Где је проблем

Македон

Početnik
Poruka
5
Pentium 3 600 MHz.
Не може стартати уколико је температура испод +15.
На +18 нема проблема. Овако ради неколико година.
Проблем је остао и после преинсталације.
У чему је ствар?:?:
 
Pentium 3 600 MHz.
Не може стартати уколико је температура испод +15.
На +18 нема проблема. Овако ради неколико година.
Проблем је остао и после преинсталације.
У чему је ствар?:?:
Koliko nelogičnosti u jednoj poruci!
1. Pentium 3600 ??? gde to iskopa i to starog nekoliko godina ??
2. Nelogičnost je veća kada si napisao da procesor neće da radi ispod +15 c a radi iznad +18 , koliko ja znam UVEK je bolje kada je hladnije u sobi gde se računar nalazi .
3. Nisi dao nikakve podatke o tvom računaru , pa nećemo mi ovde gledati u pasulj i misliti i izmišljati šta može biti na njemu , a i naslov koji si dao temi je katastrofa.!!!
 
Pentium 3 600 MHz.
Не може стартати уколико је температура испод +15.
На +18 нема проблема. Овако ради неколико година.
Проблем је остао и после преинсталације.
У чему је ствар?:?:

Stvar je u tome da treba da napises pitanje malo ozbiljnije.
Pitanje koliko ispod +15 ti ne radi kompjuter dobro? -20, -50, apsolutna nula? Sve je to ispod +15
Dalje, zanimljivo je znati, kako ti radi racunar izmedju +15 i +18 stepeni, na priomer na +17?
I na kraju, kako radi na +45?

Ajde to iz pocetka. I sledeci puta neka naslov teme bude malo opisniji.
 
Stvar je u tome da treba da napises pitanje malo ozbiljnije.
Pitanje koliko ispod +15 ti ne radi kompjuter dobro? -20, -50, apsolutna nula? Sve je to ispod +15
Dalje, zanimljivo je znati, kako ti radi racunar izmedju +15 i +18 stepeni, na priomer na +17?
I na kraju, kako radi na +45?

Ajde to iz pocetka. I sledeci puta neka naslov teme bude malo opisniji.

code ti si ovde malo stariji i iskusniji clan... jel se muvas ovih dana po hardwareu i ako se razumes u noviji hardware trebace mi par saveta posto planiram masinu za jedno mesec dana... pa bolje na vreme da znam sta me ceka :wink::wink:
 
Uf, ima vise drugara ovde koji su "tate" za mene sto se tice hardwera.
Ja sam ti teski softveras.

Slobodno postavi pitanje i neko od znalaca ce ti pomoci.
Ja sam ti "tanak" za hardver, ali svakako cu pomoci onoliko koliko mogu i umem.
Samo ti spremi novce i pitaj ovde, naci ce se odgovora.
 
Bez uvrede na bilo koga, najcesci clanovi koju ovde pisu a dobro poznaju hardver su

Klothius i P.A.B L.O

jedan je fan AMD-a a jedan je fan Intela, e sad koji je kojem drag to nisam siguran, ali kad bi trazio pomoc za hardver i kupovao masinu po preporuci sigurno bi njih dvojicu prvo konsultovao..

Jos jednom se izvinjavam svim ostalim koji su na hardveru dobri sa znanjem...
 
Stvar je u tome da treba da napises pitanje malo ozbiljnije.
Pitanje koliko ispod +15 ti ne radi kompjuter dobro? -20, -50, apsolutna nula? Sve je to ispod +15
Dalje, zanimljivo je znati, kako ti radi racunar izmedju +15 i +18 stepeni, na priomer na +17?
I na kraju, kako radi na +45?

Ajde to iz pocetka. I sledeci puta neka naslov teme bude malo opisniji.

Ево овако:
Процесор је Pentium3
Радни такт је 601 MHz
Оперативни систем је Windows XP Profesional
Ако је температура +15 или нижа почиње старт, па онда блокира, и морам га принудно искључити на дугмету за старт. Иначе остаје стално у том положају.
Ако је температура изнад +18 нема проблема.
А измеѓу +15 и + 18?
Па нисам баш толико прецизно мерио тампературу, али ту је ствар среќе. Ил' ќе кренути, ил' не.
 
GZ:
Bez uvrede na bilo koga, najcesci clanovi koju ovde pisu a dobro poznaju hardver su

Klothius i P.A.B L.O

jedan je fan AMD-a a jedan je fan Intela, e sad koji je kojem drag to nisam siguran, ali kad bi trazio pomoc za hardver i kupovao masinu po preporuci sigurno bi njih dvojicu prvo konsultovao..

Jos jednom se izvinjavam svim ostalim koji su na hardveru dobri sa znanjem...

ok hvala onda na preporuci, i tebi code... Planiram masinu negde za mesec dva dana a mozda ako bog da i ranije mada bih toliko cekao samo zbog 8800gt da malo obori cenu i da "je ima" na trzistu... :wink::wink: al postavicu topic ovih dana da bih imao vremena o svemu da detaljno razmislim...

pozdrav! :wink:
 

Back
Top