prikazani snimci iz bazena u sindlerovoj

Veceras smo , u "utisku nedelje" napokon videli snimak koji dokumentuje koji se to , od politicara , kupa u cuvenom bazenu u sindlerovoj ulici:D

Velimir Velja Ilic, covek - delfin........polu riba polu devojka, se brcka u bazencicu, koji je naravno zaradio posteno , kao i hiljade srba....:roll:

vodozemac se kandiduje za predsednika drzave......uz ogromnu podrsku neplivaca, koji ni pristojnu kadu u kupatilu nemaju.......

Hocete li glasati za cacansko "cudoviste iz crne lagune"???:shock:[/QUOTE

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
pa, pogiboh od smehahahahahahahaha
 
ДаклеМ, ови ЛДП-гованци и ДС-овци су се толико узбудили и потресли што Веља има базен - да ме је то просто одушевило.

Има да гласам за Вељу Илића - само ако наставите да га тако фронтално на челу са усташким Б92 нападате......
 
Pa jer ti krivo sto se i ti ne kupas ,ebiga covek je privatnik od pocetka ,bilo bi i sramota da nema bazen znaci nesposoban ,ovde se pokusavaju da oni sto drogirani napastvuju ovce prikazu kao dobrice .
Nije sramota kupati se u svom bazenu sramota je kupati se u bazenu coveka koji je ubio premijera ,a stalno pitati ko je odgovoran za to.
Kao sto rekoh u vecini slucajeva NAJVECI LOPOV NAJVISE GALAMI DRZITE LOPOVA.
 
ДаклеМ, ови ЛДП-гованци и ДС-овци су се толико узбудили и потресли што Веља има базен - да ме је то просто одушевило.

Има да гласам за Вељу Илића - само ако наставите да га тако фронтално на челу са усташким Б92 нападате......

Bazen za koga su se uhvatili i toliko galame je jeftiniji od blindiranih kola koja voze cedu ,a o telohraniteljima da ne pricam.
 
Pa jer ti krivo sto se i ti ne kupas ,ebiga covek je privatnik od pocetka ,bilo bi i sramota da nema bazen znaci nesposoban ,ovde se pokusavaju da oni sto drogirani napastvuju ovce prikazu kao dobrice .
Nije sramota kupati se u svom bazenu sramota je kupati se u bazenu coveka koji je ubio premijera ,a stalno pitati ko je odgovoran za to.
Kao sto rekoh u vecini slucajeva NAJVECI LOPOV NAJVISE GALAMI DRZITE LOPOVA.


Kaai.........strasno mi je krivo sto se ne kupam u bazenu......:D
Privatnik sam dvadeset godina, i imam prijatelje i kumove koji se bave privatnim poslom i duze i uspesnije od mene......neki su , i veoma poznati privrednici, u Srbiji, pa ni jedan, ali ni jedan nema bazen u kuci............

E, sada.......poenta je, sto nemam nista protiv da svaki privatnik ili bilo ko drugi ima po dva bazena, to je ok......daj boze da svaki srbin ima bazen..........ali, da cacanska dzumara, koja 'kraducka" po par km asfalta, i glumi majku terezu srbije sa nasim parama, pljuska bulju u bazenu........a da pri tom prodaje glupom narodu ( ciji si , ti , vidim reprezentativni primerak ) demagogiju , kako je on bio "uspesan privatnik" .....je cirkus "medrano" ....za decu , retarde i vojnike:D
 
Kaai.........strasno mi je krivo sto se ne kupam u bazenu......:D
Privatnik sam dvadeset godina, i imam prijatelje i kumove koji se bave privatnim poslom i duze i uspesnije od mene......neki su , i veoma poznati privrednici, u Srbiji, pa ni jedan, ali ni jedan nema bazen u kuci............

E, sada.......poenta je, sto nemam nista protiv da svaki privatnik ili bilo ko drugi ima po dva bazena, to je ok......daj boze da svaki srbin ima bazen..........ali, da cacanska dzumara, koja 'kraducka" po par km asfalta, i glumi majku terezu srbije sa nasim parama, pljuska bulju u bazenu........a da pri tom prodaje glupom narodu ( ciji si , ti , vidim reprezentativni primerak ) demagogiju , kako je on bio "uspesan privatnik" .....je cirkus "medrano" ....za decu , retarde i vojnike:D

