Pomozite mi !!!!!!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Pomozite mi !!!!!!!!!!

Guest

Podrazumevano Pomozite mi !!!!!!!!!!

Imam jedan problem.Mozda na izgled totalno beznacajan, ali se pretvorio u ogroman (to ti je ono od mrava na slona). Evo kako glasi: moj decko je hteo da idemo na pice negde da casti radi reda pice mene i njegovog druga (inace vecitog privezka, mozda ga jednom nadjem i u spajz)zbog toga sto je zakljucio neki dobar poso.Posle uzaludnog trazenja mesta zbog velike guzve petkom, ipak smo nasli neko veoma zagusljivo i veoma , veoma bucno mesto. Trebalo je samo da se dovikujes dok razgovaras. No , ja sam bila strasno nervozna zbog sasvim desetih stvari i nije mi se razgovaralo, pa sam cutala. Da bi na kraju moj decko okarakterisao da sam tezak baksus i da bi najbolje bilo da se vratim kuci (kad smo ostali sami). Strasno me je povredilo to sto me fakticki iskasirao i naravno pocela je rasprava (od kulina bana). Na kraju po njegovom ja nikako nisam bila upravu, baksuz sam i to ga je ubulilo pred drugom i zagorcalo mu vece (po njegovim recima). Ja sam tu jos vise pobesnela sto zbog beznacajnih stvari on mene salje kuci i ja sam mu raskinula.
    Pa sad ja pitam vas ko je u pravu on ili ja?
    Molim vas da mi se javite ! :

Lilith_
    Guest

Podrazumevano Re: Pomozite mi !!!!!!!!!!

Citat Original postavio Anonymous
    Imam jedan problem.Mozda na izgled totalno beznacajan, ali se pretvorio u ogroman (to ti je ono od mrava na slona). Evo kako glasi: moj decko je hteo da idemo na pice negde da casti radi reda pice mene i njegovog druga (inace vecitog privezka, mozda ga jednom nadjem i u spajz)zbog toga sto je zakljucio neki dobar poso.Posle uzaludnog trazenja mesta zbog velike guzve petkom, ipak smo nasli neko veoma zagusljivo i veoma , veoma bucno mesto. Trebalo je samo da se dovikujes dok razgovaras. No , ja sam bila strasno nervozna zbog sasvim desetih stvari i nije mi se razgovaralo, pa sam cutala. Da bi na kraju moj decko okarakterisao da sam tezak baksus i da bi najbolje bilo da se vratim kuci (kad smo ostali sami). Strasno me je povredilo to sto me fakticki iskasirao i naravno pocela je rasprava (od kulina bana). Na kraju po njegovom ja nikako nisam bila upravu, baksuz sam i to ga je ubulilo pred drugom i zagorcalo mu vece (po njegovim recima). Ja sam tu jos vise pobesnela sto zbog beznacajnih stvari on mene salje kuci i ja sam mu raskinula.
    Pa sad ja pitam vas ko je u pravu on ili ja?
    Molim vas da mi se javite ! :
    On! 8)

Lilith_
    Guest

Podrazumevano

Salim se naravno, posto mi je bilo smesno da uopste i pitas ko je u pravu. Naravno da ti takav decko i ne treba ako te salje kuci, kakvo je to ponasanje i bezobrazluk, totalno si u pravu sto si raskinula!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Lilith_
    Salim se naravno, posto mi je bilo smesno da uopste i pitas ko je u pravu. Naravno da ti takav decko i ne treba ako te salje kuci, kakvo je to ponasanje i bezobrazluk, totalno si u pravu sto si raskinula!
    Sad mi je lakse!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Lilith_
    I ja tako mislim! Ko je bre on da tebe tera kuci, sta on umislja? Bezi bre od njega, iako ti je sad tesko ali otvori okice danas je subota sredi se i sa drugaricama u provod...ima drugih ima boljih...
    I ako bude hteo da prica sa tobom nemoj, jer ce te verovarno ubedjivati da mu se vratis...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomozite mi !!!!!!!!!!

ma losha vam je veza

Početnik
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja ne kazem da je on pravu, al mislim da i ti malo preterujes.....Nema nista gore kada izadjes s nekim a on/ona sav/sva smoren/a, pa takvim ponosanjem uspe da smori i sve oko nje/ga.....Sledeci put kada budes tako neraspolozena, bolje ti je ostani kuci........A opet sa neke druge strane gledista, on je bio jako grub, i prilicno nekultruran jer ti je rekao kao da ides kuci.......Mislim ipak, ko je on to tebi da ti govori sta da radis????? Sve u svemu, nista ti ne brini, ako je on taj pravi, vratice se, u suprotnom...........bice neki drugi :wink: .........Cuvaj se!!!!

Slične teme

1. pomozite
    Autor milanix u forumu Srbija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.08.2005., 08:27
  2. POMOZITE!!!!!
    Autor Limit u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2004., 11:50
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0