Cisto, koji je najbolji...

RiSK

Primećen član
Poruka
682
Vidim da se skoro po ovom forumu ispricasmo o browserima i programima za ripovanje muzike. Nego, cisto da cujem tudja iskustva u vezi DivX-a: koji plejer koristite? U Win-u, naravno.

Ja sam dugo koristio BSPlayer, ali je nesto poceo da se tripuje, pa sam sad na Red Lightu.

Koji je najbolji trenutno?
 
ja sam dugo koristio RadLight...

onda sam jednog dana nasao BS Player i RL je otisao u penziju (odakle se nece NIKADA vratiti... bar dok se uz njega instaliraju razni SPYWARE programi :evil: )

inace, medju najboljima su BS Player (verovatno najbolji), Media Player Classic i MV2
 
ZoNi:
ja sam dugo koristio RadLight...

onda sam jednog dana nasao BS Player i RL je otisao u penziju (odakle se nece NIKADA vratiti... bar dok se uz njega instaliraju razni SPYWARE programi :evil: )

inace, medju najboljima su BS Player (verovatno najbolji), Media Player Classic i MV2
Da, ubacuje spyware, ali verzija 3.03 R5 ih nema.
A možeš komotno da instaliraš Ad-aware 6.0 i on fino obriše sav spyware u računaru. :D
 
Nplayer. Najbolje radi sa overlayom, ffdshow, ac3 i matrix filterima. Inace Cesi su autori nplayera, kao i ac3 filtera i mnogih drugih divx zezancija.

RAD light mi je bio omiljeni plejer u vreme vcd-a.

BSplayer hirovit sa overlayom i titlovima. Loshiji sa DVDom od nplayera.
 
MV2 Player – prikriveni genije. Da pojasnim. Sličnu konstataciju sam pročitao u jednom broju COM-a. Napravili ga Česi, relativno nov, free, no spy, srpski prevod, tehnička podrška (meni odgovorili sutradan)...Poznavaoci tematike se čude kako je moguće na tako malo mesta staviti gotovo profi funkcije. Iako je dosta manji od RadLight-a sadrži mnoge prednosti u koje se baš i ne razumem, pa ih nisam ni upamtio, ali ono što razumem je sledeće:
- nikad ne pravi problema sa puštanjem filmova,
- titlovi se automatski učitavaju (potrebno je samo naći folder u kome se nalazi film i kliknuti open, a pri tome film i titlovi ne moraju biti u istom),
- postoji funkcija hvatanja frejma, Capture Frame u jpg ili bmp format,
- moguće je premotavanje po frejmu (zaustaviš sliku i onda je lagano premotavaš po najkraćim mogućim delovima),
- titlovi, ma koliko bili veliki, prilagođavaju se širini ekrana ....
- OSD, naravno,
- ffDShow decoder,
- radi i na ekstremno sporim mašinama.
....
http://mv2.czweb.org
mv2info@seznam.cz

Nemoj da vas mrzi da probate...
 
Салац:
1. Da, ubacuje spyware, ali verzija 3.03 R5 ih nema.

2. A možeš komotno da instaliraš Ad-aware 6.0 i on fino obriše sav spyware u računaru. :D
1. jesi li siguran to za R5?

2. heh... ma, AdAware sux! Oni imaju dogovor sa RadLightom da ne brisu njihov spyware!! :evil: Inace, Spybot Search & Destroy je mnogo bolji od AdAware-a: sa njim ces izbrisati i spyove koje poseje RL, ali nakon toga RadLight vise nece raditi! :evil: :evil:
 

Back
Top