Subtitle Workshop problem

Imam problem sa ovim programom skinutim free sa Urusoft sajta, naime nakon par minuta rada u njemu sam se gasi i salje poruku neku zasto se gasi...kako da resim to???ima li neko oprobanu verziju ovog programa??? HVALA
Tek da proverim jesi li svestan sta pises na pp?
Jesmo li se mi to ikad "sreli" na forumu?
Zasto se ponasas debilno i vredjas na private? Napisi to ovde ili hoces da te citiram da se zna sa kime imamo posla? Nemoj se sakrivati iz aprivate, vec ono sto mislis o meni, napisi javno.
I snosi posledice takvog ponasanja!
Dakle?
 
SRECNA TI 7000. PORUKA CODEMAKERU I DA U ZDRAVLJU I VESELJU NAPISES JOS 100 PUTA TOLIKO PORUKA.

ZIVELI.

cheers.jpg
 
Hvala, hvala - trudili smo se, "sluzimo narodu".. :)
Jel'de da sam sad "faca"? :)
To mi mje bila jedina zivotna zelja, da nagruvam hiljade poruka i da se ondaK sepurim po forumu....
Evo, srcem sampanjac, mada ne pijem alkohol, za ovu priliku, "valja se"


Zao mi je samo sto je ta poruka napisana da pitam nevaspitanog mladca, zbog cega me vredja a da ga nikad nisam "video" do sada.
Ispsovao me na pp bez ikakvog razloga, pa reko da vidim da li mu se to omaklo ili stvarno misli tako.
 
Imam problem sa ovim programom skinutim free sa Urusoft sajta, naime nakon par minuta rada u njemu sam se gasi i salje poruku neku zasto se gasi...kako da resim to???ima li neko oprobanu verziju ovog programa??? HVALA

Nikada sa tobom nisam razmenio ni jednu rec. Iz cista mira si me poceo napadati i to preko PP, da se "ne vidi". E pa videce se, kao sto dole prilozeni tvoji PP upuceni meni, pokazuju.
Nemam obicaj da citiram tudje PP upucene meni ali si ti specifican slucaj, verovatno za posmatranje, pa cu ove baljezgarije da pokazem ovde jer druge komunikacije sa tobom nema.

Posto se usudjujes samo da pises na PP, moram da te pitam javno:
Objasni ove PP:
----------------------------><-----------
30.novembar
21:58
kretencino
je.ali te tvoji kretenski odgovori na diskusijama, bolje da cutis kad ne znas nista pametno...sigurno imas 120 kg i cvike a la dno od tegle!!!


01.decembar
7:47
aaa.... pi.kice,zali se mami!!! svi vi kao mnogo pametni sto za.ebavate narod koji se slabije snalazi na kompovima ste mnoooogooo pametni...sigurno si i ti takav..pratim tvoje zlehude komentare duze vremena...da ne idemo dalje...shvatio si (pametan si ti)
---------------------------><--------------

Ako imas nesto protiv mene, slobodno to kazi, nisam ni najpametniji ni najbolji, smeta mi samo sto spodobe poput tebe svoje frustracije ne smeju da iskazu javno.
Ponasas se kao mala dzukela koja laje a ne sme da pridje i pokaze da li moze to lajanje da istera do kraja.

U cemu je tvoj problem?
 
Offtopic, a i onako je sama tema od sebe...

Code, sto se cudis... ja se cesto pitam koliko njih koji dodju ovde idu u skolu uopste, tacnije da li su isli u neke te prve razrede, ili su ih mama i tata odmah upisali i neke pete, seste, jer vjerovatno misle da su rodjeni kao nadprosjecno inteligentni..

Sta je poenta, pa nije poenta u broju zavrsenih razreda, vec je NA ZALOST poenta u tome sto svu ovu kulturu i obrazovanje, a mi to zovemo kucno vaspitanje, donose upravo iz kuce iz koje i pisu ovakve poruke, sto u prevodu znaci da im ni roditelji nisu mnogo bolji, a da jesu, sigurno ne bi imali ovakvo ponasanje i nacin iskazivanja NEKULTURE... Ili su orditelji predvidjeli da treba djecu da vaspitaju na bar pristojan nacin..

