KURIR TREBA UKINUTI

NE DAMO BEBU
Olivera Čordaš (32), supruga Atile Čordaša (40), koji je bludničio nad svojom ćerkom M. Č. (16), u ispovesti za Kurir kaže da se ne odriče četvoromesečnog unuka čak i ako se utvrdi da je on plod incesta


OSTOJIĆEVO - Jezivi slučaj incesta u Ostojićevu kod Čoke, između Atile Čordaša (40) i njegove ćerke M. Č. (16), koji je zgrozio javnost, zainteresovao je i čokanski Centar za socijalni rad, koji bi posle policijskog sudskog raspleta trebalo da odluči o sudbini četvoromesečne bebe koju je pre četiri meseca rodila zlostavljana devojka i za koju se sumnja da je dete bludnog oca!
Mirjana Bagavac, direktor Centra, kaže da je za ovaj strašan događaj saznala iz medija.

- Do donošenja sudske presude u ovom mučnom procesu ne možemo da uradimo ništa. Naš prvenstveni interes je da zaštitimo devojčicu, koja je očigledno bila žrtva porodičnog nasilja - rekla je ona.

Olivera Čordaš (32), majka unesrećene M. Č. i supruga bludnog Atile Čordaša, u svojoj turobnoj ispovesti kaže da je njena porodica zavolela bebu.

- Bebu nećemo nikome dati - kaže Olivera Čordaš, koja priznaje da ipak strahuju od rezultata DNK analize, posle kojih će biti jasno da li je otac četvoromesečnog dečaka plod mračne veze između ćerke i oca ili je on sin dečka zlostavljane devojke, N. D. (25) iz Sente.
Kada će biti obavljena DNK analiza, još nije poznato, jer u Srbiji postoje samo dve ovlašćene ustanove koje se time bave, izjavio je istražni sudija Okružnog suda u Zrenjaninu Peter Kiš, i naglasio da se o ovom slučaju neće oglašavati dok protiv Atile Čordaša ne bude podignuta optužnica.

- Otkako je pukla bruka, nemam mira od novinara. Verujte mi, sluđena sam od bola i brige. Pa, zar mu nisam ja bila dovoljna? Ako je imao potrebu, što nije našao drugu ženu nego je morao da osramoti svoje dete, svoju krv? Kada je zatrudnela, mislili smo da je ostala u drugom stanju sa svojim dečkom. Šta ako bebin otac nije on, već grešni Atila? - priča Olivera Čordaš
Ona kaže i da nema nameru da više u životu provede i sekund pod istim krovom sa Atilom, tim pre što su živeli u vanbračnoj zajednici.

- Da li je to bolest, ludost ili nešto treće? Dok sam ja nadničila i na njivi ostajala ceo dan, on se pravio da je bolestan i ostajao kod kuće. Sad znam i zašto. Preko kocke i pića, kojima je bio sklon, još bih i mogla da pređem, ali preko ovog nikad. Čula sam da je Atila policiji priznao da je bio sa ćerkom, a i ona je, jadna, isto to učinila. Nije još u stanju da priča o tome. Što mi ranije nije rekla? Odbranila bih je sigurno. Samo mi je kratko rekla da nije smela nikome da priča ništa - kaže Olivera Čordaš uz opasku da nema saznanja o tome kako je policija posumnjala da u trošnoj kući na samoj periferiji Ostojićeva odvija stravična porodična drama.

I meštani Ostojićeva s nevericom su primili šokantnu vest. Nije mali broj onih koji kažu da bi monstrumu trebalo odseći “onu stvar”, ili ga oterati na doživotnu robiju.
 
Стварно су идиоти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Али, шта вреди да их укину кад новине код нас ничу као печурке после кише.
Само би се појавили под другим именом.
 
