pregovori propali

berija2

Obećava
Poruka
87
niko nece ugroziti teritorijalni integritet i suverenitet srbije ,srbija nece dozvoliti ocepljenje kosova jer je kosovo nedeljivo od srbije ,boricemo se svim pravnim sredstvima i necemo dopustiti da kosovo potane nezavisno rekao kostunica pri povratku iz beca ,

- pa ko ga pita ovo me sve podseca na govor SLOBE MILOSEVICA jos fali samo da KOSTUNICA kaze VAS NIKO NESME DA BIJE SEM VASE I JOCICEVE MILICIJE strahota Kostunica direktni naslednik cika slobe:confused:
 
iskrivljeni degenerik ce ostati upamcen kao " garant opstanka drzavne zajednice SCG" i " nepokolebljivi cuvar suvereniteta i teritorijalnog integriteta" Srbije.........yebote, za sta god se covek uhvatio, pretvorio u govn0..........gori je i od slobe
 
Ајде за преговоре ,ал што смо сви и ми и они одавно пропали ,нема за ста ни пас да нас уједе а овамо се курчимо.
 
Meni je sramno ono sto je ponudjeno kao nas poslednji "ultimat"!
I da je,(a zna se da nije bilo sanse)da bio recimo prihvacen,sta bi se njime dobilo?
Meni se samo cini da se ovde igra "dodavanja vruceg krompira"domacih politicara da nijedan u udzbenike ne bude upisan kao onaj koji je "predao"Kosovo...
 
Meni je sramno ono sto je ponudjeno kao nas poslednji "ultimat"!
Може ли мало јасније?
А шта је, по твом мишљењу, требало да буде понуђено с наше стране?

I da je,(a zna se da nije bilo sanse)da bio recimo prihvacen,sta bi se njime dobilo?
А шта се добија било чим другим, кад албанска страна има само једну опцију?


Чему, су уопште, служили ти преговори? - то је вероватно најбитније питање.


Meni se samo cini da se ovde igra "dodavanja vruceg krompira"domacih politicara da nijedan u udzbenike ne bude upisan kao onaj koji je "predao"Kosovo...
Може бити. Али, то је ипак, нека друга прича.
 

Back
Top