Zrtva prisluskivanja-molim za pomoc!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liracicko

Obećava
Poruka
51
Nedavno sam otkrila da mi se prisluskuje telefon. To znaci da osoba koja ga prisluskuje dobija poruke ko me je zvao, koga sam zvala, ko mi je poslao poruku kao i sadrzaj poruke i takodje kome sam ja poslala poruku sa sadrzajem iste.

Posto mi se ovo prvi put desava (ili bar to otkrivam po prvi put), molim nekog da mi pomogne i da mi objasni kako je ovo moguce. Na koji nacin je doticna osoba to mogla da uradi?

Hvala svima koji se jave!
 
promeni softver i to je to.
i vodi racuna o broju porukica koje saljes, tako ces najlakse otkriti da li je opet neko nesto uradio, premda to je vrlo lako otkriti. Samo par ljudi ima pristup tvom telefonu i mogu biti zainteresovani da te prisluskuju. Vrlo lako je otkriti ko to radi. U telekomu ili telenoru mozes dobiti listing i otkriti na koji broj to ide. I onda ako zelis podneti i krivicnu prijavu protiv nn lica (posto ce verovatno broj biti kupljen, niko nije toliko glup da za to koristi svoj telefon (ili jeste ;) )
 
to ti nije prislushkivanje ono slasicno ...
vec kao shto neki rekoshe ,dragi ti preteruje (ili mozda ima razloga) ali nije moje da diskutujem o tome..
verovatno ti je instalirao neku apalikacijicu tipa bluetooth hackera i kada je u tvojoj blizini on jednostavno konektuje se na tvoj fon te skine sve shto ga zanima...
prvo pogledaj da ti nije ukljucen bluetooth,nakon toga pogledaj da nemash neku aplikacijicu , igricu koju znash da ti nisi istalirala ili nije u originalnom softverskom paketu...
ako ni tada nema nishta,probaj da uradish fabricki reset ili da odesh da ti ga dekodiraju...
jel ti dragi cesto cacka po tvom ili po svom telefonu dok je u tvom prisustvu??ako da to ti je osnovni razlog za sumnju...
mada postoji i komplexniji nacin ali za to bi trebalo da ti dragi radi u nekoj firmi koja se bavi ti m poslovima...
kako god,nadam se da necu biti krivac za shamar koji ce dragi dobiti od tebe...
:oops:
 
kao u onom smislu došao majstor za popravku... i udri po kablovima, snap, snap a ono varniči a ti se iskezio od sreće mislići koliko ljudi puštaš na slobodu...
sloboda.jpg
 
I jesi li resila problem? Ako nisi.....


Prva stvar i najbitnija - jesi li sama kupila telefon ili si ga dobila na poklon? Ako si ga dobila na poklon onda ti je sigurno ugradjen softver koji kosta od 100 do 300 eura ili je promenjena funkcija na nekim od tastera na telefonu....

A kako si primetila da ti neko prisluskuje telefon?
 
I jesi li resila problem? Ako nisi.....


Prva stvar i najbitnija - jesi li sama kupila telefon ili si ga dobila na poklon? Ako si ga dobila na poklon onda ti je sigurno ugradjen softver koji kosta od 100 do 300 eura ili je promenjena funkcija na nekim od tastera na telefonu....

A kako si primetila da ti neko prisluskuje telefon?

Telefon sam dobila na poklon.
Sasvim slucajno sam pronasla aparat sa prepaid brojem koji mu je sluzio za dobijanje svih brojeva koje sam zvala i poruka koje sam poslala ili primila.
Bolesno, zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top