INCEST ?

CVRC MILOJKO

Obećava
Poruka
54
Poslednjih meseci,u novinama se dosta pise o slucajevima incesta u Srbiji.
Da li neko zna,da li u natalnoj karti postoji aspekt koji moze ukazati da ce zenska osoba biti zrtva incesta?
Hvala.
 
Koliko se secam, mnogo o tome je jedino pisao Dupor, njega su takve mracne stvari i teski aspekti licno pogadjali pa je bio jako ostar i jasan u svojim komentarima.. Ja nemam iskustva u tome sto se tice astrologije i ljudi kojima sam radila, da bih navela primer, mada je jedan slucaj bio davno, kada nisam imala mogucnost da sacuvam natalne karte..tako kao danije ni bio. Ko poznaje "Dupora" tj. njegov rad bolje, neka se ukljuci u komentarisanje i takodje oni koji su imali prilike da dodju u dodir sa takvim natalnim kartama..
 
napamet govorim vjerojatno nešto mora biti aflicirano u Raku .Rak je obitelj. Sunce i Saturn su Ovan. Pretpostavljam da mora biti i 4 polje aflicirano.
 
Najvise o tome je bilo kod Dupora, i izolovano ima deo koji pokazuje koje bi planete i kuce trebalo da budu aflikovane da bi se pokazalo da neko moze da bude zrtva ili pocinitelj incesta..
 
Ima dve , Ne vjerujte, provjerite i Astromedecina, ljubav, seks, astroracuni, prognoze i analize....
Ne znam tacno ovog momenta u kojoj je od njih dve, ali u svakom slucaju je jako detaljan i direktan, nekad previse, pa ako ne nadjes, a bitno ti je, javi da ti pogledam, imam negde te knjige
 
Da! Neptunijanka je u pravu za blizance. Venera u blizancima je extra perverzna.
Mars u raku ili u IV oznacava (i jos malefika u IV) poremecene porodicne odnose, a to moze da bude cale alkos , nemarna majka itd.
Neki kvadrat VE i MA da oznaci nasilni odnos, kvadrati meseca i VE sa uranom i PL ....nazalost znam za jedan slucaj ako nadjem njen natal postavicu...
 
kroz maglu mi se javlja da je potrebno imati Jarac u osmoj kući, ili Saturn u 8. i sve tako nešto...
Saturn u Blizancima u 8. kući.;)
Znam jednog koji je spopadao žene dok im je radio preglede ( doktorske)- tačnije rektalni tuše ...inače, Saturn mu je odlično aspektovan. Tačnije ceo horoskop mu je prepun trigonima. Ludak totalni.
 
Saturn u Blizancima u 8. kući.;)
Znam jednog koji je spopadao žene dok im je radio preglede ( doktorske)- tačnije rektalni tuše ...inače, Saturn mu je odlično aspektovan. Tačnije ceo horoskop mu je prepun trigonima. Ludak totalni.

Pa ti sto se bave tim donjim delovima tela , obicno i nisu bas bazdareni. Cula sa dosta takvih slucajeva. Zato - zenski ginekolog :D
 
Ne mogu da nadjem gde sam citalaaspekte za INCEST ali mozda moze da vam pomogne ovaj deo iz Duporove knjige koji objasnjava cin silovanja, sto se na kraju svede na slicno ako ne i isto

Biti silovana: Venera u 5 aflikacija malefik (znaci losi aspekti sa teskim planetama)
Mars 90 Lilit
Mars u 9 aflikacija vladar 5 kad je malefik
Vladar 5 Saturn 0 stepeni Mesec u 8 kuci a Pluton,Mars 90 Neptun u 5
Uran,Saturn 90 Mesec u 11 ili 5
Lilit na ASC 0 Jupiter u padu

Normalno je da siledzija ima Malefik dispozitor u 5 sa aflikacijama dok je normalno
da silovana ima vladara 5 malefik u losem polju i losem aspektu.

Primer: ON - vladar Mars u Skorpiji u 5 90 Merkur ONA Devica u 5, Merkur 90 Saturn u 8
polju

Uzeto iz Duporove knjige Astromedecina,ljubav seks iz dela Astroloski Aforizmi

Mozda bi se ovome valjalo dodati i kombinacija sa perverznost,sadizam,erotomanija,i
slicno sto upotpunjuje sliku...
 

Back
Top