Јављате ли се на огласе из личних контаката?

Ma, kakvi crni oglasi, jesi normalan?! :shock:
Ja odgovorila ovdje na jednu privatnu poruku, pa oma bila hebana, a kamoli jos da ovo radim... :P

Како то мислиш хебана?
Фигуративно или...
Ја сам упознао пар предивних жена...
Мада нисам сигуран шта оне мисле:evil::evil::evil::evil:.
 
...mislim... realno...
...ako radim mnogo, ako mi je drushtveni zzivot u qrcu, ako sam **** poslednjih xy puta videla na TV-u, a moja komshinica provodadzijka misli da za mene nema vishe nade... zashto ne bih rizikovala i pokushala da upoznam nekog na chetu... (pre nego na lichnim oglasima....)....

trenutno nisam u takvoj situaciji - moja komshinica provodadzijka mi je bash nashla priliku... :lol: :lol:
 
Pa i nastavili smo... :mrgreen:

Ето, неко има среће...
Убоде из прве или (у твом случају) набоде...
Ја нисам био такве среће...
Али је лепо.
Лакше него у дискотекама и на сличним местима.
Може да се прича.
Ја кад не могу да причам као да сам без ноге...
:p:p:p
 
...mislim... realno...
...ako radim mnogo, ako mi je drushtveni zzivot u qrcu, ako sam **** poslednjih xy puta videla na TV-u, a moja komshinica provodadzijka misli da za mene nema vishe nade... zashto ne bih rizikovala i pokushala da upoznam nekog na chetu... (pre nego na lichnim oglasima....)....

trenutno nisam u takvoj situaciji - moja komshinica provodadzijka mi je bash nashla priliku... :lol: :lol:

Mogu i ja da ti nađem prilike, uz razumnu, prijateljsku nadoknadu :razz:
 
...mislim... realno...
...ako radim mnogo, ako mi je drushtveni zzivot u qrcu, ako sam **** poslednjih xy puta videla na TV-u, a moja komshinica provodadzijka misli da za mene nema vishe nade... zashto ne bih rizikovala i pokushala da upoznam nekog na chetu... (pre nego na lichnim oglasima....)....

trenutno nisam u takvoj situaciji - moja komshinica provodadzijka mi je bash nashla priliku... :lol: :lol:

Pa realno...Zavisi kako prodjes...Ja bas i nisam nesto...I nemam zelju vise da probam :razz:! Vise to ja volim da opipam :lol:
 
Ето, неко има среће...
Убоде из прве или (у твом случају) набоде...
Ја нисам био такве среће...
Али је лепо.
Лакше него у дискотекама и на сличним местима.
Може да се прича.
Ја кад не могу да причам као да сам без ноге...
:p:p:p

sad mi pade napamet kako se kaze vepar sa tri noge:
"nepar":lol:
 
Ето, неко има среће...
Убоде из прве или (у твом случају) набоде...
Ја нисам био такве среће...
Али је лепо.
Лакше него у дискотекама и на сличним местима.
Може да се прича.
Ја кад не могу да причам као да сам без ноге...
:p:p:p
Pa dobro, iz prve na ovom forumu, a inace, nije mi to bilo prvo net iskustvo... Kako bilo, poslije njega potop... Na netu mi vise niko nije interesantan...
Ovo samo da se vidi da postoji i druga strana medalje...
 
Pa dobro, iz prve na ovom forumu, a inace, nije mi to bilo prvo net iskustvo... Kako bilo, poslije njega potop... Na netu mi vise niko nije interesantan...
Ovo samo da se vidi da postoji i druga strana medalje...

Јесте ли још заједно или...
Иначе, овај други део поста је чиста предрасуда.
Ти, једноставно не дозвољаваш себи да се заинтересујеш.
 
...mislim... realno...
...ako radim mnogo, ako mi je drushtveni zzivot u qrcu, ako sam **** poslednjih xy puta videla na TV-u, a moja komshinica provodadzijka misli da za mene nema vishe nade... zashto ne bih rizikovala i pokushala da upoznam nekog na chetu... (pre nego na lichnim oglasima....)....

trenutno nisam u takvoj situaciji - moja komshinica provodadzijka mi je bash nashla priliku... :lol: :lol:

znaci, ako ikad dodje do toga... poslednja nada... postavis temu ''ocu kod cika Rokija' i ja te odvedem... moras da posedujes sledece:
1... hm...
u stvari, nista ne moras da posedujes... kad odemo tamo... pa sednemo za muzicki sto... pa, najlepsi karirani stolnjak... jedna dobra ljuta... i onda... kad vec sve dodje pred kraj... i kad nam se oci zamagle i gledaju u mrak, kao u bioskopsko platno... kad je sve zadimljeno... kad ostanu samo pravi ljudi... nasmejani... i kad zasviraju onu nasu... svaki covek ima dragu... i kad se i mi nasmejemo setno... i kad kazemo da nas boli uvo za sve sto ne valja... i kad zviznemo jos po jednu, poslednju.. tad ce on doci sam... il' mozda i nece... al' ce nas tad, ionako, boleti uvo za sve sto nije kako treba...
 
Jbg, Dijanek, ne mogu ja sebi da naredim da pocnem da se lozim na nekoga...
Komuniciram ja sa ljudima (ne ovdje, nego na nekim drugim sajtovima), ali ako se i pojavi interes, to me prodje vec poslije par dana, i pocnem da se dosadjujem...

I ne, nas dvoje vise nismo zajedno... Proslog mjeseca, konacno sam digla ruke od toga... Valjda... :roll:
Разлог је назавршена прича...
Има наде за тебе.
 
znaci, ako ikad dodje do toga... poslednja nada... postavis temu ''ocu kod cika Rokija' i ja te odvedem... moras da posedujes sledece:
1... hm...
u stvari, nista ne moras da posedujes... kad odemo tamo... pa sednemo za muzicki sto... pa, najlepsi karirani stolnjak... jedna dobra ljuta... i onda... kad vec sve dodje pred kraj... i kad nam se oci zamagle i gledaju u mrak, kao u bioskopsko platno... kad je sve zadimljeno... kad ostanu samo pravi ljudi... nasmejani... i kad zasviraju onu nasu... svaki covek ima dragu... i kad se i mi nasmejemo setno... i kad kazemo da nas boli uvo za sve sto ne valja... i kad zviznemo jos po jednu, poslednju.. tad ce on doci sam... il' mozda i nece... al' ce nas tad, ionako, boleti uvo za sve sto nije kako treba...

Овако нешто сам и очекивао од тебе.
 

Back
Top