Da li vas je nekad ujeo pas?

neznam dal ces mi verovati, ali spisak je sledeci:
-pas (doberman) kada sam je nabavio ujela me par puta, mog tatu jednom (6 savova na licu), i vecinu komsiluka. (to dok je bila mlada, sada je super i ne ujeda-bez komande :)
- pauk (tarantula-Brachipelma Albophylosa) ujela me jednom za palac
- kajman naocarac (patuljasti krokodil) ujeo me jednom, al bio je mali tako da nije velika steta
- zmija (tigrasti piton) vise puta, jednom mi je ostao zub u ruci, al nista strasno.
- ako racunamo papagaje, posto me je skoro svaki ujedao i grizao
- sova (ja joj dajem meso iz ruke, a ona me uhvati kandzama i napade kljunom-to je bolelo)
- dali racunamo i ako me je devojka ujela? hehe
 
ti si neki ukusan...

mene je dvaput ujelo kuce, oba puta rasni psi, htr i pekinezer.
ovaj hrt me je bas urnisao, zapetljala mi se ruka o masnu oko vrata (kucetovu, kreteni, vezuju masne za poklone na jadnog psa) a pas grize li grize. uzas.
 
Mene je samo jednom pas ujeo. Izvela sam psa u setnju (rotvajlera)i pritrcava nam jos jedan rot i gazdarica koja se dere sa jedno 30m da on hoce samo da se igra. U tom trenutku on napada mog, i tu krece bukvalno klanje. Ja naravno pokusavam da ih razdvojim i on me naravno ujede, a za svo to vreme "gazdarica od autoriteta" trci oko nas i vristi. Da nije bilo jednog decka da mi pomogne, ne znam sta bi bilo. Gazdarica i dalje histerise i kaze mi sledece - Vi i vas pas ste krivi sigurno ste necim isprovocirali mog........(ne znam kako se zvao), niste mu se svideli i vi sugurno znate zasto, mora da ste ga necim isprovocirali. E da sam tada imala neko oruzje pri ruci....... (uopste ne bih dirala psa!!!!)
 
Mene je samo jednom ujeo jadan dzukac...davno to bese. Tada sam imala pudlicu koja je (kreten) uvek htela da se kolje sa svima. Naisli smo jenog dana na neku lutalicu, ja uzela pudlicu u ruke...ona rezi odozgo..ovaj drugi rezi odozdo.. i na kraju lutalica umesto moju pudlicu, zgrabila moju nogu. :roll:

E i moju sestru je ujelo jedan dzukac i to za dupe! :lol: Pas je jos plus bio vezan i pored njega je bila tabla "Cuvaj se psa" ...al se sestra nesto zamislila pa sve to nije ni videla dok nije bilo kasno.. i *njam!* :lol: sreca pa je bila zima i hladno pa je bila dobro obucena i nije je stvarno zagrizao..inace.... heehee
 
aha! ugrizlo me za nogu!!! kad su me pitali koliki je, rekla sam da je ogroman. poslije kad sam ga vidjela on je ustvari malo pseto. tad sam se toliko uplasila da mi se učinilo da me napao vucijak. hehehe... poslije je opet nesto pokusao, a ja sam ga samo marsnula. prvi put me napao s ledja... pa je zato to sve tako ispalo.
 
ajoj, jeste mene vise puta
jbg, lutalice ne racunam to me i nije toliko iznerviralo, ali na poljani gde izvode pse, gde sam i ja izvodila psa, pas ciji je vlasnik bio tu, e to me je iznerviralo do ludila. Vucjak je napao mog psa, onda su se umesala jos dva druga psa i nastala opsta tuca (pokolj) a gazde stoje ukipljene i ne smeju da pridju svojim psima. Uh, ja znajuci da moj pas jer je najmanje ce najvise nastradati uletim u tu frku i pocnem da hvatam i odvajam psa po psa i odvojim jednog psa i bukvalno ga odvucem do vlasnika (jedne glupe guske) i dam joj ga u ruke da ga zadrzi ona ga ladno pusti i on prileti i ugrize me. :evil:
Pih, ne shvatam bre, sto neko gaji pse a boji ih se. Ako ne smem da pridjem sopstvenom psu onda ne treba ni da ga imam.
 
mene ujeo komshijin pekinezer, ja kao jel mogu da ga pomazim, nece da ujede?..komshija, kao, "ma joook"...pruzim ja ruku i mali gremlin me poshteno zagrize, otrese mi ruku par puta i pusti...a bilo mi zao da ga nabodem u glavu...mada sam trebala..a matori komshija kao, "ju ne znam shta mu je"...sve se zavrshilo kao nesporazum...
ujedali su me hrchkovi...jednom me kao dete osakatio babin petao, moron...ja jurila kokoshke po "njegovom terenu za muvanje cica" i doleteo do mene i debelo me izgrebao po nogama...imam dva oziljka i dalje...
 
Na srecu nije...
Istina dok sam radila(posao mi je pocinjao u 6.30) jedno jutro idem ja kroz Zemun oko 5.30 i zurim na bus kad pored mene prolazi Ciganin i gura kolica puna papira i oko njega 5-6 dzukelica.Kad se jedan mali prgavi zaleteo na mene tacno se zaleteo na nogu,sav vazan i jak jer je sa gazdom.U sekundi sam se okrenula(inace bila sam lepo sredjena u stiklama) i pocela da lajem na kuce i da ga jurim.Jadan pas se oduzeo a Cigi je to bilo toliko smesno jedva je ostao na dve noge...
Samo mi je dobacio:"Nemoj da ga ujedes molim te!" :hahaha:
 
a jednom me ujeo machor lutalica\udario ga je auto i ostao je sa oduzetim zadnjim nogama na ulici pokusavajuci da se skloni i drugi automobil mu je tochkom prosao na milimetar od njega(primitivac nije mogao da zaobidje)
i ja onako u panici dotrchim do njega i uzmem ga i kako sam ga nosila sa ulice na trotoar,on je uhvatio moj kaziprst(ne znam kako) i tako me ujeo da su mi ochi ispale....
spustila sam ga na trotoar i otrchala kuci.Ceo prst mi se naduo i boleo je danima.Imala sam oko 8 godina.Sutradan sam ga videla kako lezi nedaleko od mesta na kome sam ga ostavila :(mrtav :sad2:
 

Back
Top