Provera brzine kucanja

Zaboravila si najvazniju i najefikasniju alatljiku....
"Ako nista drugo ne pomaze, uzmi veci cekic..."
macola-1.jpg


PS: Viid nekako da maknes taj avatar, skrece paznju previse... :)
Mozes sad da pises sta god hoces, niko nece ni primetiti - a mozda si to i htela, da nekaznjeno pises sta hoces?
 
Ah momci.....slatki ste i tako predvidivi.
Jel' se secate cuvene scene sa Seron Stoun iz Niskih strasti...kad je oni inspektori ispituju.
Sustina, a i simbolika te scene je u tome sto je mogla da im proda pricu i da je Majka Tereza, oni bi je kupili za sve pare.

Back to the topic (da ne budem opet brisana i pored avatara):

You reached 127 points, so you achieved position 6235 on the ranking list

You type 180 characters per minute
You have 31 correct words and
you have 1 wrong words


Ko sto rekoh, bicu direktorka i imacu musku sekretaricu.
coolio.gif


Vezbajte to kucanje. Vezbajte koncentraciju. Vezbajte bilo sta (teretana, pilates, ritmicka gimnastika, heklanje....) i budite dobri u tome sta radite.
 
Ah momci.....slatki ste i tako predvidivi.
Jel' se secate cuvene scene sa Seron Stoun iz Niskih strasti...kad je oni inspektori ispituju.
Sustina, a i simbolika te scene je u tome sto je mogla da im proda pricu i da je Majka Tereza, oni bi je kupili za sve pare.
Znao sam odmah svrhu avatara.. :)
E sad, jos uvek nisam ukapirao da li si ti neki rod Mariji Tereziji ili se plasis nekih inspektora ili nisi sigurna da li je bezbednije prodati pricu o Mariji Tereziji od voznje bez rezervnog tocka. Ili je to sve smuckano zajedno?
 
Ah momci.....slatki ste i tako predvidivi.
Jel' se secate cuvene scene sa Seron Stoun iz Niskih strasti...kad je oni inspektori ispituju.
Sustina, a i simbolika te scene je u tome sto je mogla da im proda pricu i da je Majka Tereza, oni bi je kupili za sve pare.

Back to the topic (da ne budem opet brisana i pored avatara):

You reached 127 points, so you achieved position 6235 on the ranking list

You type 180 characters per minute
You have 31 correct words and
you have 1 wrong words


Ko sto rekoh, bicu direktorka i imacu musku sekretaricu.
coolio.gif


Vezbajte to kucanje. Vezbajte koncentraciju. Vezbajte bilo sta (teretana, pilates, ritmicka gimnastika, heklanje....) i budite dobri u tome sta radite.
Probao sam i ja sa ova moja dva prsta koja jedino upotrebljavam (Shift taster pritiskam uvetom). Izbacio je da imam 14 karaktera u minutu, 0 correct i 14 neispravnih a pozicija neije mogla biit ispisana jer je prevelik broj, pa je izbacio ************ :(
Na kraju nje krupnim slovima pisalo STOKO, KO TI DADE KOMPJUTER! :(
 
Ohohoho... neko se visoko bacio...

Evo izbacujem kandidaturu za tvog prvog sekretara, a ako me ne bude islo, posto govorim, srpski, hrvatski, bosanski i crnogorski jezik onda me samo prebaci, tacnije preimenuj u potparola, hocu reci glasnogovornika...
 
Probao sam i ja sa ova moja dva prsta koja jedino upotrebljavam (Shift taster pritiskam uvetom). Izbacio je da imam 14 karaktera u minutu, 0 correct i 14 neispravnih a pozicija neije mogla biit ispisana jer je prevelik broj, pa je izbacio ************ :(
Na kraju nje krupnim slovima pisalo STOKO, KO TI DADE KOMPJUTER! :(

Pa ne znam sta da ti kazem, a da bude iole utesno :-( ...Ajde reci sta ti ide od ruke pa cu te pohvaliti-makar reda radi.

GZ:
Ohohoho... neko se visoko bacio...

Evo izbacujem kandidaturu za tvog prvog sekretara, a ako me ne bude islo, posto govorim, srpski, hrvatski, bosanski i crnogorski jezik onda me samo prebaci, tacnije preimenuj u potparola, hocu reci glasnogovornika...

GZ, za pocetak ce biti dovoljno da znas da skuvas kafu. A onda korak po korak, i napredovaces u karijeri sigurno.
Samo da znas jednu stvar: kod mene veze i protekcije ne pale. 8-)
 
Aman ljudi, zar ne vidite da je Ivana napravila rusvaj namerno?
'Oce da navede GZ da joj bude sekretarica a onda da nas maTretira kao ona je neki bizMismen. Da bi prikrila prave namere, pokazuje (moram priznati) lepe noge a ovamo iza monitora nam radi o bajtovima...

"Padaj silo i nepravdooooo....."
 
Hahahahahah...

Pa kad se za pare radi ne gledaju se noge, a i nisam bas neiskusan na polju odbrane od .... dobrih nogu mislim, zenskih, a bolnicarka se vec porodila, valjda, nisam obavijesten o ishodu..

U ovom slucaju je samo busines, nista lijevo-desno..
 
Ne znam bre sta sam to propustila...pa ja ovde nisam ni godinu dana..

Sto se tice razocarenja Code budi spreman na jos vece:
Za ovih svojih 20 i kusur godina jedino znam jednu porodicu iz komsiluka i jedino mi oni dolaze u kucu, a i ja svakodnevno idem kod njih.
Za ostale ne znam ni kako se zovu, ni u kojoj kuci zive...ono sretnem ih na ulici i poznata su mi lica, ali NI CAO.

Jesam li te sad mLogo razocarala?

Back to the topic :mrgreen:

GZ, o kakvoj bolnicarki je rec? Kakva afera, trt mrt i ostalo?
 

Back
Top