Mozda kraducka mozda i ne ali bazen kosta najvise 8000 do 15000 evra sta je tu problem
jednostavno ga napravis pored kuce i zastaklis i pokrijes i eto bazena u kuci ,pa nije to toliki luksuz ,jeste za prosecnog srbina ali ovde ljudi toliko popuse u cigarama ,jedna seoska dobra svadba kosta 7000 evra .Onaj dzip kojim se vozi je skuplji od bazena pa niko se ne seti ni da ga pomene.
Sve to nije nista cudno ,Veljini roditelji imaju dosta zemlje veliku farmu i jos privatni biznis ,bazen nije nista za to ,ali kad neko nema ni dan radnog staza ,a finansira celu stranku vozi skupe limuzine i ima gomilu telohranitelja tu je nesto sumljivo.Pa cak se i neka ostva pominju taj deginitivno ima dobrog finansijera.
 
02.12.2007, BEOGRAD



INTERVJU... Velimir Ilić, predsednik NS

IZBORI TEK U MARTU?!

tackice.gif
Predsedničkih izbora sigurno neće biti pre nego što se reši status Kosova, a to realno znači februar, a možda čak i mart
image.jpg

Lider Nove Srbije Velimir Ilić kaže da će predsednički izbori biti raspisani pre Nove godine, ali da će biti održani tek u februaru ili martu!?!



Svakom Srbinu po bazenčić
n Poslanik SPS-a i vaš Čačanin Rajko Baralić žestoko vas je napao što ste se na televiziji slikali u svom bazenu?
- Muka mi je od tog Baralića! Da je sreća da svaki Srbin u svojoj kući ima po bazenčić! Ma, taj Baralić kad je bio niko i ništa, ja sam bio domaćin i privatnik! Ilići su godinama najbogatiji u kraju, a moj deda je još pre rata gradio puteve, imao puno zemlje, bio poznati domaćin! Dosta toga smo moj brat i ja nasledili, a dosta sam i zaradio baveći se 23 godine privatnim biznisom. A šta je Baralić radio?! Pravio karijeru po raznim komitetima i po SPS-u, neka ga je sramota!






- Prema mojim informacijama, izbori će biti raspisani do kraja decembra, ali nisam baš ubeđen da će ih biti u januaru. Izbora sigurno neće biti pre nego što se reši status Kosova, a to realno znači februar, a možda čak i mart - tvrdi Velimir Ilić.
n Nikolić već najavljuje izbore za 20. januar?
- Ne znam ja šta pričaju ni Nikolić, ni Tadić. Uostalom, baš me briga! Pa, nisu oni najvažniji faktor u državi, nisu oni bitniji od Kosova! Izbora će biti kada se za to steknu uslovi, i tačka!
n Hoćete li se kandidovati?
- Samo dan po raspisivanju izbora Nova Srbija održaće sednicu Glavnog odbora, na kojoj će se naći moja kandidatura. Ukoliko dobijem podršku stranke, ja ću se kandidovati.
n Znači, hoćete?
- Najverovatnije.
n Priča se da biste za kandidaturu morali da dobijete i saglasnost Vojislava Koštunice?
- Premijera izuzetno poštujem i mi jesmo koalicija, ali samo GO NS odlučuje o tome da li ću se kandidovati! Nadam se da sam bio dovoljno jasan?!
n Nikolić tvrdi da niste kalibar ozbiljnog političara za predsedničku trku...
- Opet vi Nikolić! Nikolić, pa Nikolić! Pa, o njemu i Tadiću govore njihova dela i rezultati. Eto, on je bio u vlasti u vreme Miloševića i šta je uradio? A ovaj drugi je sada na vlasti... Niko od njih dvojice nije bio na čelu jedne osrednje opštine u Srbiji, a sad ih slušam šta govore i obećavaju. Ma, nemojte da me vučete za jezik...
image.jpg

n Evo, vučemo vas, kažite!
- Nemojte, ako kažem sve što znam i šta mislim o njima, nastaće haos. Polako, ima vremena, sve ću ja da kažem kad dođe vreme. Biće prilike u kampanji.
n Ako se u drugom krugu nađu Tadić i Nikolić, kako će glasati vaši birači?
- Sve zavisi od toga kako se budu ponašali. S druge strane, siguran sam da ništa neće biti isto posle odluke o konačnom statusu Kosova. Videćemo ko će Srbiju dalje voditi.
n Ne verujete, valjda, stvarno da ćete pobediti?
- Nego šta, nego verujem! Pa, iza mene stoje moja dela, a ne prazna obećanja. Uostalom, narod je tu da kaže svoje, a ja sam siguran da će građani Srbije umeti da prepoznaju ono što je dobro. Ako mene lično pitate, ni Tadić ni Nikolić nisu dobar izbor za Srbiju. Ovoj državi treba neko ko neće građane da deli i svađa, već da ovu napaćenu Srbiju jednom zauvek pomiri!