Не треба их укинути ни забранити. Само их треба натерати да се придржавају Закона о јавном информисању. И не само њих , већ и већину новина и часописа .Сви повремено објављују нпр. потресне слике или откривају личне податке малолетних особа.
АААло бре! :evil: тираж је тираж , а и народ воли крваво.........
 
svaka roba ima svoju mušteriju
tačno se zna za koju "publiku" se pravi Kurir, Pres. Pravda, Skandal....
patriJotski nastrojeni čitalac-gledalac, prosto "guta"slike a uspe ponešto i da pročita pa posle da plasira najnovije vesti po ulicama, kafanama i forumima
 
Ma neka objavljuju ali zato ih treba odrati finansijski od kazni pa sad ako im se isplati da placaju milionske kazne neka objavljuju sta hoce.
Potpuno si u pravu!!! Nek se zajebavaju koliko im volja, a poslije nek ih svi oni koji budu oštećeni udare po džepu i nek se kuće na račun takvih novinarskih pajvana!!!
Biće nam svima užitak da budemo u saznanju da svaki broj Kurira skućava nekog nesrećnika na čijoj nesreći se to izdanje Kurira i rasproda!!! :evil:
 
Jadna devojka,mogli su barem da joj zashtite identitet.Zaista strashna vest,ali u poslednje vreme ih je na zalost sve vishe,...

Devojka posle svega shto je dozivela,treba da se josh i suochava sa javnoshcu.Zaista porazavajuce.

Za tog choveka nemam rechi,odrala bih mu kozu !!:evil:

Psihopata!:evil:
 
Olivera Čordaš (32), supruga Atile Čordaša (40), koji je bludničio nad svojom ćerkom M. Č. (16), u ispovesti za Kurir kaže da se ne odriče četvoromesečnog unuka čak i ako se utvrdi da je on plod incesta



Thumb_SINA-54867_f-1[1].jpg




Da nije tuzno bilo bi smeshno.

Devojci je navodno sachuvan identitet,tj.isposhtovano je shto je maloletna(samo se vide inicijali).Ali se zato potpuno vide prezimena roditelje,uz to se devojka potpuno vidi na slici.


Zaista bez komentara!
Videla bih da li bi tako neshto uradili da se to desilo njihovim najblizima.
Bezobraznici!
 
mogla je da cuti i dalje ili da abortira ali ipak ne moze maloletnica da abortira,odnosno moze uz saglasnost roditelja i sad sta smo dobili?
pa ja sam davno citao o ovakvom slucaju u africi i eto kod nas....c posla
 
Da nije tuzno bilo bi smeshno.

Devojci je navodno sachuvan identitet,tj.isposhtovano je shto je maloletna(samo se vide inicijali).Ali se zato potpuno vide prezimena roditelje,uz to se devojka potpuno vidi na slici.


Zaista bez komentara!
Videla bih da li bi tako neshto uradili da se to desilo njihovim najblizima.
Bezobraznici!

e bas lepo sto si obavestila slikom i tekstom one koji nisu imali to "zadovoljstvo" da procitaju te novine, ili koji nisu zeleli ni otvoriti link
 
Psiholozi tvrde da ljudi koji imaju potrebu da jedu izmet seksualno zadovoljstvo nalaze u potčinjavanju. Njihova potreba je da ih neko ponižava, a nakon što isprobaju sve vidove dominacije, uglavnom završe na „šit-itingu“.
- Ljudi na razne načine doživljavaju seksualnost. Neki mogu da dožive orgazam samo ukoliko ih druga osoba muči . Međutim, kada takve osobe isprobaju sve vidove dominacije, od vezivanja do bičevanja, prelaze na „šit-iting“ - kažu psiholozi sa Univerziteta u Najmegenu.
***********************************************************************************************************************


istoj patološkoj vrsti pripadaju i oni koji IZMIŠLJAJU ovakve stvari, pa tako podižu tiraž, a i oni koji to čitaju u jednom dahu
 
cudi me da jomini nije skroz sklonio onu temu a kao neka zenska je u pitanju a vidi se sa meseca da je neki ludak,muskarac
sto se tice konkretno ove teme,u pitanju su ocigledno madjarski cigani,majka 32 godine,cerka 16 znaci rodila je sa 16,kod njih,nisam rasista i nacista ali ne moze nista da me zacudi
 

Back
Top