dali je neko nesto cuo o agenciji konektus u vezi iseljenja
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: dali je neko nesto cuo o agenciji konektus u vezi iseljenja

Početnik
    Učlanjen
    20.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dali je neko nesto cuo o agenciji konektus u vezi iseljenja

Molio bih da mi bilo ko da obavestenje o agenciji konektus. interesuje me dali je lazna i ako nije koliko naplacuje usluge za odlazak za Kanadu preko njih.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Re: dali je neko nesto cuo o agenciji konektus u vezi iseljenja

NE BACAJ PARE NA AGENCIJE!

Sta sam ono hteo da kazem... ah da.. Ne bacaj pare na agencije!!!

To ti je potpuno nepotrebno!!!

Veruj mi, dosao sam ovde preko agencije i sada mi se place sto sam im dao pare.

Nemoj napraviti istu gresku i platiti nekome debele pare za popunjavanje formulara.

Početnik
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio niski72 Pogledaj poruku
    Molio bih da mi bilo ko da obavestenje o agenciji konektus. interesuje me dali je lazna i ako nije koliko naplacuje usluge za odlazak za Kanadu preko njih.
    Nije lazna,jedan moj drug je otisao prije godinu i po u Kanadu preko njih,ali detaljnije ti neznam reci.Znam da je isao na neke razgovore u Doboj,tamo su bili njihovi predstavnici,i da je cekao vizu u Bg.Bio je ljetos,zadovoljan je.
    Podji na njihov sajt,www.konektus.com.
    On je kontaktirao sa Irenom Struk,mislim da ima mejl na sajtu,pa probaj.
    Sve najbolje pozdrav

Obećava
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Tu agenciju vodi jedna Bosanka,koja sada zivi u Kanadi.Bili su u Kragujevcu,slusao sam ih,salju ljude koji znaju zanate:zidare,tesare,automehanicare,a ako imas faks nemas sanse.Kad odes tamo lacas im posle,sto su te doveli,a i ovde neke pare dajes da bi ti zavrsili posao tamo.Mora da si radio i da znas da radis neki zanat ovde!To ti je to.Ako si intelektualac nemas sanse a i bolje ti je da ides legalno prko iseljenickog programa!

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Nikakve agencije veruj mi.samo otimanje para. Nema u kanadskom imigracionom korupcije,niko ne moze da ti nesto 'sredi'.veruj mi znam sta pricam

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Osoba koja to vodi Irena zivi ovde u Edmontonu;Za tu agenciju sam cula, bilo je ranijih postova na serbian caffe-u;Ono sto sam cula da oni za pare dovode ljude,platis pri podnosenju dokumenata, kada ovde dodjes onda ti opet uzimaju od plate,imalo je slucajeva da vlasnica ode kod gazde uzme pare i ti posle vracas;neki su dobro prosli ali ima mnogo vise koji su lose prosli.Uglavnom radis poslove vozaca kamiona, gradjevinu sve lose poslove;Koliko radis to i nisu neke pare jer treba platiti stan(cene su puno otisle gore jednosoban stan minimum $1000 u Edmontonu; dvosobni od $1500 pa na gore),hranu i ostale troskove zivota.Mislim da je to bacanje para ali izbor je na Vama.Pozdrav iz Edmontona

Početnik
    Učlanjen
    09.10.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

da li i to vazi za frizere,posto bi ja volela da to radim..ja i moj muz se premisljamo da pokusamo i za Kanadu..bas vam hvala,pozzz

Primećen član mika_hakkinen (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Amamama Pogledaj poruku
    da li i to vazi za frizere,posto bi ja volela da to radim..ja i moj muz se premisljamo da pokusamo i za Kanadu..bas vam hvala,pozzz
    Pa sto ste odustali od Amerike? Gde vam je onaj jaran koji je garantovao da ce bas vas izvuci na lutriji? Jel vidis da su ljudi koji su ti govorili da je to glupost bili u pravu? Drugi put slusaj kad ti se prica. Srecno sa Kanadom.
    Poslednji put ažurirao/la mika_hakkinen : 04.06.2012. u 21:29

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.01.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    29

@mika_hakkinen hahah ali si se setio ) hahaha

@Amamama izvini sto se smejem ali bilo je jace od mene
    kakva crna garancija kakve gluposti ja 14 godina igrao lutirju i tek sad me izvukli a onda dodjes ti i kazes kako ti imas nekoga da ti 'garantuje' ....LMAO.

Zainteresovan član danijel m. (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

...pozrav svima!
    ...srecna vam nova godina i praznici!!! .....
    ...ako neko zna----"prelistao"sam sajt agencije konektus i samo na jednom mestu sam procitao "provincial nominee program"---zanima me,"ako neko zna",da li se preko njih dolazi samo na privremeni rad ili se moze ostati i za stalno i kasnije aplicirati i za drzavljanstvo...-(kao preko FSW ili bilo kog drugog iseljenickog programa)?....
    ...hvala unapred...!

Nov član
    Učlanjen
    31.01.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam bio u konektusu u kancelariji u prijedoru predao sve papire uradio intervju na engleskom dao ima neke pare i naravno nista. neko vreme su se javljali na telefon pa su zatvorili kancelariju, uglavnom nista od toga-trosis pare bez veze. Branislav Kotlica 0605335445.

Učlanjen
    18.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

Citat Original postavio banjo.k Pogledaj poruku
    ja sam bio u konektusu u kancelariji u prijedoru predao sve papire uradio intervju na engleskom dao ima neke pare i naravno nista. neko vreme su se javljali na telefon pa su zatvorili kancelariju, uglavnom nista od toga-trosis pare bez veze. Branislav Kotlica 0605335445.
    ...aplicirao sam online na njihovom sajtu pre 20-ak dana---za sad nista....mada,sta znam-opet se nadam-cuo sam da su neki ljudi uspeli da odu preko njih...

Primećen član vladster (avatar)
    Učlanjen
    20.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citajuci forume izgleda da je jako lako napraviti pare u Srbiji posto ima toliko budala.

Evo mene za par dana da si poboljsam standard zivota.
    Strucnjak za Kanadu.
    Samo mene pitajte.

Učlanjen
    18.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    24

...ljudi pokusavaju da se izvuku odavde na bilo koji nacin,jbg,sta ces
    ...ja nisam dao nikakve pare za apll. posto sam malo upoznat sa situacijom...

Slične teme

1. ZNA LI NEKO NESTO U VEZI SERVISA 5651
    Autor atikus u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.12.2006., 17:22
  2. dali neko nesto zna o ovoj onnline igri
    Autor Vojvoda_silni u forumu Video igre
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.11.2006., 16:03
  3. dali neko zna nesto o programskom jeziku C#
    Autor gaso333 u forumu Programiranje
    Odgovora: 5