Američki filmići i serije o..... Predsedniku :)

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Nešto se nakotilo ovog đubreta na TV-u u poslednje vreme... baš direktno o američkom predsedniku, o ovalnom kabinetu, beloj kući, ništa okolišanje ovo ono.....

Da se odmah razumemo, nisam za to da nam bilo čije đubre ovog tipa zauzima TV prostor, ali za amere je tako tipično... i nije do toga što je njihov i što, tim pre, sve ovo izgleda još neverovatnije.....

Sad gledam neki film, valjda, valjda je film, gde se predsednik mo'š misliti zaljubio. E sad ja ne znam kako se zove taj glumac, ali uvek on glumi predsednika jer valjda ima takvu dobrotvornu facu i deluje kao nevinašce, a još je i šmele u godinama :)

Ide baš scena gde njega sirotog odvlače od drage da bi uz teške muke, sav besan, odlučio da bombarduju zgradu obaveštajne službe neke zemlje čije sam ime i zaboravila (a tako valjda i oni zaborave naše :) ) i on se sav preznojio objašnjavajući im kako - ne sme biti žrtava ni pod razno!!! Iako čak nisu ni civilne, ali breee i to su ljudi :)

Ovo đubre se distribuira širom sveta, pretpostavljam. Čak i u zemlje koje su već videle baš tu konkretno tu milost i humanost na delu.....

Ja jesam za slobodu medija, ali je veliko pitanje da li je ovo sloboda, ili vodi direktno u nešto sasvim drugo :confused:

Ko, uostalom, može zabraniti da se ova gowna puštaju na "nacionalnoj televiziji", oni su ili dali ili dobili pare, ostalo ih ne zanima :|
 
Verujem da je to onaj u kome mladjanog al u godinama americhkog predsednika glumi Majkl Daglas a "devojku" isto tako vremeshna ali ne manje dopadljiva Anet Bening.
http://www.imdb.com/title/tt0112346/
Ti izgleda nisi gledala "Dan nezavisnosti"?
Ovde je josh dobar,samo se zaljubljuje ne spasava univerzum u mlaznjaku od napasti iz svemira.

Zaboravio si da ubacuje virus u vanzemaljski racunar koji radi pod windows xp operativnim sistemom valjda , a mozda je ubacio opaki virus pticjeg gripa.
 

Back
Top