End Offtopic.....
 
Pre svega, potrudi se da postavis precizna pitanja:
Naravno da nismo u stanju da odgovorimo na pitanje postavljeno na nacin na koji ti mislis da treba. Ima jedna novost za tebe - tako se ne postavljaju pitanja ako zelis odgovor.

Sta znaci da nakon nekoliko minuta salje NEKU poruku zasto se gasi? Pa znas li ti da programeri pisu poruke unutar programa za odredjen situacije, bas zbog pojasnjenja problema i eventualno lakseg nalazenja resenja. Za tebe to ne znaci nista? Samo tako - salje neku poruku, nema veze, dajte vi meni resenje.

Da li ti odes kod lekara i kazes "doktore, dajte mi lek, bolestan sam" I neces ocekivati da te lekar pita - sta,kako, gde, zasto, od kada?
Ako nisi razumeo sta hocu da kazem, onda ti nema pomoci

Dalje, odmah pitas "kako da resim to" - STA da resis? Kakva je poruka?
Kako neko da ti pomogne, da gatamo sta hoces?

I jos dalje, nije ti na pamet palo da je prilikom skidanja ili raspakovanja fajla ili instalacije doslo do problema? Nije ti naravno ni na pamet palo da pokusas nekim drugim linkom da skines to sto trazis?
Na primer:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Other-VIDEO-Tools/Subtitle-Workshop.shtml

Malo razmisljanja, naravno - mali rezultati
Vazno je odmah dici dzevu i ponasati se nepristojno i ismejavati nekoga i to prema onima od kojih ces pre ili kasnije ocekivati ponovo neku pomoc, od mene je ti na primer nikada neces dobiti, samo iz razloga tvog nacina komunikacije.

A ako ti je parametar kako ces sa nekim komunicirati njegova tezina i kakve naocare nosi: Niti imam 120 kg niti nosim naocare velike dioptrije, niti si zanimljiv sa svojim definicijama moje malenkosti.
 
alo bre, idite na temu "roditeljstvo i deca", ili citajte moje pitanje...koji Vam je djavo??? niste u stanju da odgovorite na postavljeno pitanje, sta se javljate onda????svasta...i kao imate pameti...hahaha

Alo, bre, nisi u pozociji da odredjujes gdje ce ko da ide...
Alo, bre, treba li ti pomoc???
Alo, bre, napisi problem detaljno...
Alo, bre, krikujemo tvoj nacin komuniciranja i nacina ophodjenja sa onima od kojih ocekujes pomoc...
Alo, bre, imamo pravo da napisemo kritike koliko za kompjuterske probleme, tako i za ponasanje...
Alo, bre.... Postuje jedno vazno pravilo u zivotu "koga je moliti, nije ga ljutiti"

I na kraju, alo, bre

Da li znas da si napisao Codemakeru taklo ruznih stvari da se sam stidim tvojih rijeci, jer lik kome si svasta napisao ne zasluzuje ni slucajno ruznu izgovorenu rijec, jer, ne zato sto je Codemaker eto povlasten po necemu, vec iz prostog razloga sto iam znanja koja mi vecina nas necemo stici jos za par zivota..

Zato, alo bre, pocni da se ponasas kao savv ostali svijet i moci ces da racunas da ce ti biti dobro u zivotu..
 
Neki ljudi se nikad ne opamete....

Al', ne vredi, stari moj druze GZ, trositi vise reci na ovakve "clanove"

Veruj mi, samo zbog nekih normalnih ljudi ovde, kojima ce trebati pomoc i zbog nekih normalnih ljudi ovde, od kojih mogu nesto korisno saznati i nauciti - jos se eto jos lomatam po ovoj Krstarici...

To valjda ima svoju cenu - biti pljuvan od nekih. Placam.
 
izgrdiste me posteno i dobrim delom zasluzeno...ok...prihvatam grdnju...u pravu ste...izvinjavam se svima koje sam uvredio!!! necu da se pravdam zasto sam odreagovao kako ne treba...ne bi prihvatili svakako...codemaker, javno ti se izvinjavam!!!! hvala na savetu da resim problem!!!
 

Back
Top