FIFA vs PES

шта је боље по вама


  • Ukupno glasova
    34
  • Anketa je zatvorena .
ukusi jesu razliciti, ali razlika izmedju igraca fife i pes-a je ogromna, fifu igraju ljudi kojima je prva simulacija fudbala bila fifa, i oni je se ne odricu ni dan danas, a pes, pes je druga stvar. Pes je mnogo bolje uradjen od fife, i iako EA pokusava iz godine u godinu da ga dostigne to im nikada nece u potpunosti poci za rukom.A naravno kad ubace nesto iz pes-a onda svi igraci fife kazu: e vidi ovo kako su uradili do jaja u fifi, tome pes nemoze da prismrdi. E onda kad im kazes da je ta ista stvar bila u pes-u jos pre tri godine, onda se skenjaju. Opste je poznato da ako ponudis novopecenom igracu da igra fifu ili pes, da ce u 95% slucajeva izabrati pes, i to je potvrdjeno mnogim anketama velikih gamerskih listova.
 
PESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
 
PES je dosada bio znatno bolji od FIFE u svakom pogledu, ali sa PES8 ta razlika se veoma smanjila, tako da su mi oba tu negde. Ali zato ako pogledamo u istoriju, PES mi je uvek bio bolji, lepshi i realniji
 
ја чуо нешто да су у пес-у имена клубова дебилна типа Челси су лондоснки лавови и да не можеш да провалиш грбове клубаова, јел то истина? ако јесте како је исправити?
 
To je problem u svakom PES-u...nedostatak licenci. Dok pristalice FIFE se najvise dice i hvale tom cinjenicom, jer u FIFI je stvarno sve licencirano. Ako imas PES za komp , mozes da skines patch koji ce sve to da ispravi. Ja imam PES za sony i rucno sam menjao imena klubova i igraca...
 
To je problem u svakom PES-u...nedostatak licenci. Dok pristalice FIFE se najvise dice i hvale tom cinjenicom, jer u FIFI je stvarno sve licencirano. Ako imas PES za komp , mozes da skines patch koji ce sve to da ispravi. Ja imam PES za sony i rucno sam menjao imena klubova i igraca...

не знаш случајно одакле да скинем печ?
 
па мене занима да ли је боља фифа 08 или пес8 старија издања ме не интересују па ако неко може да ми помогне........
 
па мене занима да ли је боља фифа 08 или пес8 старија издања ме не интересују па ако неко може да ми помогне........

ajd sad..ko je bolji paritzan il zvezda ? sta mozes da ocekujes od odgovora ? non stop ce neko da govori suprotno. ako neko moze da ti da odgovor, to je neko ko igra i pes i fifa u istoj meri. posto sam ja jedan od mnogo takvih, kazem da (dosadno da ponavljam) pes ima bolji gameplay a fifa bolji meni..ti vidi sta ti je bitnije.
 

Back
Top