Ne snimam duet sa Sekom
n Da li zaista snimate duet sa Sekom Aleksić?
- Naravno da ne! To je bila samo šala. Istina je, volim muziku, često i zapevam u kafani, ali neću Seki da kvarim njen lep glas, a bogami ni stas! Mogu samo da joj poručim: „Seko, svaka čast!"



n Najavili ste da će vas u kampanji podržati mnoge javne ličnosti. Pominju se Ceca, Seka Aleksić... Odakle vam pare za takvu kampanju?
- Nemam ja para ni za kakvu skupu kampanju! Ceca je moja drugarica i iskren prijatelj, ali ja sigurno naše poznanstvo neću koristiti u kampanji. Seka je odlična pevačica... Ama, neću vam još otkriti ko će sve biti u tom timu. Ali, biće puno javnih ličnosti, od pevača do sportista!
n Da li ćete i Džoa Bageristu uključiti u kampanju, pošto ste mu obećali nov bager?
- Jesam obećao i evo prikupljamo pare, ali to nema veze s njegovim angažmanom u NS-u, jer on s nama nema nikakve veze. Inače, ne samo da će da dobije nov bager, već će i prvu kašiku da iskopa kada se skrene sa gradnjom autoputa Horgoš-Požega.
S. VOJINOVIĆ



 
SILEDŽIJA
Strahinja Ilić, brat ministra Velimira Ilića i vlasnik mesare, gajbom razbio glavu inspektoru Vasiliju Rajčeviću jer je hteo da kontroliše kvalitet mesa

ČAČAK - Strahinja Ilić, brat od strica Velimira Ilića, republičkog ministra za infrastruktru, u svojoj mesari "DI market" prebio je prekjuče republičkog veterinarskog inspektora Vasilija Rajčevića iz Gornjeg Milanovca koji je sa kolegom Slavoljubom Janjićem pokušao da proveri kvalitet mesa u ovoj kasapnici.

Inspektori su došli zbog prijave potrošača da se u mesari "DI market", koja se nalazi na čačanskoj zelenoj pijaci, prodaje meso sumnjivog kvaliteta, odnosno meso koje je pokvareno i zaudara.

Posle niza uvreda i pretnji, Strahinja Ilić, poznatiji pod nadimkom Bane Svinjar, a još poznatiji kao bliski rođak ministra Velimira Ilića, plastičnom gajbicom u kojoj je bilo pileće meso sumnjivog kvaliteta udario je u glavu inspektora Rajčevića, a nakon toga pobegao sa lica mesta. Prilikom ovog brutalnog napada inspektor Vasilije Rajčević je zadobio povrede glave, zbog čega je završio na hirurškom odeljenju čačanske bolnice, gde su mu lekari ušili ranu, nakon čega je pušten na kućno lečenje.

- Radio sam po zakonu i to je sve što u ovom trenutku mogu da kažem. Sve ostalo je u nadležnosti Republičke veterinarske stanice čiji sam radnik i MUP, koji će, nadam se, preduzeti neophodne mere protiv Strahinje Ilića, koji me je zverski napao iako za to nije imao ama baš nikakvog razloga - ističe povređeni inspektor Rajčević.

U Republičkoj veterinarskoj inspekciji za Moravički okrug zgranuti su onim što su inspektori ovog republičkog organa doživeli.

- Naravno da smo zaprepašćeni onim što su doživeli naši inspektori prilikom obilaska mesare "DI market" po prijavi kupaca. Slučaj je prijavljen MUP-u i nadamo se da će biti okvalifikovan onako kako treba i da će počinilac biti adekvatno kažnjen - naglasila je Milka Zarić, načelnik Republičke inspekcije za Moravički okrug.

Odmah posle incidenta intervenisala je čačanska policija, koja je od svih učesnika, naravno i od Baneta Svinjara, uzela izjave o događaju.

