Razrediste mi misteriju

NadjaBG

Obećava
Poruka
59
Jedna gospodja je mom bratu izradjivala i tumacila horoskop. Rekla mu je da ce izmedju 18.12.2007. i 19.1.2009. doziveti gubitak. Moj brat ju je pitao na kakav gubitak misli, a ona mu je odgovorila "ne znam imaces gubitak". Posto je brata trgnulo i uplasilo, pitao ju je...da li se radi o gubitku kao sto je bio gubitak oca (koga su spominjali to vece), ona je rekla: "da, tako nesto".
Mogu Vam reci da uopste nije prijatno kada vam neko tako nesto kaze. Ovom prilikom bih zamolila ljude koji znaju da tumace kartu, da mi rastumace dati aspekt.
Brat je rodjen 20.1.1978. u Beogradu, u 14,30h.
Takodje znam da mu je astrolog rekao da je vodolija, a ja se secam da sam trazila u efemeridima pre 10tak godina i nasla da je jarac.
Neka me neko obraduje :) Hvala
 
Osim Marsa koji tje mu jako dugo praviti opoziciju natalnom
Merkuru (bratje, sestre, blizhi rodjaci, komshije) i neshto kasnije
Veneru.. :?
Konjukcija natalnog Plutona sa tranzitnim Saturnom.. hm.. za period koji
mu je gledala, sigurno je uzela u obzir Saturn, on "tako dugo" boravi u
jednom znaku, pa tako i chesto pravi teshke, ozbiljne, aspekte.
 
Verovatno je videla da Saturn ulazi u cetvrtu kucu ( porodica ) i da gradi kvadrat sa natalnim Mo
...kao vladarem asc...moglo bi da znaci da se gubi nesto drago....ali to je jedan aspekt, koji sam po sebi ne znaci nista...a moze znaciti i dosta drugih stvari , osim fizickog razdvajanja...Dakle nemojte da se sekirate. To je samo jedan tezi period...koji se odnosi na porodicu...Ne znaci nuzno ono najgore cega se svi plasimo.
 
Jedna gospodja je mom bratu izradjivala i tumacila horoskop. Rekla mu je da ce izmedju 18.12.2007. i 19.1.2009. doziveti gubitak. Moj brat ju je pitao na kakav gubitak misli, a ona mu je odgovorila "ne znam imaces gubitak". Posto je brata trgnulo i uplasilo, pitao ju je...da li se radi o gubitku kao sto je bio gubitak oca (koga su spominjali to vece), ona je rekla: "da, tako nesto".
Mogu Vam reci da uopste nije prijatno kada vam neko tako nesto kaze. Ovom prilikom bih zamolila ljude koji znaju da tumace kartu, da mi rastumace dati aspekt.
Brat je rodjen 20.1.1978. u Beogradu, u 14,30h.
Takodje znam da mu je astrolog rekao da je vodolija, a ja se secam da sam trazila u efemeridima pre 10tak godina i nasla da je jarac.
Neka me neko obraduje :) Hvala

Ok, ostavi onda i tvoje podatke i podatke cele blize familije, sestre, braca, majka itd.

I kako moze neko nekome da kaze gubitak..u smislu smrt ,koliko sam shvatila - "gubitak oca" i da mu ne kaze konkretno o cemu i o kome se radi, to je zaista neozbiljno.....
 
Brat je rodjen 20.1.1978. u 15.15h u Beogradu. (gore sam pogresila vreme za 45min).
Ja sam rodjena 5.12.1972.god. Stariji brat je rodjen 2.10.1969. svi smo deca zajednickih roditelja:)
Otac nam je preminuo pre 3god i 3 meseca. Ta zena mu je letos gledala natalnu kartu, svasta mu je nesto napricala, ali kada je dosao kuci i kada mi je rekao doslovce frazu o gubitku, i da je on trazio da mu priblizi taj gubitak....ona je samo ponavljala gubitak, imas gubitak, navela taj period, on je pitao u strahu da li misli na gubitak kao sto je vec imao gubitak oca, ona je rekla DA, tako nesto. Rekla sam mu da me je uplasio tom informacijom i da je bolje da mi tako nesto nije rekao. Kazao mi je da se i on prenuo i pomislio na najgore, jer od kada smo izgubili oca, strahujemo i brinemo jedni za druge.

