200 orgazama dnevno

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.215
Sara Karmen, 24-godisnjakinja iz Londona, na dan dozivi cak 200 orgazama i zbog toga je ocajna, naime, devojka pati od sindroma trajnog seksualnog uzbudjenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremecaj kod kojeg su misici polnog organa zbog povecanog dotoka krvi u stalnoj kontradikciji i tako podsticu orgazme.

Saru uzbudjuju najrazlicitije vibracije u okolini- voznja vozom, fen za kosu, pa cak i monoton zvuk fotokopir uredjaja.

Devojka se poverila britanskom tabloidu "News of the World", a tokom 40-minutnog intervjua dozivela je 5 orgazama. rekla je da je od poremecaja PSAS pocela da pati u 19. godini, lekari su joj preporucili antidepresive, ali ona misli da su joj lekovi odmogli.

Naprotiv, kaze da je tokom uzimanja tableta bila jos uzbudjenija i da njenim orgazmima nije bilo kraja.

Sara dalje objasnjava da je to ometa u poslu, a kako radi u salonu lepote, svakodnevno je izlozena vibracijama razlicitih aparata, koji dovode do ludila.

''Neki moji klijenti znaju za moj problem, ali nije mi nimalo lako da objasnim novima zbog cega u sred tretmana pocnem da stenjem''-rekla je

''U susret mi izlaze koleginice koje, kada vide ''da mi dolazi'', uskoce i preuzmu klijenta dok se ne smirim u WC-u. Roditeljima do sada nisam imala hrabrosti da kazem istinu, pa oni misle da sam mozda malo nastrana i hiperaktivna''.- dodala je sara. Sve njene veze sa momcima, istice, propale su uprkos tome sto ju je lako zadovoljiti jer se muskarac sa njom u krevetu zaista ne treba nimalo truditi.''

Hmm el bi neko voleo ovo ,posto ima zena koje se cesto zale na nedostatake orgazma:-?
Inace boldovana recenica je hit definitvno :mrgreen:
 
Ha, zamišljam situaciju kad je ona na nekoj večeri u restoranu ili na porodičnom okupljanju, ili na bilo kom mestu gde vlada neka kamerna atmosfera.
Hihi, mora da se najviše raduju oni majstori iz prevoza kojim ide na posao :)
 
A ovo je ona... :-D
This-Woman-Can-Have-200-Orgasms-a-Day-Even-Without-Having-Sex-2.jpg
 
ja ne verujem u tu pricu uopste. mislim da ima neki mozdani poremecsaj, koji nema veze ni sa seksom ni sa orgazmima. gledala sam o njoj i citala ali ne verujem u to nimalo. to je neka teska psihoza, samo se tako manifestuje.
 
mislim da ima neki mozdani poremecsaj, koji nema veze ni sa seksom ni sa orgazmima. gledala sam o njoj i citala ali ne verujem u to nimalo. to je neka teska psihoza, samo se tako manifestuje.
Da, donekle si u pravu, mada ona ipak stalno doživljava sve te orgazme, e sad ako ona laže lažem i ja. :lol: Šalim se.
Elem, njeno stanje dovode u vezu sa nekom karličnom infekcijom tj. upalom usled koje su non - stop stimulisani senzorni nervi, zatim sa hormonskom terapijom, drugi kažu da je verovatno u pitanju psihički poremećaj, moguće je da je u pitanju tumor mozga koji je lokalizovan u oblasti koja upravlja genitalnim sistemom, neki lekovi isto mogu dovesti do ovog stanja, pa onda malformacije arterija karlične regije...
Bla, bla, truć, truć...
 
Da, donekle si u pravu, mada ona ipak stalno doživljava sve te orgazme, e sad ako ona laže lažem i ja. :lol: Šalim se.
Elem, njeno stanje dovode u vezu sa nekom karličnom infekcijom tj. upalom usled koje su non - stop stimulisani senzorni nervi, zatim sa hormonskom terapijom, drugi kažu da je verovatno u pitanju psihički poremećaj, moguće je da je u pitanju tumor mozga koji je lokalizovan u oblasti koja upravlja genitalnim sistemom, neki lekovi isto mogu dovesti do ovog stanja, pa onda malformacije arterija karlične regije...
Bla, bla, truć, truć...

sve u svemu, treba joj odgovarajuca kura :D
 

Back
Top