MIS sveta

Dobre su mi italija,poljska i slovačka....a djetićka je na svetskom jeziku, Crnogorskom jasno iskazala da veruje u duh, lepotu, snagu, znanje.

Teško je poverovati baš u njenu izjavu da voli ekstremne sportove jer je malo kršna.

A naša , pa i ne izgleda baš nešto , zadnjih 15 moglo bi se reći i po kriterijuma stare garde i po kriterijumima nove garde (britni spirs model look).Više turkinja liči na tipičnu srbijanku , nego naša....

A zanimljivo je ovo furanje baby face misica, ali baš baby face.

Zanimljiva je i mis izraela koja upravo služi svoj vojni rok....mada ni trunke vojničine u njoj, Egipatsko-tursko-marokanska porodica

Tu su još i rasni primerci bondovih devojaka...

P.S. Što se mnogim misicama vide izraženi mišići na licu, naročito zato što su uglavnom nepravilnog , nesimetričnog oblika...kao ono kod operacija liftinga , izraženi mišići brade i strip mišići lica...a nisu pregladnele. Da li je to do nepravilne šminke ili načina života....Neke od njih nisu to imale , kao Crnogorka ili italijanka , Wels, švedska, madjarica,Surinam....Kao ono kad stegnete lice kad pojedete limun....ili kad ste usled nespavanja naduveni kao paprika....

Zvaničan sajt : http://www.missworld.com/

Ah da...Ne reklamiram pink , ali rečeno mi je da će pink emitovati uživo predstavljanje u nekom terminu do 10 dec , a i prenos samog takmičenja....
 
Ja moram da zaključim da ne znam nikog ko toliko gleda TV ko ti Patak. Nekad me prosto fascinira dijapazon tvog interesovanja na TV programu...

bug.gif
 
To ti se verovatno čini , ili postoji ono što ja zovem društvena indukcija, po analogiji sa društvenom istinom....
Odredjen sled dogadjaja izaziva reakciju kod većeg broja ljudi nezavisno....

Tako ja primetim neku promenu u ponašanju , čujem u prevozu nešto , a uzrok je toga recimo bio na tv.
Tako ja postajem karika u lancu reakcija.
Naravno uz pomoć interneta, meni je mnogo lakše da pohvatam info koje mi ukrupnjuju sliku, bar na nekom mikro nivou....
Da me pitaš koliko je prosečno nedeljno moje gledanje tv , teško da bi prešlo 1h ili maksimum 2h, što opet nije malo jer je skoro jedan radni dan, 14h....
Opet odnose koje primetim , a koji imaju vrednost nekad prijavim forumu , nekad ne, kad procenim da bi malo ljudi uopšte razumelo o čemu pričam....
 
...izgleda da su nešto ovaj put favorizovali crnkinje,skoro nijedna evropljanka nije u finalu...
inače,ja ne stigoh ni da smotrim sve učesnice,naročito naše predstavnice koje su bile u kadru čitavih tri sekunde...kako ti ,patak,vidje i mišiće na licu,fejs lifting i te stvari... :)
inače,moj favorit je bila angolka...
 
...izgleda da su nešto ovaj put favorizovali crnkinje,skoro nijedna evropljanka nije u finalu...
inače,ja ne stigoh ni da smotrim sve učesnice,naročito naše predstavnice koje su bile u kadru čitavih tri sekunde...kako ti ,patak,vidje i mišiće na licu,fejs lifting i te stvari... :)
inače,moj favorit je bila angolka...

Pa bio je neki materijal gde je svaka ucesnica imala 10 minuta da prikaze sebe i svoja interesovanja, a ima ih preko 40 sigurno, pa sam X2 i posto su bili krupni kadrovi i dobar snimak , onda se videlo skoro kod svih one trake od misica lica, ali nepravilne uglavnom kao kad je neko propatio dosta ili neuhranjen mnogo....zumiranje je bilo bukvalno da celo lice popuni ekran....kao filmsko kadriranje lica....
 
Prošarala sam malo po sajtu, mrzelo me da gledam sve učesnice... Šta znam, sve su lepe... i meni neinteresantne. Amerikanka ima zanimljivu facu, iako nisam baš sigurna da mi je lepa... i Makedonka.
 

Back
Top