Ljubavnica

Uskoro ćeš ti za njega biti matora. Trenutno uživa u tvojoj mladosti i iskrenoj ljubavi.

Ko je naučio da vara, taj je po tom pitanju bez savesti, ona ga više ne proganja.
 
uopšte ne mogu da shvatim šta ti stariji muškarci traže u klinkama..

Ne traze stariji nista u klinkama nego klinke traze u starijima.

a i te klinke, šta bre traže u starijim muškarcima..

One samo kopiraju neke druge osamnaestogodisnjakinje koje su bile sa tim deckom, starijim muskarcem. Tako to ide.

Neće, neće, nego samo iskusniji, kako da ih smuva.

On, da, bice iskusniji. Samo je pitanje da li ce dovoljno dugo da ceka novu osamnaestogodisnjakinju, ako ga zaborave, ne vredi mu iskustvo. I pitanje da li je imao dovoljno osamnaestogodisnjakinja po kojima ce da ga zapamte.
 
a i te klinke, šta bre traže u starijim muškarcima..

Muškarci čija je to ciljna grupa, sa takvim umećem obrlate klinku, tako da ona iako ne traži, naleti na takvog.

A ON, u punom sjaju umešnosti varanja svih, a naročito klinki, hvata na razne fazone, već do te mere uvežbane da je to strašno.

Može on i da ostavi ženu i oženi se klinkom, ali teško njoj, ..........., jer ona je prva sledeća prevarena novom klinkom.

Ja mislim da ovde niko ne okrivljuje ovu devojčicu jer je nasela, i mislim da će ona biti sa njim i dalje jer će to biti njena odluka, NA ŽALOST, jer misli da je život bajka i da se to samo njoj dešava i da će u njenom slučaju to biti nešto drugo.

Klinku (čast izuzecima), možeš smuvati sa dva komplimenta, jer je ovo vreme TAKMIČENJA, PRESTIŽA, HAOSA, a ako je još napraviš ljubomornom,.........., ne mogu ni da razmišljam.:roll:
 
Форумашка логика:

ко једном превари жену - сваку ће
ко једном смува осамнаестогодишњакињу - опет ће, изнова и изнова
ко једном слаже - вазда ће само лагати
ко једном пређе на црвено - никад више неће прелазити на зелено
ко једном закасни на посао - увек ће каснити

(...допиши по слободном избору следећу генерализацију...)
 
Форумашка логика:

ко једном превари жену - сваку ће
ко једном смува осамнаестогодишњакињу - опет ће, изнова и изнова
ко једном слаже - вазда ће само лагати
ко једном пређе на црвено - никад више неће прелазити на зелено
ко једном закасни на посао - увек ће каснити

(...допиши по слободном избору следећу генерализацију...)

Potpisujem sve sem zadnje dve, evo ja sam prešao jednom na crveno, sad stajem kad počne da trepti zeleno...
Zakasnio sam par puta na posao a uvekse trudim da stignem na vreme.

ovo ostalo stoji, ali važi za oženjene...
 
1. Brak se ne rushi, pogotovo ako su tu deca... sema ko situacija nije totalno tragichna...
2. Da te veze sa sebe i unishti ti mladost neki matorac, kom za par godina nece moci ni da se digen, kada ti budesh u cvetu mladosti i zeljna provoda i ljubavi(+sexa)?
3. A da on nije malo prs'o...? ono kao... pitaj caleta i kevu shta ce ti reci... ma, ako hocesh da zivish sa njim i da se venchate, zashto prvo ne pokushate zivot bez braka... ono, zajednichki zivot, podela troshkova i poslova?.... Mislim, ako te ne moze nishta razdvojiti od njega...
4. Razmisli dobro.... mozda da zapalish negde i odmarash bez njega... ako se pojavi neki sladak tip i bar malkice ti se zasvidja... ko zna shta moze biti... u pubertetu si, osecanja su ti prejaka, pa se navikavash... Doooooooobro razmisli... bez ichijeg uticaja...
 
dobro, da ne komplikujemo. njima je lepo, vole se, ajd da tako kazemo. sta je problem? neka ima normalnu vezu sa njim posle njegovog razvoda, a ne da se udaje. jedini problem koji ja vidim je da on hoce da je smota za brak, jer je navikao da kad dodje kuci ima rucak, ima oprano...e tu je jedini problem. a da se ona tako "usreci" u 18-oj...e to bi bila velika greska. znaci, veza..pa...videces vremenom da li je to to ili nije.
 
1. Brak se ne rushi, pogotovo ako su tu deca... sema ko situacija nije totalno tragichna...
2. Da te veze sa sebe i unishti ti mladost neki matorac, kom za par godina nece moci ni da se digen, kada ti budesh u cvetu mladosti i zeljna provoda i ljubavi(+sexa)?
3. A da on nije malo prs'o...? ono kao... pitaj caleta i kevu shta ce ti reci... ma, ako hocesh da zivish sa njim i da se venchate, zashto prvo ne pokushate zivot bez braka... ono, zajednichki zivot, podela troshkova i poslova?.... Mislim, ako te ne moze nishta razdvojiti od njega...
4. Razmisli dobro.... mozda da zapalish negde i odmarash bez njega... ako se pojavi neki sladak tip i bar malkice ti se zasvidja... ko zna shta moze biti... u pubertetu si, osecanja su ti prejaka, pa se navikavash... Doooooooobro razmisli... bez ichijeg uticaja...

Пубертет у осамнаестој?! :shock:

Она 18 - он 30, значи 12 година разлике...мислиим, шта је ту тако шокантно?

И шта кажеш, старцима са тридесет две-три више не може да се дигне???...:roll::lol:
 
dobro, da ne komplikujemo. njima je lepo, vole se, ajd da tako kazemo. sta je problem? neka ima normalnu vezu sa njim posle njegovog razvoda, a ne da se udaje. jedini problem koji ja vidim je da on hoce da je smota za brak, jer je navikao da kad dodje kuci ima rucak, ima oprano...e tu je jedini problem. a da se ona tako "usreci" u 18-oj...e to bi bila velika greska. znaci, veza..pa...videces vremenom da li je to to ili nije.

Ej, pa ne trazi on od mene da se udam za njega.
 
Ljudi pa covek u tridesetoj godini nije matorac. Ne trazi on nikog da mu pegla i kuva, naprotiv, po tom pitanju sve sam radi. Ne trazi da se udam za njega. Trazi da budem sa njim jer ne moze bez mene a i mene nije ni malo sramota da priznam ljubav, makar i prema ozenjenom muskarcu. Kad se dvoje vole zasto bi trpeli zrtve i bili jedan bez drugoga i celoga zivota proklinjali sebe zasto su propustili ljubav. Gde su vam osecanja? Jesam li ja trebala da se rodim u drugom vremenu ili veruje neko u ljubav i danas???
 
Форумашка логика:

ко једном превари жену - сваку ће
ко једном смува осамнаестогодишњакињу - опет ће, изнова и изнова
ко једном слаже - вазда ће само лагати
ко једном пређе на црвено - никад више неће прелазити на зелено
ко једном закасни на посао - увек ће каснити

(...допиши по слободном избору следећу генерализацију...)
Imas toliko predrasuda da su te zaslepile. Kad nekog volis iskreno ne mozes ga prevariti, kad ljubav prodje to je vec druga stvar. Ne mozemo da biramo u koga cemo da se zaljubimo. Cak ni ti ne mozes da budes siguran 100% da se sutra neces zaljubiti u nekoga u koga ne smes.
 

Back
Top