prof. dr Radoje Simic
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: prof. dr Radoje Simic

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano prof. dr Radoje Simic

Cao svima!

Ove godine je poceo da nam predaje lingvistiku prof. dr Radoje Simic. Moze li mi reci neko kakav je kad ispituje, je li fer? Dao nam je neke njegove knjige da ucimo iz njih. Jesu teske?
    Hvala vam puno, kiss

Ja pa ja pa ja
    Guest

Podrazumevano

Moje iskreno saučešće!

Imala sam nesreću da mi R. Simić bude profesor i mogu ti reći da mi je čitanje njegovih udžbenika bilo jedno od najtraumatičnijih iskustava u životu. Veću gomilu besmislica i verbalne magle nećeš nigde naći.

Budi takođe sigurna da od njega gotovo ništa korisno na predavanjima nećeš naučiti, pošto je on van svih relevantnih tokova u modernoj lingvistici.

I za kraj: Na kom to fakultetu on sada predaje? Trebalo bi da je u penziji.

gost111
    Guest

Podrazumevano pa ne znam

Citat Original postavio Ja pa ja pa ja
    Moje iskreno saučešće!

Imala sam nesreću da mi R. Simić bude profesor i mogu ti reći da mi je čitanje njegovih udžbenika bilo jedno od najtraumatičnijih iskustava u životu. Veću gomilu besmislica i verbalne magle nećeš nigde naći.

Budi takođe sigurna da od njega gotovo ništa korisno na predavanjima nećeš naučiti, pošto je on van svih relevantnih tokova u modernoj lingvistici.

I za kraj: Na kom to fakultetu on sada predaje? Trebalo bi da je u penziji.pa ja nemam takvo iskustvo covek je vrlo korektan iprijatan jeste zahtevan aliiii

gost111
    Guest

Podrazumevano pa ne znam

Citat Original postavio Ja pa ja pa ja
    Moje iskreno saučešće!

I za kraj: Na kom to fakultetu on sada predaje? Trebalo bi da je u penziji.pa ja nemam takvo iskustvo covek je vrlo korektan iprijatan jeste zahtevan aliiii

Slične teme

1. Nindza Kornjace (sa Micom Tatic, Nikolom Simic...)
    Autor robespjer u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 22.07.2010., 18:47
  2. OŠ Radoje Domanovic
    Autor u forumu Škole
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.01.2010., 10:59
  3. Aleksandar Simic: I rat ako treba
    Autor Max Hardcore u forumu Politika
    Odgovora: 160
    Poslednja poruka: 19.12.2007., 22:34

Pravila za slanje poruka