natezanje vlade sa prosvetarima

ANKETA

  • OPRAVDAN STRAJK

  • NEOPRAVDAN STRAJK


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

berija2

Obećava
Poruka
87
zaista ova zemlja nije normalna kao i prosvetari sta oni traze,CEO ZIVOT su neprofitabilna grana ,stalno ih izdrzavamo a posto ni ovako nista nerade sta ocekuju da imaji 100 000 dinara u to bi im bilo malo rade svega 9 meseci u god.raspusti ,praznici,proslave,rekreativna pa dokle vise i vecito im malo.
Ja da se pitam dbili bi svi otkaz a mladi koji su na birou rada a ima ih mnogo radili bi za iste pare koji oni sad primaju,
CEO ZIVOT IM MALO A NISTA NERADE!
 
zaista ova zemlja nije normalna kao i prosvetari sta oni traze,CEO ZIVOT su neprofitabilna grana ,stalno ih izdrzavamo a posto ni ovako nista nerade sta ocekuju da imaji 100 000 dinara u to bi im bilo malo rade svega 9 meseci u god.raspusti ,praznici,proslave,rekreativna pa dokle vise i vecito im malo.
Ja da se pitam dbili bi svi otkaz a mladi koji su na birou rada a ima ih mnogo radili bi za iste pare koji oni sad primaju,
CEO ZIVOT IM MALO A NISTA NERADE!

Svaki direktor i svaki profesor žive za djačku proviziju pardon... ekskurziju.
U medjuvremenu je sića...
 
8 puta, a? Hajde ćuti kad nemaš ništa... Znaš već.

Inače, nezasitu štrajkačku bagru bih ja sve ovako:

kickintheassfd8rl4ou8.gif
 
sta kenjate koji ***** o prosvetarima... ajde vi ucite od 30-34 dece svaki dan, pa treba sa njima izaci na kraj... i da vam na kraju roditelje kazu kako njegovo dete zna najbolje, a ono nema pojma!

A da vidim dali neko sme da da otkaz prosvetnom radniku zato sto strajkuje..., a voleo bih i da se skole privatizuju pa kad vam decu budemo izbacivali iz skola i za najmanje prestupe i kad skolarina budu nekoliko hiljada evra, molili bi za starim obrazovnim sistemom!
 
mislim da bi svi radnici koji se direktno bave obrazovanjem trebali biti na vrhu budzetskih primanja...ne samo zbog teskog posla kojim se bave nego i ogromne odgovornosti koje imaju za buduce narastaje...znanje i obrazovanost su preduslovi svakog drustvenog i drzavnog napretka...dobre place motiviraju obrazovne radnike sto ce se osjetiti na nivou skolstva i cijelog sistema...
 
Ah, kad se setim svog osnovnog i srednjeg skolovanja... Pisali smo po tabli "________(ime ministra prosvete) care, ne daj pare!" Casovi od pola sata i profani koji se, onako konspirativno, okupljaju u zbornici, raspravljajuci o pravom nacinu kako da mrskog im ministra bace na kolena, dok mi djaci pravimo sranja po hodnicima, ne bi li nas ovi konacno pustili kuci. Negde izmedju izvaljivanja vrata iz sarki i gadjanja tetkica sundjerom, sado-mazohisti bi nas konacno pustili toplim porodicnim gnezdima, koja smo vec u srednjoj zamenili Kalisem i dvolitarkom piva.

Tako da nema frke, dok prosvetari strajkuju, vasi klinci se provode k'o nikad u zivotu. Sto je dobro, zar ne? Niste valjda mislili da oni nesto uce?
 
:D
Ah, kad se setim svog osnovnog i srednjeg skolovanja... Pisali smo po tabli "________(ime ministra prosvete) care, ne daj pare!" Casovi od pola sata i profani koji se, onako konspirativno, okupljaju u zbornici, raspravljajuci o pravom nacinu kako da mrskog im ministra bace na kolena, dok mi djaci pravimo sranja po hodnicima, ne bi li nas ovi konacno pustili kuci. Negde izmedju izvaljivanja vrata iz sarki i gadjanja tetkica sundjerom, sado-mazohisti bi nas konacno pustili toplim porodicnim gnezdima, koja smo vec u srednjoj zamenili Kalisem i dvolitarkom piva.

