Gubim kosu i nokte

N

NS

Gost
Želela bih da pitam nekoga ko može da mi odgovori jer sam sve više uplašena.Naime već duže vreme mi opada kosa ali to do sada nije bilo toliko strašno.U zadnjih mesec dana je to opadanje toliko pogoršano da mi prilikom svakog češljanja a pogotovo pranja opadne puna šaka kose.Inače u zadnje vreme su mi i nokti jako krti da se listaju i pucaju a nekada sam imala jake nokte.I,da ne zaboravim da kažem da imam 32 godine i da sam skoro proveravala krvnu sliku i nalazi su mi bili dobri.Molim vas pomozite mi ,šta da radim i koje preparate da koristim da mi se obnove kosa i nokti.
 
NS:
Želela bih da pitam nekoga ko može da mi odgovori jer sam sve više uplašena.Naime već duže vreme mi opada kosa ali to do sada nije bilo toliko strašno.U zadnjih mesec dana je to opadanje toliko pogoršano da mi prilikom svakog češljanja a pogotovo pranja opadne puna šaka kose.Inače u zadnje vreme su mi i nokti jako krti da se listaju i pucaju a nekada sam imala jake nokte.I,da ne zaboravim da kažem da imam 32 godine i da sam skoro proveravala krvnu sliku i nalazi su mi bili dobri.Molim vas pomozite mi ,šta da radim i koje preparate da koristim da mi se obnove kosa i nokti.[/quote

Provjerite u nekoj mikrobiološkoj laboratoriji da niste dobili kakvo gljivično oboljenje
 
Prvo zbog tog opadanja kose ne bi bilo lose da smanjite stres i nerviranje.
A druga stvar nije lose uzimati kompleks b vitamina ,treca stvar je da posetite lekara,tacnije dermatologa kako bi se iskljucila neka infekcija.A cetvrto ishranom unosite vise proteina.
 

Back
Top