Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Aktivan član
    Učlanjen
    10.09.2007.
    Member is not active! please try to contact admin!
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Dragan markovic palma: mislim da 29 novembar nije trebalo obelezavati kao dan drzavnosti vec kad se u srbiji kolju svinje!

Ističe se José Luis Torrente (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Sta svinje misle o tome

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Ja sam mislio da se svinje medjusobno drze zajedno,ali vidis,kad postanu predsednici opstine odmah zaborave svoje poreklo i izdaju svoj rod...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

нЕ ПРЕОСТАЈЕ НАМ ништа друго него да свињокољ славимо у илегали.
    колико читам у дневној штампи ускоро ће и свињокољ да постане ИЛЕГАЛАН, по евопским стандардима.
    А о печењу ракије да и не говоримо....

Aktivan član
    Učlanjen
    10.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Sta svinje misle o tome
    ne znam pitaj ih!

Aktivan član
    Učlanjen
    10.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

колико читам у дневној штампи ускоро ће и свињокољ да постане ИЛЕГАЛАН, по евопским стандардима.
    pa mora da postoji "DAN KLANJA SVINJA" xexe

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KVAKA 22 Pogledaj poruku
    To znaci ko Srpska Nova godina za vreme Tita. Svi cemo da ga slavimo po kucama,odlazicemo u Hrvatsku i videti da je to njima dozvoljeno a nama ne,zbog tih kompleksa cemo da pokoljemo pola Evrope i pricacemo nasim unucima kada svinokolj ponovo postane in, da su razmazeni i da je jedina prava proslava svinjokolja bila kada nisi smeo da kazes da si Srbin pravoslavac...

Aktivan član
    Učlanjen
    10.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

To znaci ko Srpska Nova godina za vreme Tita. Svi cemo da ga slavimo po kucama,odlazicemo u Hrvatsku i videti da je to njima dozvoljeno a nama ne,zbog tih kompleksa cemo da pokoljemo pola Evrope i pricacemo nasim unucima kada svinokolj ponovo postane in, da su razmazeni i da je jedina prava proslava svinjokolja bila kada nisi smeo da kazes da si Srbin pravoslavac...
    tito je bio gori od milosevica!

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Није ред мрсити за време великог поста. Палма као велики православац би то требао да зна.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Šteta što je ukinut ovaj praznik. Ja sam ga voleo ... Uvek putovanje u selo, dobra klopa, piće, društvo ...
    Ljepo"ce, ljepo"ce probud' se
    Nemerem, nemerem zaćarana sam!

Iskusan Norma Kampl (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Citat Original postavio [[Darko_91]] , Pogledaj poruku
    tito je bio gori od milosevica!
    Ја стално тврдим како је Тито гори од - Стаљина.

Али, од СМ, ипак, не. Иако је овај из његове "школе". (Титове). Или, другим речима, природни следбеник, и врхунац читавог тог декадентног процеса.

Ističe se rokavec (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Thumbs down Re: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Ma sve je tu ok samo mi se to klanje svinja nikada nije dopadalo... ja sam par puta prisustvovao klanju svinja i mogu vam reci da takav postupak sa zivotinjama treba pod hitno zabraniti ... to je toliko jeziva stvar da sam od toga imao nocne more... naime svinji prvo vezu kanapom oko vtata i nateraju je da izadje iz obora , svinja naravno od straha ima nagon da bezi od coveka koji je vuce tako da nesvesno kanap drzi zategnutim , dovuku je do pola dvorista gde je ceka koljac... koljac joj onda zarije ostar dugacki noz u vrat napravi povecu ranu ... potom se readi jos par jezivih stvari o kojima necu da kucam da se koje dete koje cita forume nebi uplasilo... na kraju se sve svodi da svinji istece sto vise krvi kako bi se onesvestila a par trenutaka posle toga odseku joj glavu a potom pocnu da je obradjuju tako sto je obese da visi na opacke , raspore je , povade organe , iztranziraju je i... to je to...

naj jezivije od toga je sto se isto to primenjuje i kod mladuncadi, malih , vrlo malih prasica...

u nekim zemljama ewrope je to reseno tako sto se proizvode pistolji koji svinju usmrte pre nego sto dodje do bilo kakvog secenja mesa... to resenje je odlicno pre svega sto nije skupo, finansiski takvi pistolji mogu da se kupe bez ikakvih uztezanja a usmrte zivotinju skoro bezbolno i trenutno...

sta da vam kazem... zivotinje osecaju bol podjednako jako kao i mi ljudi tako da je ovo totalo jeziva stvar za mene i nagoni me da se prikljucim nekom drustvu za zasitiu zivotinja...

stidim se sto pripadam ljudskoj rasi !!!!!!!!!!!!!!ops:ops::-x:-x
    Poslednji put ažurirao/la rokavec : 29.11.2007. u 21:48

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Ја свињетину не једем(или врло ретко).Неје здрава...

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

a chvarce?