Tako da nema frke, dok prosvetari strajkuju, vasi klinci se provode k'o nikad u zivotu. Sto je dobro, zar ne? Niste valjda mislili da oni nesto uce?

:D
 
Ah, kad se setim svog osnovnog i srednjeg skolovanja... Pisali smo po tabli "________(ime ministra prosvete) care, ne daj pare!" Casovi od pola sata i profani koji se, onako konspirativno, okupljaju u zbornici, raspravljajuci o pravom nacinu kako da mrskog im ministra bace na kolena, dok mi djaci pravimo sranja po hodnicima, ne bi li nas ovi konacno pustili kuci. Negde izmedju izvaljivanja vrata iz sarki i gadjanja tetkica sundjerom, sado-mazohisti bi nas konacno pustili toplim porodicnim gnezdima, koja smo vec u srednjoj zamenili Kalisem i dvolitarkom piva.

Tako da nema frke, dok prosvetari strajkuju, vasi klinci se provode k'o nikad u zivotu. Sto je dobro, zar ne? Niste valjda mislili da oni nesto uce?
Tacno tako, di ces vec srece od strajka prosvetara mada u toku mog srednjeg skolovanja ga je bilo malo ,za razliku od osnovnog:-? , al je zato bombardovanje bilo yebanje keve skoro 6 meseci raspusta i svih mogicih poroka i razvrata jos su i matorci tada bili prolupani :mrgreen:.
 
sta bre oce ovi vise prosvetari, rade kao trudnice ceo zivot 4 sata dnevno, imaju 150 dana raspusta godisnje primaju preko 400e plate, znatno vise od drzavnog proseka i opet ne valja ? Znaci malo je sto se nama privatnicima uzima 80% od onoga sto zaradimo da bi se dalo raznim debelguzim parazitima u prosveti, zdravstvu, opstinama i ostalim sluzbama , nego oce da nam uzmu 150% da bi oni eto imali plate od 1000 eura , a mi sto nesto konkretno proizvodimo i stvaramo u ovoj zemlji da radimo za klikere i kikiriki.
 
sta bre oce ovi vise prosvetari, rade kao trudnice ceo zivot 4 sata dnevno, imaju 150 dana raspusta godisnje primaju preko 400e plate, znatno vise od drzavnog proseka i opet ne valja ? Znaci malo je sto se nama privatnicima uzima 80% od onoga sto zaradimo da bi se dalo raznim debelguzim parazitima u prosveti, zdravstvu, opstinama i ostalim sluzbama , nego oce da nam uzmu 150% da bi oni eto imali plate od 1000 eura , a mi sto nesto konkretno proizvodimo i stvaramo u ovoj zemlji da radimo za klikere i kikiriki.
Tacno tako .Mislim u redu je da imaju tolike plate al; da traze jos preko leba pogace to je vec previse ,pogotovo sto im je norma 5 casova dnevno a mnogi imaju i manje .Jedino bi stvarno trebalo povecati plate tim tetkicama i spremacicama koje rade za 12 iljada i to krvnicki ,a gospoda profesori nek cekaju bolja vremena .
 
Ma da... Svi treba da štrajkujemo... I zdravstvo... Samo video bih neke od vas kada bi neka zdravstvena ustanova štrajkovala kada nekom od ovdašnjih podržavalaca bude potrebna pomoć...
Definicija "svi" je za mene umrela `91. godine na mitingu.
Ja sam video da mojoj majci vojvodjanski lekari nece da prepisu lek zato sto joj knjizica glasi na Beograd....tako da te "stranacke" fore bolje ostavi onima koji su u strankama...
Ako me pitas da li neko ko zaradjuje mesecno 12.000 treba da strajkuje, odgovor je definitivno da. I izvini ako se ne slaze sa tvojim misljenjem.
Tužni su neki mozgovi.
Potpuno se slazem sa ovom konstatacijom.
 

Back
Top