
Hrvatsko zakonodavstvo je i onako diskreditovano totalno i sudi po diktatu vlade i kontinuitetu anti-srpske politike od osamostaljenja.

pricas neistinu i to znas....
nema potrebe da ga se tuzi jer je aboliran dekretom vlade RH za direktno ucesce u zlocinackom poduhvatu (vlada tzv. rsk...procitaj osudu Marticu..direktno ucesce u zlocinima mu nije (za sad?) dokazano..
 
Pa negovorim ja ovdje o materijalnoj koristi.
Izgleda da nisi dovoljno razumio pitanje!
Kako je najlakše sakriti zločine, nego ako si na čelu jedne kolone koja se bavi upravo tim stvarima gdje si i sam sudjelovao. To je pravo pitanje!
A materijalnu korist je možda več imao, a sad ju preko Veritasa samo pokušava opravdati.
Pa ipak je bio u Kninu i bio potpresjednik samozvane SRK.

Znači, njegova funkcija bi bila da otkriva zločine nad Hrvatima koje su počinili Srbi:-?:shock:
da pokušam da rezimiram, Hrvati u Hrvatskoj procesuiraju Srbe za zločine nad Hrvatima, a Srbi treba da procesuiraju Srbe za zločine nad Hrvatima...
nemam ja ništa protiv da se svako srpsko g0vno koje je ubilo nekoga nedužnoga osudi i pošalje na robiju, ali ko će hrvatska g0vna da istražuje?
da ne bi Glavaš mrdao striček Iveku stolac, ne bi mi znali za "selotep", Merčepa niko i ne spominje, dobri Đura sisački sve deblji i deblji....
 
A i tek "sudjenje"Glavashu je sprdnja i sramota drzave koja pretenduje da je pravna i da se desilo tako neshto kod nas nashlo bi se 100 NVO da trazi ponovno uvodjenje sankcija zbog Fashistichkog sistema koji vlada u Srbiji,a njima smeta jedan Savo Shtrbac koji je tamo od strane javnosti i onako marginalizovan.Bruka.
 
A da malo batalimo Savu i da se pozabavimo onim što Savo priča??? U svoj toj njegovoj priči Savo ipak najmanje važan faktor, ako ne i potpuno nebitan!!! Dal' on ima nekakvu ličnu materijalnu korist od svoje aktivnosti, ili je nema, potpuno je nevažno za sve koji prate njegova izlaganja!!!
Suština cijele "igranke" leži u tome dal' je istina to šta Savo besjedi!!! Ko je opterećen Svom nek se Savom i bavi, al' većinu nas Savo ne zanima ni promil onoga koliko smo zainteresovani za događaje kojima se Savo bavi!!!
Mislim, ova tema neodoljivo tjera na zaključak tipa: "Kad su argumenti neoborivi, onda potkopavaj lični integritet onoga ko ih iznosi, i time već pomenute argumente stavljaj na ignore (ispod tepiha)!!!"To je stari mađioničarksi trik "bacanja prašine u oči"!!!
 
Molim sve koji u normalnu raspravu i gledaju stvari objektivno koliko je to moguče u slučaju Hrvatske i Srbije, u puno stvar smo povezani, ali nas isto tako i puno stvari nažalost razdvaja, a za večinu smo samo krivi!

Pitanje je slijedeće:

Koliko Vas misli da se Savo Štrbac aktivirao u Veritasu zbog stvarno humanitarnih razloga,
a koliko Vas misli da je tamo najviše zbog stvari koja šira javnost nebi smijela saznati i tako prikriti neke stvari iz prošlosti kako svoje, tako i svoih najbližih suradnika?

Iskreno se nadam normalnim komentarima i normalnoj raspravi!

Lijepo pozdrav iz ravne Slavonije!
Глупа поставка, дозлабога.
(Или, злонамерна).

Како би се, уопште, нешто могло на такав начин "прикрити", ако постоји, макар и сумња.

Зар нема других механизама за "откривање"?
 
Ma znam da ste vi pomalo uvrijeđeni, svi vi koji žalite za nekom krajinom u hrvatskoj, pa ma kako god da se zvala. Ali ni ta ni bilo kakva druga krajina, nema apsolutno nikakvih osnova za postojanje, jer srbi su manjina u hrvatskoj, apsolutno kao i svaki drugi narod koji ovdje živi. Isto tako bi bilo glupo da hrvati stvaraju neku svoju krajinu u srbiji.
Ili vi možda nemislite tako?
A ustaše su nestale u prvoj povici prošlog stoljeća, a isto tako s njima i četnici.
Pa nevidim nikakvog smisla spominjana istih.
A također ču vam ovdje staviti i linkove dokumenata koje je pisala vaša strana, a govori o zločinima vaših pojedinaca.
Ako imate tako nešto za hrvatsku stranu stavite i svakako ču pročitati i staviti na hrvatski forum.

Poštivam tuđe, svoje nedam i tuđe netrebam!

Pozdrav iz ravne i lijepe Slavonije!
 
Ako imate tako nešto za hrvatsku stranu stavite i svakako ču pročitati i staviti na hrvatski forum.

!

imamo, izvoli:lol:
sucktr9.png
 

Back
Top