Sta mislite o konfiguraciji?

peca68

Početnik
Poruka
2
Comtrade PerfeCT 620-330
Core2Duo E2180,
Intel 945PL čipset,
1 GB DDR2,
Gigabyte GeForce 8500GT 256MB,
WD 250GB SATAII
DVD RW 18x

Cena je oko 370 evra u Comtrade Shopu, a zelja je da se koristi za Office, muziku, filmove i poneku igru. Ne zanimaju me ova najnovija cuda da igram.
 
Hmm mozda bi ti bolje bilo da onda sam sklopis konfiguraciju... reci mi primer najjace igre koju bi zeleo da igras na kompu... ovde nije navedeno koja je maticna nego samo cipset sto isto buni... bolje bi performanse imao sa P35 cipom...ali opet kazem ako te ne interesuju igrice...

Moje zamerke:
- Nije navedena koja maticna, a cipset moze i bolji za male pare...
- Malo rama a i nije navedena kompanija kao ni na koliko ista memorija radi...memorije su ti izuzetno jeftine greh je ne dodati bar dva puta po 1gb... imas kingstonove memorije od 1gb po 1450din sasvim su ok i za novije igrice... stavi dva komada...
- Sto se tice graficke ja bih pre uzeo http://www.pcberza.co.yu/komponente/detail.php?id=38928 a ti razmisli... mislim ono...verovatno ti i nije potrebna ova koju sam naveo ali ok...
- Hard disk nije navedeno koliko je mb kesha... verovatno 8mb ali jbg...
- nije navedena firma dvd rw-a ... cene su priblizno iste svih firmi ne bi bilo lepo da ti uvale nesto sto ne mogu da prodaju... a moze lako da se desi...


Sve u svemu nije ni losa konfiguracija za te pare...

ps. kad navodis za sta ti treba komp ne moras da navedes office, muziku, filmove jer to fura i na pentijum kecu... Sto se tice igrica otprilike nabroj par...a zadnja recenica je na mestu jer da je suprotno morao bi da pljunes 130+e dodatno...
 

Back
Top