Filmovi u tesli by Dacman

Da li da pravim novi film?

  • DA i to sto pre

  • NE dosta su i ova dva

  • Bakalar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Eeeeeeeeee :D strava je stolica isto....više mi se sendvič svidja...smešniji je ....ali je stolica takodje genijalna :D :D :D Učinilo mi se na trenutak da poznajem onog lika FBI sa cvidžama...ali nije, ali liči na jednog lika s kojim sam išla na Prvu pomoć i isto je iz Tesle...ali nije on...ne zove se tako...(onaj sa čudnim imenom)...super je...Dacman divljak :D Muzika je vrhhhh
 
iskreno i meni se vishe svidja sendvich jer je kraci a sve je recheno... nego ovo bi bilo bolje da me ortaci nisu pozuravali....nisam imao vremena da pravim film a oni me smarali kao jel gotovo jel gotovo i ja popizdeo i u jednom danu napravio...sendvich sam radio tri sata dnevno pa je bolje bilo, nisam zhurio...al stolicokradja je bolje uradjena tj efekti su bolji....ortacima je najbolji deo kad se hitler pretvara u mog ortaka i kad cenzurisana verzija bude pa se chuje svinja kako skichi :D ajd vi recite sta vam se svidelo i sta sam trebao da izmenim...i dajte ideju za novi film dal da reziram (kao stolicokradju) ili da pravim film od neplaniranih sluchajnih snimkova (kao super sendvic)

btw decko sa "cudnim" imenom se zove Andjel xD :lol:
 
Oba filma su dobra, s tim sto sam stolicu morao dva puta da pogledam jer ima elemente drame. Takodje film sadrzi sporedne sekvence koje ne uticu na radnju pa je verovatno zato i sam film duzi. Sto se tice rezije, dobro je, ne znam samo kako ste pravili one snimke, cini mi se da se tu nalaze neki snimci za koje niste ni znali da ce biti na filmu. Kamerman ima nogo živahnu kameru, pa to malo kvari doživljaj. Montaža je ok, samo šteta što si koristio nelegalan, oću reći neregistrovan softver. Što se zvuka tiče dobro je, dobar odabir muzike, a video sam da na kraju imaš i neke loop-ove koje si ,predpostavljam, sam pravio. Ima jedna mala zamerka. Po meni je trebalo staviti nekog drugog da uhvati okrivljene npr onaj FBI boy, a ne dr Robajac jer se tako njegova uloga menja, a uloga FBI lika postaje prolazna, a on je u stvari ključ radnje. Inače, da je na meni da ocenjujem, dao bih: 4 za film, a 5 za trud, ali pošto si na početku, onda neka bude 5 za film i 5 za trud. Samo nastavi, bićeš dobar.;-)
 

Back
Top