KO SMO MI USTVARI!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lilyl

Domaćin
Banovan
Poruka
3.318
Relativno sam kratko na ovom Forumu u odnosu na ljude koji su tu godinama. Bez obzira na moju zauzetost i nemogucnost da se ovde vise pojavljujem / a mislim Rekord - da je neko banovan 2 x za 2 mesec, kakav Uspeh:D/ otvaram ovu Temu, da bi smo se malo preispitali, proverili svoje virtuelne prijatelje, videli - koliko smo iskreni, ako je to uopste moguce, jednostavno - rekli sebi ili drugima ono, sto smo do sada precutkivali, iz , ne znam kog razloga...:(
Verovatno ce ova, moja prva Tema, biti zakljucana.Mozda nece doziveti svoju ni str.br.2.
Nije vazno, dovoljno je sto ste ovo procitali,pa zapitajmo se....budimo, bar u ovom virtuelnom svetu otvoreni, iskreni i sigurni, da nam to niko nece zameriti...
Znam...mnoge Maske ce spasti /a mnogi od vas to i ocekuju/, "stari Prijatelji" pokazace svoje pravo lice /sto odavno zele., samo nisu znali kako.../. Bilo je puno Lazi, Obmana, Snova, Magije...;)
Ajde, da vidim ko ce imati "petlju" da jedniom bude - ONO STO JESTE!:lol: Mislim da ce to i ovom Forumu dati jednu ozbiljnost, da necemo ovde navracati - da se lazemo, mazemo...CEMU SVE TO?!:D Ps: BDW, ovo je moja prva Tema, ne dozvolite da dozivi Fijasko! Voli vas Lily..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top