Pishi mi brate,oooo

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
:mrgreen:
poshto sad imamo sms-ove,mailove i ostala sranja,ima li ikog da josh uvek pishe pisma? :D
Ja sam juche dobila pravo pravcato pismo :mrgreen: posle...4 godine,otprilike.
Mislim da nam mailovi uzimaju dushu,,,,nije isto kad ti stigne mail i kad vidish pismo u sanduchetu,euforichan,pitash se ko ti pishe,shta je napisao...vecj danas sam 3 pisma napisala...(:
 
Bas sam razmisljala o ovoj temi i htela da je otvorim,ali Mica me preduhitrila...
Poslednje pismo sam dobila kada sam bila peti razred...od devojcice,tada moje vrsnjakinje...sa kojom sam se upoznala bas preko pisama...od tada,ni slova na papiru...
A uvek sam mastala da cu imati decka vojnika kojem cu pisati pisma duga,prepuna neznih reci,ljubavnih izjava...
Nikada nisam imala decka vojnika i nikada nisam dobila ljubavno pismo...
 
Irena....i to se jos moze promeniti...mislim za ljubavna pisma ;):D

ja se ne secjam da je ishta bilo u pismu ;p
imam tvoju adresu sad dodushe :mrgreen:.
jednog dana kad ti se pojavi neshto sa zhbunom na glavi znaaaaj,to sam ja ;p

kao nije bilo :P...par kutijica sa cd-jovima :P...mozda cak i sa posvetom ;)
a lepo se najavi....da ne moras lutati po gradu...dovescu te ja ...ne brini nista :)
 
Dobijam pisma , i super mi je to , al` shto mrzim razglednice.......

što ? :roll:

ja baš volim razglednice...i da dobijam i da šaljem...volim i pisma,ali nemam kome da šaljem... a i pukovniku nema ko da piše... :) tako da pismo ne dobih,niti poslah ima bar 5-6 godina...
nasuprot tome,mrzi me da šaljem mailove i one e-čestitke i slično...
 
heh,sad ste me podsjetili...davno nekad poslah jednoj drugarici 8-) iz zezanja pisamce,ona skroz mala kovertica ,ne veća od 5x3 cm,sa sve markicom koja je jedva stala,da provjerim efikasnost naše pošte...to je i bio čitav tekst koji je mogao stati u pismo... :)
i stiglo je...uredno....:D
poslije sam negdje pročitala da postoji tačno određeno pravilo koja je najmanja veličina pisama koja se mogu slati...:roll:
ali eto,poštari su bili ljubazni... :)
 

Back
Top