Aktivan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Kad bi na Kosovu shiptari masovno klali svinje, nastao bi pravi bratoubilacki rat...

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

nema na kosovu mnogo svinja ali malo juzhnije ih ima .....

Aktivan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Mislis u Albaniji?

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

pa ti dobro znash shta ja mislim

Aktivan član Suzy F (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio rokavec Pogledaj poruku
    Ma sve je tu ok samo mi se to klanje svinja nikada nije dopadalo... ja sam par puta prisustvovao klanju svinja i mogu vam reci da takav postupak sa zivotinjama treba pod hitno zabraniti ... to je toliko jeziva stvar da sam od toga imao nocne more... naime svinji prvo vezu kanapom oko vtata i nateraju je da izadje iz obora , svinja naravno od straha ima nagon da bezi od coveka koji je vuce tako da nesvesno kanap drzi zategnutim , dovuku je do pola dvorista gde je ceka koljac... koljac joj onda zarije ostar dugacki noz u vrat napravi povecu ranu ... potom se readi jos par jezivih stvari o kojima necu da kucam da se koje dete koje cita forume nebi uplasilo... na kraju se sve svodi da svinji istece sto vise krvi kako bi se onesvestila a par trenutaka posle toga odseku joj glavu a potom pocnu da je obradjuju tako sto je obese da visi na opacke , raspore je , povade organe , iztranziraju je i... to je to...

naj jezivije od toga je sto se isto to primenjuje i kod mladuncadi, malih , vrlo malih prasica...

u nekim zemljama ewrope je to reseno tako sto se proizvode pistolji koji svinju usmrte pre nego sto dodje do bilo kakvog secenja mesa... to resenje je odlicno pre svega sto nije skupo, finansiski takvi pistolji mogu da se kupe bez ikakvih uztezanja a usmrte zivotinju skoro bezbolno i trenutno...

sta da vam kazem... zivotinje osecaju bol podjednako jako kao i mi ljudi tako da je ovo totalo jeziva stvar za mene i nagoni me da se prikljucim nekom drustvu za zasitiu zivotinja...

stidim se sto pripadam ljudskoj rasi !!!!!!!!!!!!!!ops:ops::-x:-x
    Jedno pitanje-gde si odrastao?(ne shvati ovo kao napad)

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Wink Re: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

ccc... pa de ces na bracu Makedonce... oni su ti juzno a Albanjija je jego-zapadno

Aktivan član
    Učlanjen
    10.09.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ја свињетину не једем(или врло ретко).Неје здрава...
    kako ne jedes rostilj?

Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Wink Re: Secanje na 29 novembar - dan republike SFRJ - dan klanja svinja!

Citat Original postavio Suzy F Pogledaj poruku
    Jedno pitanje-gde si odrastao?(ne shvati ovo kao napad)
    Deo detinstva sam proveo u juznoj Nemackoj tacnije u gradu Ulm to ti je ajde da kazemo Bavarski region...

znam sto si me to pitao... mislim da gresis sto pravis takve paralele... i na zapadu ljudi umeju da budu podjednako okrutni kao i na brdovitom balkanu... samo sto ih jaki Evropski zakoni sputavaju u tome i lagano ali SIGURNO ih prevaspitavaju... Primer ti je danasnji fasizam , nema ga mnogo a i to sto ga ima nema mnogo veze sa onim Hitlerovim fasizmom... prevaspita to demokratija sve... VREME LECI SVE RANE!!!

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio [[Darko_91]] , Pogledaj poruku
    kako ne jedes rostilj?
    Не мора да буде свињетина.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio epoc Pogledaj poruku
    pa ti dobro znash shta ja mislim
    Znam, mislis na Tetovo i okolinu. U pravu si, tamo ima zaista mnogo svinja.

Aktivan član Suzy F (avatar)
    Učlanjen
    22.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio rokavec Pogledaj poruku
    Deo detinstva sam proveo u juznoj Nemackoj tacnije u gradu Ulm to ti je ajde da kazemo Bavarski region...

znam sto si me to pitao... mislim da gresis sto pravis takve paralele... i na zapadu ljudi umeju da budu podjednako okrutni kao i na brdovitom balkanu... samo sto ih jaki Evropski zakoni sputavaju u tome i lagano ali SIGURNO ih prevaspitavaju... Primer ti je danasnji fasizam , nema ga mnogo a i to sto ga ima nema mnogo veze sa onim Hitlerovim fasizmom... prevaspita to demokratija sve... VREME LECI SVE RANE!!!
    Pitala sam te...A ne pitao
    Ali to poredjenje fasizma i svinjokolje...

Slične teme

1. Sretan 29. Novembar, dan Republike!
    Autor Победоносцев u forumu Politika
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 14:06
  2. Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 24.12.2006., 15:19
  3. Bit ce klanja i silovanja ...
    Autor Abdurrahman u forumu Politika
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 28.02.2006., 22:06
  4. Chuvajte se klanja pod rep....