Pravila, pravila da bi me udavila!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

divlja

Gost
Dragi forumasi i forumasice! :razz:

Pravila su jednostavna:

- nekontrolisano otvaranje novih naloga, vise od dva nicka nece biti tolerisana!
- nema otvaranja debilnih tema!
- nema vredjanja drugih registrovanih korisnika, kao ni malicioznog provociranja, pretnji takodje!
- chat dozvoljen u granicama normale, ne morate bas uvek da preterujete!
- spamere i njihove teme ignorisite!
- glavno pravilo:
Volite se i druzite se! :razz:


Moze i neki predlog, ako sam ja zaboravila.:)
 
Toliko zalepljenih tema... skoro kao monopol... ajde... ufff... da ih malo 'odlepimo' pa da vidimo gde ce da zavrse... ovako ljudi uvek idu tamo, a pisu svasta.

Mozda je jedna svstara 'Trutno mislim na...' sasvim dovoljna.

Ne vidim zasto bi slike, nyeb, sex obrazovanje bile lepljive... ajd' Kukavica jos i nekako.

Pola strane lepka...
 
može sve. . .

bizno da je zanimljivo. . .

a koja je tema za zaključ i obris oma se vidi. . .

ne znam što se diže tolka buka oko toga šte treba vremena da se pobrišu neke teme. . .

pa ko je od moda uvek ovde?
ko je od nas uvek ovde?

opušteno, laganica...

ok su pravila, i oni koji su stvarno ovde da bi pričali, zezali se i pitali i odgovarali o ljubavi i seksu to znaju. . .

ma biće sve to dobro, ko što je i do sada bilo...

meni je jedna tema obrisana ona gde vas volim sve. . .

i ja se nisam bunila,
baš me briga. . .
bitno da sam rekla ljudima da ih voli i da je tema bila bez vređanja i svega ostalog ružnog, samo ljubav...

ljubi vas skeri...
divlju za premijera :)
 
evo šta je po mom mnišljenju za brisanje

dvoje brigadira štono reče doca otvorili temu da kažu da su se pronašli...

sve išlo lepo i slatko i onda krenuli da ih pljuju, kao šta nas to zabole...

glupo je to...

ako nemaš šta da kažeš lepo nemoj ništa da pričaš. . .

lepo, nađeš drugu temu...
odeš na politiku tamo je pljuvanje normalno,
i te pljuvačine koje se spominju da zrače, odma se kaže da zrače od osiromašenog uranijuma, pa svi po amerima...

i opet se ujedine. . .

ma bre laganica :lol:
 
na ovom pitanju Šta brisati, lepo se vidi koliko su vam zakopčani mozgovi i koliko ste alavi na vlast i "moć" i koliko niste ni milimetar odmakli od sv ih onih po kojima ste pljuvali.

Tu se vidi svo vaše licemerje

Odgovor je (i tu nemo se pravimo ludi) jednostavan - kome se ne sviđa šta piše NE MORA da čita.
ali, lepše je pokazati selu kako si ti mežu inima koji "brišu", koji uređuju, odlučuju...

Pravo na slobodu izražavanja misli je osnovna čovekova sloboda (da ne pominjem kako je zaštićeno svim ustavima sveta). To se pravo brani, za to se pravo ginulo..a onda dođe neki bubuljičavko koji vrca od kompleksa da odlučuje u ime slobode nekog naučnika? pisca? glumca?

more usranom motkom bre..
 
dostojevski nikad ne bi napisao ono što jeste da nije bio frustriran
van gog nikad ne bi naslikao ono što jeste da nieje bio frustriran.
i šta sad, neki moderator je kompetentan da ocenjuje šta je frustracija šta nije?

On koji se prihvatio toga da briše postove onih sa kojima se smeje i druži?
 
pitanje je da li si je ti isprasio pa joj je ponestalo arugmenata ili si prenaporan da bi se neko preganjao sa tobom dok mu ne ponestane snage
dosao si na forum koji ima svoja pravila
kao sto svaki oblik drustvenog organizovanja ima svoja izricita ili precutna pravila
neko mora da ih kontrolise, kako - tako, niko nije savrsen, a ta kontrola podleze oceni
i to ti je isto zivot, pomiri se sa tim
pretpostavljam da ni ja ni velika vecina ljudi na ovom forumu ne bi voleli da budu na mestu u kome slobodno pisu i velicaju najogavnije stvari bez ikakve kontrole
 
Ne boogie.
Treba u ime slobode misli i izrazavanja pustiti da svako lupeta sta hoce i koliko hoce.
Sta je debilna tema?
To je valjda svima jasno.
Debilna tema je ona sa debilnim naslovom, kretenskim pitanjem, postavljena samo da bi neko ispao zanimljiv, originalan i u duhu svog nicka.
Ovaj forum nije nikakav javni servis da bi morao da trpi svachije bulaznjenje.
Osim toga, besplatan je i otvoren za sve koji se ponasaju iole normalno i uravnotezeno.
Dakle, ne vidim nikakav problem u tome da postoje neka pravila i neki moderator.
Naravno, moderator koji je i sam uravnotezen i iole normalan.
Sto smatram da divlja svakako jeste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top