sanjam ja sinoć...

ja sam sanjala da se udajem za bivšeg...
ajde svi mi se smejte, al ebi ga...
iskreno to sam sanjala...
i kao, došo mi kum iz Londona i savetuje me da pobegnem sa venčanja, a ja kažem kume kasno, već smo se potpisali...
:shock:

eto, to sam sanjala
 
sanjao sam jbt da su iz monitora izasli mali ljudi sa foruma,i kao pocnu da mi lizu jaja,i ne secam se dalje...samo znam da me je bas golicalo :P


edit:
ovaj...kad kazem mali ljudi, ne kazem to u pezurativnom smislu,nego ono...k'o klinci sto se tripuju da su u tv-u mali ljudi :) :P
 
a ja stvarno moram malo da smanjim boravak na forumu =(
sanjam kao gledam slike malih forumaša, kad ono dve devojčice na ski liftu, jedna na skijicama, druga na bordu.. i taman se ja mislim odakle bord u ona doba, kad shvatim da sam ja na tom liftu i da nešto ne ide kako treba... pa sam se posle spuštala nešto na jedvite jade, te oprema mi nije moja nego neka stara, te nije bilo snega, te trava, te asfalt, a pade i mrak.... e, kad mi se noćas nisu smučili zimski sportovi nikad neće...
 
e, jel znate sta sam shvatio? shvatio sam da je lepo biti srecan bez ikakvog razloga... al' je isto tako i retko... i mozda nam je bas zato sto se desava retko (il' sve redje i redje) i sve lepse i lepse... nema veze.. bice i boljih trenutaka za to... jel znate kad se ona probudila, nasmejala se i rekla: znas sta sam sanjala? sanjala sam da si me zaprosio... a vas rikan, takav kakav je, odgovori: pa to mozes samo i da sanjas... i pocnem da se smejem... ona pocne da se, malko, duri... a ja posle odem, skuvam joj kafu i donesem jedan mali cvet iz dvorista... posto tamo ima dosta cveca... i posle nam je bio lep dan... sasvim obicno lep... imam i ja kuma iz londona... al' on meni ne kaze da bezim... obicno me, na losem srpskom, pita: kJume: kad pravis deca? ja volim ti imas... a ja mu kazem: kume, ne znam... i natoci jos jednu... dok jos ruke ne drhte previse...
 
a mog'o bi' ja sad da, kao, objasnjavam da jse to desilo letos... i da se desilo na jednom takvom mestu... al', nije mi bitno... nego, eto... kazem sebi samom... mozda i nije lose, da se pazljivije cita... ili da se, bar, razmisli o onome sto se procita... al' je petak... pa su tu rebarca u kajmaku... pa pivo... pa druzenje i smejanje... ha haha... pa me nije ni briga... a nije me briga ni utorkom, na primer... idem da kupim smoki...
 
Sve neke gluposti, a nije pun mesec... Kao bila sam na nekoj veceri, a sluzili su pecene veprove i kuvana jaja.. I onda sam kao Obeliks uzela onako sunku od vepra i pojela:shock:
Uzas... Kakva grozota od sna... A bas inace ne mogu da jedem i nemam apetita...
'Bem li ga, nis' mi nije jasno:?
 
mislim da sam se zazelela sexa...stalno sanjam neke nepoznate muskarce i nesto se kao tu motaju a nista konkretno...svi nedostupni....ajmo sad Harisa: Raaano,raano je za tugu za srecu kasno jeee...ti sto sad drugu ljubis, samo ti, ti si mi sveeee....
 

Back
Top