Za informaciju, brat je trenutno u fazi kupovine manjeg stana na kredit koji mu je banka odobrila. Sa devojkom se zabavlja negde oko 7 god. i vise puta su se rastajali i puno prepirali, narocito poslednjih godina. S njom se pomirio pre 2 meseca, imali su pauzu od nepunih 6 meseci. Njen oduvek uslov je bio da nece da zivi sa njegovima (tj.sa nama).
Najiskrenije, ona je u vecitom konfliktu sa svima nama. Sa mnom, sa mojom majkom, sa mojim bratom i njegovom zenom, sa mojom cerkom od 11god, ne voli njegove prijatelje itd.
Svog brata volim i dobro ga poznajem. Ona ga cini nervoznim, napetim, ne znam da objasnim, kada su se rastajali nekoliko puta po par meseci, on je bio divan brat, sin..itd. Nije bio svadljiv i agresivan. Kada se s njom primiri, bude tezak za sve nas. Njoj sam mnoge stvari pomogla kroz zivot ovih 7 godina, prosto sam zbunjena cinjenicom da me ne voli a da redovno od mene trazi pomoc. Ona je rodjena 30.8.1979.god, podznak joj je skorpija.
Od pocetka imam predosecaj da je moguce da moj brat kupi stan i zapocne bracni zivot, i da dozivi fijasko na tom polju.
 
Naravno, nikad mu nisam rekla cega se bojim i sta predosecam, gledam da budem pozitivna kada je njegov izbor u pitanju.
Pomislih na te lose aspekte koje ste naveli. Ta zena astrolog mu je rekla da ce devojka da mu zatrudni u februaru 2008. za 2, 3 meseca :) Da li neko vidi i taj apsekt?
 
On je vodolija-rak i da ti odmah kazem da ja, ovako gledano, ne znam odakle je ta zena izvukla sve to, ogranicicu sebe samo na gledanje natalne karte i tranzita dok neko drugi neka ti pogleda i solarne prognoze.
Zbog juznog cvora u 10-tom polju se vidi da je "morao" da tako navedem da izgubi oca do svoje 27-me godine s tim sto majka nema aspekte da tako brzo ode za ocem. Vidno je da ima sklonost ka dugim vezama i problematicnoj vezi sa zaista neuravnotezenom skorpijom ali ta veza ima svoje trajanje i kraj, sa sve prekida ima perspektivu najduze 9-10 godina, pa makar se i ozenio s njom tokom 2008, ta veza nema perspektivu duzu od njegove 32-ge godine. Ti mu dodjes u njegovom horoskopu Saturn u Lavu dok je brat Mesec i Jupiter u blizancima i sa vama zaista povremeno ima probleme u komunikaciji. Tebe dozivljava kao stariju i sama ga opterecujes jer se nekada postavljas prema njemu kao tutor ili kao brizni roditelj i zaista si opterecena njime. Zato ponekad i stvori otpor, posebno kada se nalazi u nekoj odnosno, konkretno toj vezi. Ne trpi ni kritike ni pitanja i tesko da mozes tu nesto kod njega da promenis. Brat kao da gleda svoja posla i svoj zivot pa mu on manje " zasmeta" ako smem tako da se izrazim. Verovatno da je ta zena videla vracanje Marsa kroz 12-to polje preko planeta koje simbolisu tog drugog brata i Jupitera koji nailazi na Merkur i kvadrat Urana u 5 sa Neptunom koji mu je sada u 8 polju- u prevodu, to nesto ako je uopste gledala u natalnu kartu za koju si nama dala podatke. Sto se njega tice, imace tih dana nekih problema na poslu, bice iznerviran jer su u pitanju neke promene, dokumenta ili papiri koji su mu bitni, resenja ili konkretne stvari u vezi poslakoji obavlje i doci ce pomalo eksplozivno u sukob verbalni ili sanekom mladjom zenom ili mladjim muskarcem. Moze nesto da se zagubi sto mu je bitno naneki nacin ili da mu se podmetne tudja krivica. Neptun i Uran daju nesredjenu vezu, pomalo haoticnu, sumnje, scene i nerviranje i mislim da bi samo trebao da bude malo oprezniji u saobracaju, da ne seda za volan ako je pripit ili jako iznerviran. Majka u to vreme moze da ima problema sa pritiskom koji varira, sklonost nervozi, aritmijama ili bol ustomaku. Brat Vaga neka se cuva da ne prebije prste, povredi ruku ili rame, mozda desno i imace neke probleme vezano za zenu ili licnu emotivnu sferu. Tebe brige more, jesi uplasena jer se u njegovom horoskopu Saturn nasao na Saturnu koji tebe simbolise, izbegavaj da ga iritiras u to vreme. Takodje moze da ima krizu u vezi u tom periodu pa je naprasit. Za trudnocu partnerke, videla je kretanje Jupitera preko Descedenta vrlo verovatno i on simbolise mogucnost veze koja vodi u brak ili zajednicki zivot ili sirenje porodice ali s obzirom da ce doci u kvadrat sa vladarem 5 polja dece koji je u 4 polju gde su i zavrseci...cisto sumnjam, ovako povrsno gledano da bi trudnoca opstala i kad bi do nje doslo. To je njegova 30-ta godina i sve pre 30-32-ge godine sto se zacne kod njega, ne mora da bude izneto.


