TURSHIJA

to je nesto najlepse sto moze da se desi....i ne zove se za dzabe i "blazeno" stanje....ja jedva cekam....samo ne znam s kim...ali znam da cu biti lepa i debela trudnica i da cu imati jednog slatkog beboja u godini vodolije i onda jos jedared, u godini blizanaca....ma, potpuni odlep!
p.s. jele su mi se samo pomorandzice i sladis, o tursiji ni govora...
 
Jao mica mala što je sladak. :-)
Ništa se ne sekiraj, sad će teta zelenooka da ti objasni.
Dakle, poznato je da trudnice vole da jede kiselo.
A turšija je kisela.
Jasno? :-)

hehehe jeste...nisam ranije cuo...niti me je zanimalo...a pa da zato je bre moja keva mnogo volela da jede kiseo kupus dok sam bio u stomaku...sad se setio...
 
hehehe jeste...nisam ranije cuo...niti me je zanimalo...a pa da zato je bre moja keva mnogo volela da jede kiseo kupus dok sam bio u stomaku...sad se setio...

.......ne ne ne sinko opet si pogreshno shvatio ,mama je jela kiseo kupus jer je volela sarmice a tata je punio mesom ..............prati fabulu trudnica sinak ......:lol::lol:
 
.........a zashto su zene toliko napaljene tokom trudnoce i toliko opsednute sex-om ,jbt. trudnice se pretvaraju u mushkarce tokom tih meseci ...........

Majko mila,kad se saberem.... sva se oduzmem...kakva li cu tek biti u trudnoci kad sam sad ovakva?? Jadan moj muzh,umrece od sexa.... :mrgreen:

Neke zhene bash lepo nose trudnocu..a neke ti zgade zhivot..meni je moja kuma zgadila i trudnocu i brak i klince i sve.... :roll: Uh,bila je zhivi namcor,naduvene noge,samo se neshto cheshala,sedela jako chudno,kao da stavi stomak ispred sebe da sedi,kozha joj se grooozno razvukla,skoro da se providi... grudi,koje su inache bile velike,postale ogromne i nekako visile... porodjaj cu preskochiti,jako traumatichno iskustvo zbog "ljubaznosti" sestrica... :roll: Posle klince dojila preda mnom,meni to bash nekako..bzvz da gledam... 2 god kasnije svaki razgovor sa mnom preko telefona sveo se na urlike na sina da sidje sa usisivacha i ostavi svoju mladju sestru na miru...i njenu konstataciju da ce da se ubije,jer ovo vishe ne mozhe da izdrzhi..ali ne mozhe sutra,jer mora malu da nosi na pregled kukova i da skuva ruchak,pa ce tu odluku da sprovede u delo ipak prekosutra... E a kad je to rekla muzhu,on joj je rekao da ako to uradi,i on ce se ubiti pa ce i na onom svetu da joj pravi decu.. :lol: :lol: Odustala je. Dvoje joj je dosta. E to je moja kuma. Koju ja inache mnogo volim. Ali samo kad nije trudna. Kad je trudna onda je monstrum.
Ja mislim da cu ja biti jedna lepa i napaljena trudnica... kao krompir kad nabodete na dve chachkalice. Eto tako cu da izgledam. :mrgreen:
 
p.s. jele su mi se samo pomorandzice i sladis, o tursiji ni govora...

Ni ja nisam jela tursiju ni u jednoj trudnoci.

Nisam bila ni nesto napaljena.

Nisam bila ni kilava, cmizdrava, bolesna, dzangrizava. Normalno sam funkcionisala do porodjaja. I volela sam da budem u drugom stanju .. extra osecaj. Jedino sam bila uzasno pospana, ma chini mi se da sam stalno spavala, kad god nisam nishta radila.
 
®:
org, kako ne znaš s koga? ;)
Pa bilo ovdi i muževa i ljubavnika... a ti ne znaš...

Ja da sam oni... nakašljao bih ti se! :D

sve je to, dragi moj zaokruzeni, jako samo na recima....:)
a kada treba da se predje na "dela"-nis`:|
da je bilo malo vise srece,sada bi bila na putu jedna mala slatka bebana:)
 
primetila sam, moja komšinica trudna i sad neki dan došla na kavu vidim nešto mi se u lice popunila, nabacile 2, 3 kile i sve se nešto smijulji, kad ono posle mi majka rekla da je trudna:D
 
meni su obe trudnoce bile grozne
pocela sam da povracam i pre nego sto mi je kasnio ...ciklus
a zavrsila sam povracanje na porodjajnom stolu

i imala sam onu odvratnu gorusicu
to je onaj rad, ako pljunes na kesu, sprzices je

ali sa matijom jesam bila lepa
donecu vam fotku sutra, pa cu da je skeniram
 
Jao mica mala što je sladak. :-)
Ništa se ne sekiraj, sad će teta zelenooka da ti objasni.
Dakle, poznato je da trudnice vole da jede kiselo.
A turšija je kisela.
Jasno? :-)

kralju... a ja sam bi ubedjen da je to zato sto ne valja da trudne zene prave zimnicu... tako mi rekla jedna zena... ne mogu da vam kazem sta se posle desava... e, a lepi su to momenti... kad sam tamo... i, majka... kad me vidi, uzeli me se... i umesi pogacu... pa joj ja pomazem... mesam ajvar, na primer... a u stvari njoj ne treba pomoc, nego samo da joj pravim drustvo... i onda, kad se pogaca ispece, ajvar gotov... napunimo tegle i onda pocnemo da sakupljamo direktno iz serpe... joj, zivote... pa sir... to jedino moze da se meri kad koljemo svinju... pa, kad su cvarci gotovi... vreli... puse se... a ona isto umesi pogacu... pa se malo mesa baci na zar... i malo stavi u dimnjak... da se izdimi... i 'ladno pivo... il' malo domace rakijice... i muzika sa lokalne radio stanice... i ko god prodje, mora malo da proba...
- srecan rad, komsija... treba pomoc?
- o, hvala komsija... ziv bio... samo ako 'oces da probas malo mesa... za u dobro...
 
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:

A jesi li ti primetio kako muškaci totalno....ali totalno flipnu kad im žena zatrudni... Trče naokolo, smaraju sirotu ženu sa pitanjima "hoćeš draga ovo....a da li bi gricnula ono"... pa kao traže savete od iskusnih drugara (onih koji su već postali očevi)....pa se i oni ugoje barabar sa ženom (ponekad i više).....A tek kad dođe "trenutak porođaja"....ha, ha... Čula sam za razne slučajeve....od onog da je tip na ženinu konstataciju da je porođaj počeo, rekao "Dobro" uzeo ključeve od kola, upalio auto i tek kada je stigao pred bolnicu shvatio da je zaboravio ženu kod kuće:lol:....pa do gomile drugih manje interesantnih...
Ma meni je sve to super.... Ljudi se volU....naprave bebicanera....ili dva....ili tri....i volU se u troje, četvoro, petoro...
Nego Kambi, jesi li ti to rešio da se ženiš pa prepipavaš teritoriju? Kaži lepo, mojne se stidiš. Naški smo!!!;)
 
........da li ste primetili kako zene zrache u prvim mesecima trudnoce ,meni koleginica na poslu trudna drugi mesec ,sva se neshto raznezila i sve druge koleginice sad sve kao fine ,slushaju neku laganu muziku a do pre dve nedelje sve bile drkosh zene ,jel i vi primecujete kako blazeno stanje utiche pozitivno na sve ljude i kako se od namcora pretvaraju u pozitivce .............:lol::lol::lol:

...smrad te bilo:):-D:-D
 

Back
Top