"Volim sex i rado ga se secam"
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: "Volim sex i rado ga se secam"

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano "Volim sex i rado ga se secam"

Upravo videh ovu izjavu na nekoj temi, pa mi pade na pamet da sve vise ljudi daje ovakve izjave, uključujuci i mene. Sta se ljudi desava, ne smatram se ekstremno nenormalnom a tu ne ubrajam ni svoje prijatelje i zenskog i muskog roda? Zasto su ljudi izgubljeni, sami, a normalni, interesantni, lepi u svakom pogledu??? Paradoksalno, kao Brazil...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Stvarno! Iskreno imam identican problem

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano Re: "Volim sex i rado ga se secam"

Citat Original postavio wishfish
    Upravo videh ovu izjavu na nekoj temi, pa mi pade na pamet da sve vise ljudi daje ovakve izjave, uključujuci i mene. Sta se ljudi desava, ne smatram se ekstremno nenormalnom a tu ne ubrajam ni svoje prijatelje i zenskog i muskog roda? Zasto su ljudi izgubljeni, sami, a normalni, interesantni, lepi u svakom pogledu??? Paradoksalno, kao Brazil...
    NESTO KAO SECANJE:Ovaj forum,postovana bakice,nije namenjen onima koji imaju dobro pamcenje u (narodu od miloste prozvana-memorija-)vec aktivnim ucesnicima ljubavnih ukrstanja obojenih narodnim-folk motivom(od miloste prozvan-SNOSAJ-).
    Iz gore navedenih razloga i pride moralnih pobudnosti svojih najljubaznije Vas molim da svoj pseudonim "Wishfish" prilagodite svom uzrastu(u narodu od miloste nazvan-starica-)te se samopreimenujte u BIVSHfish...
    Srdacno zahvalenije moje :wink:

Primećen član tija (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano "Volim sex i rado ga se secam"

eeeeeee, zivote lutalico.

ima jedna cudna stvar koju sam primetila, a to je sto si duze sam/a sve su vece sanse da ostanes sam/a, ja sam najstrasnije ispljuvala drugaricu kada je izjavila "sto sam duze sama, kako vreme prolazi, ne trazim vise dlaku u jajetu, vec jaje u dlaci"
    to je bilo pre dve godine kada sam uzivala u carima slobode posle duze veze koja mi je prilicno ispraznila baterije i dok sam uzivala u samoci smatrala sam njenu izjavu za cistu budalastinu. Ali sada......, nemam pojma nisam vise tako pametna.
    ma za sex se nekako i snadjem , ali sta je bre sa ljubavlju, deljenjem dobra i zla i svim onim lepim stvarima koje ljubav donosi. Ja kao spremna, trazim, ali nesto bre to ne dolazi, pa se zapitam da nisam postala onaj sitnicar slican mojoj drugarici od pre dve godine. Ne znam, nisam pametna.... a, mozda sam sad samo tako raspolozena pa pricam gluposti, ko ce ga znati...
    I, da, i ja sam primetila u svom okruzenju, mnogo je ljudi koji su o.k., a sami.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio kojote
    NESTO KAO SECANJE:Ovaj forum,postovana bakice,nije namenjen onima koji imaju dobro pamcenje u (narodu od miloste prozvana-memorija-)vec aktivnim ucesnicima ljubavnih ukrstanja obojenih narodnim-folk motivom(od miloste prozvan-SNOSAJ-).
    Iz gore navedenih razloga i pride moralnih pobudnosti svojih najljubaznije Vas molim da svoj pseudonim "Wishfish" prilagodite svom uzrastu(u narodu od miloste nazvan-starica-)te se samopreimenujte u BIVSHfish...
    Srdacno zahvalenije moje :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio tija

ima jedna cudna stvar koju sam primetila, a to je sto si duze sam/a sve su vece sanse da ostanes sam/a, ja sam najstrasnije ispljuvala drugaricu kada je izjavila "sto sam duze sama, kako vreme prolazi, ne trazim vise dlaku u jajetu, vec jaje u dlaci"
    to je bilo pre dve godine kada sam uzivala u carima slobode posle duze veze koja mi je prilicno ispraznila baterije i dok sam uzivala u samoci smatrala sam njenu izjavu za cistu budalastinu. Ali sada......, nemam pojma nisam vise tako pametna.
    ma za sex se nekako i snadjem , ali sta je bre sa ljubavlju, deljenjem dobra i zla i svim onim lepim stvarima koje ljubav donosi. Ja kao spremna, trazim, ali nesto bre to ne dolazi, pa se zapitam da nisam postala onaj sitnicar slican mojoj drugarici od pre dve godine. Ne znam, nisam pametna.... a, mozda sam sad samo tako raspolozena pa pricam gluposti, ko ce ga znati...
    I, da, i ja sam primetila u svom okruzenju, mnogo je ljudi koji su o.k., a sami.
    Eh, vidis, osecam se kao ti...U stvari, malo sam pobrkala loncice, za sex nikada nije bio problem snaci se, ali ima nas koji suv sex ne varimo, pa se odlucujemo na post...I vrtimo se u zacaranom krugu...

