pokloni za n g

scaryv

Ističe se
Poruka
2.406
drugari šta kupujete voljenima za Novu godinu?

ja sam rešila ove godine da im pravim poklončiće, i ne pada mi na pamet da kao do sada padam u prednovogodišnju euforiju trošenja para...

i, pošto šijem, slikam, i kuvam, sve dobro i sa zadovoljstvom, tako ću svakom po afinitetima po nešto zgodno. . . :)
 
meni mozes, u tom slucaju, da ispletes dzemper... posto, sator je sator... a cika Roki je rek'o da nece nista da menja... samo ce, kaze, da ubaci 100 sijalica raznih boja... koja nece svetleti u jednakim intervalima.... e, kraljevi... jel osecate vi vec praznicnu amosferu? mislim... meni sve nekako zbog reklama... inace, ne bi'... a svasta prave...
 
meni mozes, u tom slucaju, da ispletes dzemper... posto, sator je sator... a cika Roki je rek'o da nece nista da menja... samo ce, kaze, da ubaci 100 sijalica raznih boja... koja nece svetleti u jednakim intervalima.... e, kraljevi... jel osecate vi vec praznicnu amosferu? mislim... meni sve nekako zbog reklama... inace, ne bi'... a svasta prave...

umem da pletem samo šal... može to? :lol:
 
e, transformers sto se pretvara u helikopter je zakon... zeleni ti je to... plavi je avion... crveni je auto... cini mi se... a sad sam im kupio sve... i jedan auto sa daljinskim upravljacem... znaci, mnogo je jak... pa sam se ja igrao sa istim dok mu baterije nisu presahle... znaci, stvarno bi' voleo da sam dete... mada me oni prihvataju kao takvog... nije me stid, k'o vecinu ljudi... popeli smo se na svaki tenk... i usli u svaki... i hvatali igrackice zajedno... kad je malik bio centar sveta na trenutak... eh, kako je to bio lep trenutak... ko razume...
p.s. moze sal... neke pastelne boje... fluorescentna zuta i crvena, na primer...
 
za momka jedan novogodisnji striptiz:razz::razz::razz:

P.S. Inace ne praktikujem kupovinu poklona svojima za N.Godinu...ne zato sto sam stipsa ili bezosecajna vec je po meni to nepotrebno,noc kao i svaka druga8-)
 
Obožavam Novu godinu, obožavam, obožavam i obožavam poklone i da kupujem i da dobijam i pretprazničnu atmosferu i jelku i sve u vezi Nove godine. :-D
E nisam još smislila šta ću kupovati, ali ću sigurno biti Deda Mrazica opet (kao i prošle godine). :-)
 
Ne kupujem poklone za NG, pa ih zbog toga ni ne dobijam......ali sam sada u vezi, pocetak sami, a decku rodjendan bas tih dana, pa sam na mukama........sta kupiti nekom koga slabo poznajes, a moras i zelis da mu kupis, a pri tom bi bilo lijepo da mu se to i dopadne:)
Scaryv, tebi je izgleda lako, slikas, kuvas, shijes:).....a sta mi da radimo koji nista od toga ne znamo???.............joooooooooj, nije mi lako
 
Ne kupujem poklone za NG, pa ih zbog toga ni ne dobijam......ali sam sada u vezi, pocetak sami, a decku rodjendan bas tih dana, pa sam na mukama........sta kupiti nekom koga slabo poznajes, a moras i zelis da mu kupis, a pri tom bi bilo lijepo da mu se to i dopadne:)
Scaryv, tebi je izgleda lako, slikas, kuvas, shijes:).....a sta mi da radimo koji nista od toga ne znamo???.............joooooooooj, nije mi lako

Pa nauchi, imash kojekakva bridz sastajalishta za debele feministkinje :)
Tamo izmedju ostalog uche i kako da heklaju tuksona.
 
hm, hvala, i ja mislila neku lutku, npr. barbika ili slicno, ali ne znam da li to jos uvek vole ili ih je to proslo. Inace, ne znam sta je to Bratz lutka, zivim u Grckoj pa ne znam sta je kod nas trenutno popularno, ovde stalno vrte reklame za barbike, neke ponije i slicno. Znaci moze to devojcici od 8godna?
 

Back
Top