Mladic nije uslov

Mozda neko vec otvorio ovakvu temu ,ali mi je promaklo .
Uopste me ne raduju ovakve vesti ,on nije uslov a sta je novi uslov da nije mozda Kosovo.
Ili su ze za to postarale nase prijateljske zemlje; Ceska , Grcka ,Slovenija i druge.
Dosad su svi bili izriciti Mladic pa Evropa sta ih natera odjednom da se predomisle.
Nesto spremaju to cemo ubrzo videti.

Ratko Mladić je samo jedna kap u okeanu uslova. Nije Kosovo i Metohija uslov, to od davno zna i Srbija i EU. Srbija NEĆE
ući u Evropsku Uniju sve dok je ovolika korupcija, dok ljudi lože plastiku i gumu, stopa kriminala visoka, dok se svinje kolju po ulicama...
 
EU preferira razvijene ove 4 stavke, a u Srbiji je to:
1. Ekologija (ekološka svest je u Srbiji katastrofalna)
2. Pravda (korupcija i rupe u zakonima)
3. Ekonomija (oporavlja se, ali nije zadovoljavajuća)
4. Odgovorna država (Srbija to nije, u ovu kategoriju spadaju politika i R.M.)
 
Ratko Mladić je samo jedna kap u okeanu uslova. Nije Kosovo i Metohija uslov, to od davno zna i Srbija i EU. Srbija NEĆE
ući u Evropsku Uniju sve dok je ovolika korupcija, dok ljudi lože plastiku i gumu, stopa kriminala visoka, dok se svinje kolju po ulicama...
Jel ti zaistaveruješ da oni ( eu) da hoće da srede korupciju u našoj zemlji, da im to ne bi pošlo za rukom.
Pohapsili bi sve naše kriminalce i lopove za dve nedelje, samo da im se hoće.
 
Mozda neko vec otvorio ovakvu temu ,ali mi je promaklo .
Uopste me ne raduju ovakve vesti ,on nije uslov a sta je novi uslov da nije mozda Kosovo.
Ili su ze za to postarale nase prijateljske zemlje; Ceska , Grcka ,Slovenija i druge.
Dosad su svi bili izriciti Mladic pa Evropa sta ih natera odjednom da se predomisle.
Nesto spremaju to cemo ubrzo videti.
Mislim da je nešto drugo po sredi.
Rusi hoće NIS, i nadajmo se, dobiće ga.
A EU hoće Srbiju u svom sastavu da bi nam gas kupljen od Rusa prodavali troduplo skuplje.
Mislim da zbog toga spuštaju uslove...jer setimo se nedavne posete Karle gde ona zaključuje kako je Srbija napredovala u odnosu na prethodno neko vreme, a kod nas objektivno nikakvih pomaka nije bilo, doduše, bilo je, ali ne na bolje.
Ustvari dosta je razloga...sad kad u shvatili da su se Rusi ozbiljno nameračili na Balkan, nije im više sve jedno.
 
Kažem ja, gnjaviće nas dokle god budu mogli. Uslovi koje predočavaju su batina a u bajku o šargarepi veruju još samo žuti.

Nema prave volje da nas integrišu u EU. I ja sam im zahvalan zbog toga. Neću sa onima koji su nas na kraju drugog milenijuma bombardovali bez ikakvog razloga.
 
Mislim da je nešto drugo po sredi.
Rusi hoće NIS, i nadajmo se, dobiće ga.
A EU hoće Srbiju u svom sastavu da bi nam gas kupljen od Rusa prodavali troduplo skuplje.
Mislim da zbog toga spuštaju uslove...jer setimo se nedavne posete Karle gde ona zaključuje kako je Srbija napredovala u odnosu na prethodno neko vreme, a kod nas objektivno nikakvih pomaka nije bilo, doduše, bilo je, ali ne na bolje.
Ustvari dosta je razloga...sad kad u shvatili da su se Rusi ozbiljno nameračili na Balkan, nije im više sve jedno.

I ja mislim da je to u pitanju ,suvise smo se priblizili rusiji ,a evropa izgleda to pocela da shvata ,sto je razumljivo ipak ,Rusija ne postavlja nikakve uslove sve je slobodna zona ,dok sa druge strane ima milion uslova .Ako sada ne reaguju uskoro ce Srbija suvise zavisiti od Rusije pa nam nece pasti napamet da ulazimo u uniju.
 
I ja mislim da je to u pitanju ,suvise smo se priblizili rusiji ,a evropa izgleda to pocela da shvata ,sto je razumljivo ipak ,Rusija ne postavlja nikakve uslove sve je slobodna zona ,dok sa druge strane ima milion uslova .Ako sada ne reaguju uskoro ce Srbija suvise zavisiti od Rusije pa nam nece pasti napamet da ulazimo u uniju.
Postavljaće i Rusija uslove, samo tako.
Heeej, pa Rusija je imperijalistička sila, ne treba se zanositi, ali za nas su bolji od zapadnjaka.;)
 
Ne trebate se zanositi, ne treba ispuniti nikakve uslove,
potrebno je samo da EU vidi interese u Srbiji i to je sve...

Što su to ispunili Rumunji možda ekološka svijest????? ekonomija???
Naravno, ulazak u EU je čista politička odluka.
E sad, vide oni interes u Srbiji, ali Srbija ima na vlasti frakciju koja ne vidi interes u EU...ne zaboravi da smo mi Srbi mali ali ponosan narod, koliko god da je onih kojih treba da se stidimo.
 
Postavljaće i Rusija uslove, samo tako.
Heeej, pa Rusija je imperijalistička sila, ne treba se zanositi, ali za nas su bolji od zapadnjaka.;)

Dok su interesi u pitanju nema uslova a i kad ih bude ti uslovi nece biti toliko neprihvatljivi za nase drustvo ,ipak i tamo su ljudi navikli na komunisticki sistem ko i mi pa i ne razlikujemo se mnogo.
 

Back
Top