- Policajci su uzeli izjave od aktera ovog događaja, ali i od drugih koji su bili očevici onoga što se dešavalo u kasapnici. U toku je operativni rad policije, nakon čega će slučaj biti procesuiran, i to je sve što mogu da kažem u ovom trenutku - rekla je za Kurir Vesna Ristanović, portparol SUP Čačak, ne precizirajući da li je Strahinja Ilić uhapšen.

DOJADILI IM ILIĆI

Čačani, ali i Milanovčani, ogorčeni su onim što se dogodilo u privatnoj
kasapnici Strahinje Ilića, povezujući privatnog kasapina sa njegovim
bliskim rođakom ministrom Velimirom Ilićem.
- Dokurčili su nam više i Veljo i Bane Svinjar, i sve ono što ova
familija sebi dozvoljava da radi. Ili napadaju i biju novinare, ili
inspektore! Pa, dokle bre više? I ako je od Ilića, previše je! - kaže
jedan ogorčeni Milanovčanin.
 
SILEDŽIJA
Strahinja Ilić, brat ministra Velimira Ilića i vlasnik mesare, gajbom razbio glavu inspektoru Vasiliju Rajčeviću jer je hteo da kontroliše kvalitet mesa

ČAČAK - Strahinja Ilić, brat od strica Velimira Ilića, republičkog ministra za infrastruktru, u svojoj mesari "DI market" prebio je prekjuče republičkog veterinarskog inspektora Vasilija Rajčevića iz Gornjeg Milanovca koji je sa kolegom Slavoljubom Janjićem pokušao da proveri kvalitet mesa u ovoj kasapnici.

Inspektori su došli zbog prijave potrošača da se u mesari "DI market", koja se nalazi na čačanskoj zelenoj pijaci, prodaje meso sumnjivog kvaliteta, odnosno meso koje je pokvareno i zaudara.

Posle niza uvreda i pretnji, Strahinja Ilić, poznatiji pod nadimkom Bane Svinjar, a još poznatiji kao bliski rođak ministra Velimira Ilića, plastičnom gajbicom u kojoj je bilo pileće meso sumnjivog kvaliteta udario je u glavu inspektora Rajčevića, a nakon toga pobegao sa lica mesta. Prilikom ovog brutalnog napada inspektor Vasilije Rajčević je zadobio povrede glave, zbog čega je završio na hirurškom odeljenju čačanske bolnice, gde su mu lekari ušili ranu, nakon čega je pušten na kućno lečenje.

- Radio sam po zakonu i to je sve što u ovom trenutku mogu da kažem. Sve ostalo je u nadležnosti Republičke veterinarske stanice čiji sam radnik i MUP, koji će, nadam se, preduzeti neophodne mere protiv Strahinje Ilića, koji me je zverski napao iako za to nije imao ama baš nikakvog razloga - ističe povređeni inspektor Rajčević.

U Republičkoj veterinarskoj inspekciji za Moravički okrug zgranuti su onim što su inspektori ovog republičkog organa doživeli.

- Naravno da smo zaprepašćeni onim što su doživeli naši inspektori prilikom obilaska mesare "DI market" po prijavi kupaca. Slučaj je prijavljen MUP-u i nadamo se da će biti okvalifikovan onako kako treba i da će počinilac biti adekvatno kažnjen - naglasila je Milka Zarić, načelnik Republičke inspekcije za Moravički okrug.

Odmah posle incidenta intervenisala je čačanska policija, koja je od svih učesnika, naravno i od Baneta Svinjara, uzela izjave o događaju.

- Policajci su uzeli izjave od aktera ovog događaja, ali i od drugih koji su bili očevici onoga što se dešavalo u kasapnici. U toku je operativni rad policije, nakon čega će slučaj biti procesuiran, i to je sve što mogu da kažem u ovom trenutku - rekla je za Kurir Vesna Ristanović, portparol SUP Čačak, ne precizirajući da li je Strahinja Ilić uhapšen.

DOJADILI IM ILIĆI

Čačani, ali i Milanovčani, ogorčeni su onim što se dogodilo u privatnoj
kasapnici Strahinje Ilića, povezujući privatnog kasapina sa njegovim
bliskim rođakom ministrom Velimirom Ilićem.
- Dokurčili su nam više i Veljo i Bane Svinjar, i sve ono što ova
familija sebi dozvoljava da radi. Ili napadaju i biju novinare, ili
inspektore! Pa, dokle bre više? I ako je od Ilića, previše je! - kaže
jedan ogorčeni Milanovčanin.

Toliko su im dojadili da ih svaki put sa sve vise glasova izaberu.
 

Back
Top