UPOZORENJE Svim forumasima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Samo hocu da vam saopstim da sam primetio neke stvari i teme na forumu koje su mi sumnjive.Moje misljenje u vezi toga je sledece.
Postoje "clanovi" koji imaju za zadatak-a to je moje misljenje- da pustaju Dezinformacije i Sire negativne inpulse na forumu tj. da vrse pritisak na odgovarajuce teme. Teme koje se ticu Srbstva,Kosova itd. mozete primetiti kako se "ubacuju" neki pojedinci i svojim tekstovima "zamaraju-izoblikuju" itd. tako da tema gubi svoju Vrednost odnosno Misao.
Ako pratite neke tekstove naici cete upravo na sklapanje reci odnosno nekie Gramaticke greske koje se ne cine od nas Srba u nasem Srbskom jeziku.
Ja hocu da kazem da ima Siptara koji na nasem forumu vrse dezinformacije i kotroliraju teme prema njihovom interesu oni te teme onda prate i vrse dalje pritiske odnosno dezinformacije tj. "tema se prepariraju kontra Srba u svakom vidu dezinformacije" a isto i za slabljenje morala u Srba.
Samo bih vam zeleo da dobro pratite ko su posetioci na vasim temama i njihovi odgovori tj. izjave a vidite onda malo druge teme i pratite gramatiku ha ha ha...
 
Не брини Калама, сви старији форумаши знају сваког КЛОНА а нарочито Шиптара или балије или ујке... само их пуштамо јер се добро зезамо...
 
Samo hocu da vam saopstim da sam primetio neke stvari i teme na forumu koje su mi sumnjive.Moje misljenje u vezi toga je sledece.
Postoje "clanovi" koji imaju za zadatak-a to je moje misljenje- da pustaju Dezinformacije i Sire negativne inpulse na forumu tj. da vrse pritisak na odgovarajuce teme. Teme koje se ticu Srbstva,Kosova itd. mozete primetiti kako se "ubacuju" neki pojedinci i svojim tekstovima "zamaraju-izoblikuju" itd. tako da tema gubi svoju Vrednost odnosno Misao.
Ako pratite neke tekstove naici cete upravo na sklapanje reci odnosno nekie Gramaticke greske koje se ne cine od nas Srba u nasem Srbskom jeziku.
Ja hocu da kazem da ima Siptara koji na nasem forumu vrse dezinformacije i kotroliraju teme prema njihovom interesu oni te teme onda prate i vrse dalje pritiske odnosno dezinformacije tj. "tema se prepariraju kontra Srba u svakom vidu dezinformacije" a isto i za slabljenje morala u Srba.
Samo bih vam zeleo da dobro pratite ko su posetioci na vasim temama i njihovi odgovori tj. izjave a vidite onda malo druge teme i pratite gramatiku ha ha ha...
To sa srBskim jezikom je karakteristika još nekih.. Zavera bre.
 
pa bas ti hvala na upozorenju.
a to ne moze malko preciznije, ha?;);)
Smurfs_Color_Pictures_Laughing_Smurf.jpg
 
ademe e vidis upravo to ja hocu da kazem ja sam 40 a ti 7268 ali ima nekih novijih koji se ubacuju ali mislim da ih mozda ti .... ili ni ti? Ah sta mislis?
Znas kako dezinformacija je "cudna biljka" nikad neznas na koju ce stranu i koliko izrasti a veruj mi "Nevolim da raste kod nas" neka ih tamo Belgijancima i ostalim,zar ne?!
 
Samo hocu da vam saopstim da sam primetio neke stvari i teme na forumu koje su mi sumnjive.Moje misljenje u vezi toga je sledece.
Postoje "clanovi" koji imaju za zadatak-a to je moje misljenje- da pustaju Dezinformacije i Sire negativne inpulse na forumu tj. da vrse pritisak na odgovarajuce teme. Teme koje se ticu Srbstva,Kosova itd. mozete primetiti kako se "ubacuju" neki pojedinci i svojim tekstovima "zamaraju-izoblikuju" itd. tako da tema gubi svoju Vrednost odnosno Misao.
Ako pratite neke tekstove naici cete upravo na sklapanje reci odnosno nekie Gramaticke greske koje se ne cine od nas Srba u nasem Srbskom jeziku.
Ja hocu da kazem da ima Siptara koji na nasem forumu vrse dezinformacije i kotroliraju teme prema njihovom interesu oni te teme onda prate i vrse dalje pritiske odnosno dezinformacije tj. "tema se prepariraju kontra Srba u svakom vidu dezinformacije" a isto i za slabljenje morala u Srba.
Samo bih vam zeleo da dobro pratite ko su posetioci na vasim temama i njihovi odgovori tj. izjave a vidite onda malo druge teme i pratite gramatiku ha ha ha...

da, sve je to po zadatku, provalio si sistem.
a evo, srbine, ja sam malo ispravio tvoju gramatiku. Nije te sramota sto si nepismeniji i od siptara?

i da ne govorim o konstrukciji recenice :):)
 
Ako pratite neke tekstove naici cete upravo na sklapanje reci odnosno nekie Gramaticke greske koje se ne cine od nas Srba u nasem Srbskom jeziku.

Samo bih vam zeleo da dobro pratite ko su posetioci na vasim temama i njihovi odgovori tj. izjave a vidite onda malo druge teme i pratite gramatiku ha ha ha...

Evo i meni je nesto sumnjivo. "Pratim gramatiku" pa se pitam otkud ovaj germanizam? Ovo mora da je neki NATO provokator. Stara taktika "zavadi pa vladaj".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top