Zamrzavanje

Milan_Pozega

Početnik
Poruka
43
Evo mene opet sa problemom... Pocelo je pre par dana da bi sada pocelo da se javlja na svakih 15-20 minuta... Jednostavno se sve zamrzne (osim zvuka), pomislio sam da je do sistema ali ispostavilo se da nije (reinstalirao sam vwindows i opet je sve isto, cak mi se desilo da se jednom zamrzao za vreme reinstalacije). Cuo sam da moze da bude i sata kabal, da negde gubi kontakt, mrdao sam, pomerao, okretao naopako al ne vredi. Sutra cu kupiti novi kabal pa da zamenim. Ako ima neko neku drugu ideju neka izlozi, molim vas.

P.S. Memorija nije, vadio sam jedan modul pa onda vadio drugi a vracao prvi i dalje sve isto...


Ako nekoga zanima konfiguracija, unutra je Athlon AM2 5000+, MSI K9N Neo-F maticna, Asus nVidia 7300GT, 2gb ddr2 kingston i sata2 WD od 500gb... Eto, pomagajte.
 
Nemoj kupovati nov kabel , matična ploča ili napajanje je najverovatnije u pitanju , nosi to u servis na testiranje i pregled. Dosta je jaka konfiguracija pa je lako moguće da je napajanje oslabilo.
 
Ajde molim vas nemojte sad da se prepirete dal je nesto jako ili nije i dal trosi il ne trosi, ako mozes pomozi mi. Sto se tice price o napajanju, to stoji jer pored toga imam i 3 opticka uredjaja i jos po nesto. Hvala snejks. (naravno, ako neko misli da je nesto drugo u pitanju neka pise dalje...)
 
Ti si trebao prvo da eliminises sve sto ti nije neophodno za sam rad racunara.Znaci opticki uredjaji,modem,LAN,pa i floppy i jos sta imas manje bitno.E onda ako i dalje postoji problem pozajmis od nekog napajanje pa probas.Ako nije to onda graficka.Ostaje procesor i ploca.Ako mozes i polocu nekako da testiras bilo bi dobro.Ako ne tek onda u servis.Na kraju znas sta sigurno nije.
Servis je meni poslednja opcija.Cak i kad je pod garancijom.Znaju oni da kazu da je ovo ili ono a u stvari nije i da ti nakace jos nesto samo da naplate vise.
 
E pa nije... Radilo dan i evo sad pocelo opet i to... Uzmem ja pa raskacim onda i novi rezac i hdd i stavim stari kad on od tad pocne da zamrzava odmah posto ga ukljucim, dok jos pokazuje onaj logo za plocu, vratim ja novi hard kad i dalje tako. Onda nekako uspem da udjem u bios i restartujem sve na defoults i on posle digne sistem. Ja pustim film - on zamrzne. Instaliram burnit i pustim ga da sve zivo testira, on radi tih 10-20 min bezprekorno i na kraju mi pokaze da je sve ok! Posle toga pustim TV i ono opet zamrzne! Pomagajte, molim vas... Da, graficka definitivno nije, stavljao sam drugu i opet isto...
 

Back
Top