Neka ti pogledaju na temi solarni povratak ili ovde, kako ko hoce, prijavi se i tamo da ti treba pomoc oko perioda decembar-januar koji si navela. Tu moze da se pokaze vise detalja za konkretne dane. Sem tog Marsa koji ide kroz 12-to polje retrogradno i sem njegove nervoze, nesmotrenosti ili sklonosti da bude neoprezan, da se povredi, ili prehladi, ne znam sta da kazem... Nisam u mogucnosti da sad dublje analiziram i da crtam godisnji horoskop, ovo neka ti bude za " prvu pomoc". :!:
 
Upravo zato i pitam.
Sve što si opisala aktivno je njemu, osim toga šta god da je kod njega neće ON zatrudneti ... Držim do toga da se takve stvari, ako se već gledaju, uvek gledaju iz ženskog natala, mislim da ništa drugo nema smisla. Ne znam da li neko ima drugačija iskustva ... ? Mislim, u horoskopu muža, muškarca može biti pokazatelja ali sve je to indirektno.
 
Upravo zato i pitam.
Sve što si opisala aktivno je njemu, osim toga šta god da je kod njega neće ON zatrudneti ... Držim do toga da se takve stvari, ako se već gledaju, uvek gledaju iz ženskog natala, mislim da ništa drugo nema smisla. Ne znam da li neko ima drugačija iskustva ... ? Mislim, u horoskopu muža, muškarca može biti pokazatelja ali sve je to indirektno.

Da, jeste indirektno ali u tom pogledu funkcionise, vidi se kombinacija 5-7 kod njega i 7-11 kao njeno 1 i 5-to polje... Jeste indirektno ali kako bi inacegledala muskarcu natalni horoskop, govorila o bracnom partneru i godinama za decu, ako nema tada partnerku ili ne zna njene podatke. Iz iskustva znam da moze..Radi..
 
Da, jeste indirektno ali u tom pogledu funkcionise, vidi se kombinacija 5-7 kod njega i 7-11 kao njeno 1 i 5-to polje... Jeste indirektno ali kako bi inacegledala muskarcu natalni horoskop, govorila o bracnom partneru i godinama za decu, ako nema tada partnerku ili ne zna njene podatke. Iz iskustva znam da moze..Radi..
To me je zanimalo, thanx :-D
Nisam do sad to pratila ni analizirala, nisam doduše ni imala prilike.
 
Mnogo hvala, zaista, nemam reci..
Brat je dao svoje podatke na osnovu kojeg mu je izradjivala natalnu kartu, a dok mu je tumacila, trazila je datume rodjenja njegove devojke, mene, i ostalih.
Zaista ga ne iritiram, ne mesam mu se u vezu ni na koji nacin. Ranije valjda jesam, ali ranije je znao i sam mnogo da me optereti time obzirom da je bio jako nesiguran u vezi. Postujem njegove odluke i pomazem mu tamo gde mi zatrazi pomoc.Stariji brat ne zivi sa nama, te su manje sanse za konflikt. On je zaista bio dosta neveran u svojoj vezi, vukao je simultane veze, oprobavao se na dva fronta, ali se uvek vracao staroj vezi. To je i nama smetalo (meni, mami i mom muzu) osecali smo krivicu i neprijatnost. Moj muz mu je u neku ruku najbolji prijatelj i on to zna. U mnogim stvarima je vrlo oslonjen na nas.

Podatke koje sam dala su tacni.
 
Ovaj beban sa fotke vipcurlic je mnogo sladak! Moja beba ima 11 godina, lav-vaga! Dete mi je lav, muz mi je lav, mama mi je lavica....Obzirom da mi je ovo drugi brak koji me je preporodio, strasno zelimo da imamo jos jednu bebu, i to u narednoj godini sve sa tim facking saturnom....:)
 
Ovaj beban sa fotke vipcurlic je mnogo sladak! Moja beba ima 11 godina, lav-vaga! Dete mi je lav, muz mi je lav, mama mi je lavica....Obzirom da mi je ovo drugi brak koji me je preporodio, strasno zelimo da imamo jos jednu bebu, i to u narednoj godini sve sa tim facking saturnom....:)

Samo napred, njih nikad dosta, i ovaj beban je preporod, jes malonaporan i previse aktivan al je lud ko zvono..
 

Back
Top