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Eh, vidis, osecam se kao ti...U stvari, malo sam pobrkala loncice, za sex nikada nije bio problem snaci se, ali ima nas koji suv sex ne varimo, pa se odlucujemo na post...I vrtimo se u zacaranom krugu...
    pa, realno gledano, kada razgovaramo o tome, ni je bas ne varim suv sex, ali to nije nesto sto se planira ili kazemo to bih uradila ili ne bih, to prosto dodje, naidje neko u pravom trenutku i prosto... , ma desi se.
    kako rece nas cenjeni sagovornik, jutarnja rosa i cvrsta stena, dva glavna elementa u pravo vreme iiiiii osvezis memoriju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

kako rece nas cenjeni sagovornik, jutarnja rosa i cvrsta stena, dva glavna elementa u pravo vreme iiiiii osvezis memoriju.
    Jes vala, ali tu postoje 2 opcije:
    1) sve prsti od sexa, pogotovo u navedenim okolnostima
    2) totalni bedak...
    U oba slučaja ti na kraju pripadne muka. Tj, u drugom odmah na početku, a u prvom kada se, naravno, primiš, što je posle vatrometa neizbežno

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ala smo zagoreli....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Chernobill
    Ala smo zagoreli....
    A niko da promeša... :wink:

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Paucina, paucina na sve strane, a pajalice nigde na vidiku...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pajalica koliko hoces, ali spajalice nedostaju

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

u pravu si , moze i tako da bude.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Zato upotrebi heftalicu, da se nesto hefta pod hitno....

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

ma nikako ne licim na ove junake iz spanske serije....imam plavu kosu i plave oci....ocu da se spalim....a i visok sam.... i obrazovan....totalno suprotno od junaca iz spanskih serija...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio mario80
    ma nikako ne licim na ove junake iz spanske serije....imam plavu kosu i plave oci....ocu da se spalim....a i visok sam.... i obrazovan....totalno suprotno od junaca iz spanskih serija...
    Eh decko, ovaj brazil nema nikakve veze sa spanskim serijama...A to sto si plav je manje bitan nedostatak

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ala smo zagoreli....

zaebavajte se vi samo, a znate li koliko je tesko zagorele serpe posle oribati.

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Ala smo zagoreli....

zaebavajte se vi samo, a znate li koliko je tesko zagorele serpe posle oribati.
    Ma sve se da srediti, ali je potrebno proliti dosta znoja...
    Bolje spreciti nego leciti.
    Kuvarice manje zbori da ti (rucak) ne zagori.

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Mnogo zagorelih, daj da organizujemo neki kres party.
    Inace nece ni vatrogasci da pomognu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Sto smo poslovicni

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

E, katastrofice, taj sex party na svakom cosku..Ima li necega u drzanju za ruke :?

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

A valjalo bi i da se izvuce neka korist od ovog foruma, celu noc blejimo a nikome da pomognemo, pa barem nekome da pomognem, a ovo mi se cini tako resivim....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Neprofitna organizacija Dobrotvori na delu Dobrovoljci na usluzi

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

E, katastrofice, taj sex party na svakom cosku..Ima li necega u drzanju za ruke :?
    IMA!!!!
    Ali ovo je sala, zezanje, a ne nalazim nacin da se zezam time sto cu predloziti hand party, mada glupo zvuci sto znaci da moze....

A i tema je sex, a ne rukovanje....

Slične teme

1. SPS - SRS vladavina ... rado se sećam ...
    Autor skarfejs u forumu Politika
    Odgovora: 593
    Poslednja poruka: 21.05.2008., 11:40
  2. Secam se "DOBRE SRBIJE"-yugosrbije
    Autor kalama u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.03.2008., 19:37
  3. "Sećam se samo
    Autor Taisa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 22.01.2008., 22:50
  4. VOLIM SEKS I RADO GA SE SECAM!