evo zasto ja MRZIM Holandiju i Belgiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ko je gadljiv neka upozoravam da ne otvara link:

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-28-11-2007/jedu-govna

pedofilske stranke, organizacije, shit-itersi,... mislim sta reci, sve najodvratnije moguce nastranosti tamo su sasvim normalne
Super je to 50-200 ojra trebalo bi to ovde da napravimo za sve shit-eaterse iz Jevrope i sire da dolaze i da im valjamo govna za 100 evra ,ej pa gde to ima:mrgreen: ,to je cista zarada ,ako mozemo i da izvozimo govna u Holandju i Belgiju takodje ,za ono sto bi inace bespovratno otislo u kanalizaciju ima bolesnika koji bi platili 100 ojra ,treba to iskoristi.:D
 
Super je to 50-200 ojra trebalo bi to ovde da napravimo za sve shit-eaterse iz Jevrope i sire da dolaze i da im valjamo govna za 100 evra ,ej pa gde to ima:mrgreen: ,to je cista zarada ,ako mozemo i da izvozimo govna u Holandju i Belgiju takodje ,za ono sto bi inace bespovratno otislo u kanalizaciju ima bolesnika koji bi platili 100 ojra ,treba to iskoristi.:D

E svaka ti cast Svetolice i od tebe nesto korisno....:lol:
Ovo mi je prvi put da sam se nasmejao na sav glas uz krstin forum...:lol: :lol: :lol:
 
Super je to 50-200 ojra trebalo bi to ovde da napravimo za sve shit-eaterse iz Jevrope i sire da dolaze i da im valjamo govna za 100 evra ,ej pa gde to ima:mrgreen: ,to je cista zarada ,ako mozemo i da izvozimo govna u Holandju i Belgiju takodje ,za ono sto bi inace bespovratno otislo u kanalizaciju ima bolesnika koji bi platili 100 ojra ,treba to iskoristi.:D

e malo i duhovitosti i vedrine u citavoj prici: ETO SANSE ZA SRPSKI IZVOZ!
 
брате имам идеју сутра сви по рицинусово уље 10-ак врећа и пар кутија па кад се насеремо а ми то пошаљемо као промотивни пакет у европу, па кад европа види колка говна ми имамо онда ћемо одма у европску унију да уђемо шта кажете?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top