GDE U VASEM GRADU TJ. KRAJU SETATE PSE???

ria&tuborg

Aktivan član
Poruka
1.566
Ja sam u Borchi, ( Beograd?)
Ima dosta neuredjenog zelenila ,medjutim sve je jako prljavo i ljudi su onako dosta zatucani,te nije retka pojava zatrovanih komada hrane na tim povrsinama!!!

Imamo skolsko dvoriste u koje se usunjamo kao krimosi kad je kasno i kad nema dece!
Postoji i par izlaza na reku ali samo leti i za to vam treba auto!

Koja su vasa iskustva u kraju u kome zivite ili u gradu gde ste?
 
U Nisu, nasa dva psa najcesce kasno nocu *posle 10, bez povoca i korpe setamo pored reke jer tada nema ljudi ili ih nema puno, kada nam nailaze u susret, psi pridju pored nasih nogu, tako da se ljudi ne bi plasili, iako nikada van dvorista psi *zapravo zenka jer je njen sin jos uvek bebac, i ne pokazuju interesovanje za ljude.
Ponekad ih izvedemo i u Cair, ali nam je kej Nisave i Gabrovacke reke blizi pa je to cesci izbor.
 
Jao blago tebi mackic, stvarno je prelepo. Kod mene u kraju su SVUDA deca. Po parkovima, igralistima,ulici. I mi onda cekamo da ona odu, da bi Gipsy mogao da se istrci. To je obicno kasno uvece, posle 11-12. Ili kad je neko budjavo vreme, onda deca ne izlaze napolje. Ko da smo ubice, moramo da se krijemo od sveta.
 
Sta ces, nisu svi tako srecni...vec sam pocela patoloski da se trzam kad Gipsy kaki, da ne dodje neko da mi popuje...to je najgora moguca stvar. On ti stoji nad glavom i melje ( obicno neki deda kucomrzac), a ti ne mozes da odes jer pas jos nije zavrsio posao.
I kad krenes on ide iza tebe i ne prestaje da prica,sve dok mu ne pobegnes iz vidokruga. Tako mi dodje da se okrenem i gadjam ga necim pa da me ostavi na miru.
 
Sta ces, nisu svi tako srecni...vec sam pocela patoloski da se trzam kad Gipsy kaki, da ne dodje neko da mi popuje...to je najgora moguca stvar. On ti stoji nad glavom i melje ( obicno neki deda kucomrzac), a ti ne mozes da odes jer pas jos nije zavrsio posao.
I kad krenes on ide iza tebe i ne prestaje da prica,sve dok mu ne pobegnes iz vidokruga. Tako mi dodje da se okrenem i gadjam ga necim pa da me ostavi na miru.

Uzmes kesu i pokupis.


Tema: Zivim u Novom Sadu, blizu keja, tu svi setaju pse, pa i ja. Uvek ima drustva, mi setamo po stazi, a psi idu i igraju se pored po sirokom travnatom delu.
 
mi smo u visnjickoj banji koja je zahvalna jel ima travnatih povrsina koje nisu parkovi za decu... setamo se po naselju, a vodamo ga sa sobom na adu, 25.maj i sl. ima delova gde ga pustam bez povoca, danju uglavnom setamo sa povocem sem na tim mestima, jer ne mogu da se ne obazirem na paranoike oko mene, a i kad nema dr.pasa njemu su i ljudi zanimljivi pa ih presrece da se igraju, mos' misliti kako vecina reaguje... nocu ga pustam na svakoj poljani da se izjuri i ja ko debil:) sa njim- nista dok mi ne ublatnjavi pantalone ili krene da me juri- skace i gricka da me zaustavi...

svaki put pomislim kako bi mi bilo grozno da sam jos na bulevaru, gde bi ga setala...ranije sam govorila da su naselja ovog tipa za ljude sa decom ili psima:) e pa sad imam psa pa mi i odgovaraju...
 
Kosutnjak, Topcider i Topcidersko brdo - sume i staza koliko volis, kad je ruzno vreme (blatnjavo) obicno idemo asfaltnim starim putem kroz sumu prema Rakovici (putic izlazi pored onog fudbalskog igralista) ili pored Topciderke i po parkovima oko Milosevog konaka. Kad je lepo vreme uglavnom se zaglavimo po sumi do trim staze i nazad citav krug. To je i najopusteniji deo jer nema automobila i ima malo ljudi i drugih pasa. Ponekad kad smo bas raspolozeni za setnju odemo preko Topciderskog brda skoro do memorijalnog centra 25 maj, do Mostara, pa nazad pored Sajma. Ili odemo do biciklisticke staze iza Sajma pa odatle ili na Adu ili prema Kalisu ;). Ili do Ade preko Kosutnjaka :)
 
pit bull lover-ti si lik keve mi!!!!!:):):):):)ala sam se nasmejala....
a sto je najgore i meni se tako nakace kada sam kod babe na konjarniku pa moramo u park i to tako svake nedelje!!!!!
joj sto bih i ja zadavila!!!!!
pozdrav za sve i za pit bull lover-a
Znam kakvo je stanje na konjarniku, meni tamo zivi decko, pa kad setam njegovog psa ista je stvar!
Pozdrav i tebi!:)
 
Uzmes kesu i pokupis.


Tema: Zivim u Novom Sadu, blizu keja, tu svi setaju pse, pa i ja. Uvek ima drustva, mi setamo po stazi, a psi idu i igraju se pored po sirokom travnatom delu.

Necu da kupim govna.Necu iz inata.Moj pas kad naidje na njihova, on ih pojede, e pa ne pada mi na pamet da ih jos i skupljam. Normalno, da mi se pas iskaki na sred trotoara da bi ga pokupila ili sklonila u grmlje, ali nema sanse ja da ispadam kreten, a svi ostali tu da seru. Ajde da postave one kese, kao sto ima u nekim parkovima, tu bi pokupila sigurno, ali ako je pored puta i tu okolo ima jos milion govana, sto psecih, sto ljudskih,e to mi ne pada napamet!
 
Jaaaoo, brate, pa zbog takvih kao ti sve ide u k...!
Zar nemas svoje principe i svoje ja??? Ni meni nije lepo da kupim a pri tom ugazim u sve i svasta, ali necu da sotavljam za svojim psom.

Uostalom, lepo ti je sve od tvog psa, a kad treba da se radi prljav posao, onda "necu da kupim g..."... :roll:

Razumem i ja da niko ne kupi, ali ako krene jedan, pa ga vidi drugi, pa treci, mozda i krene nesto da se menja...
 
Nije stvar u prljavom poslu, a stvari se nece promeniti dok se ovde ne zavede kultura prvo medju ljudima pa onda medju vlasnicima pasa. Da li ce neka baba prestati na pljuje po ulici ako mene vidi da cistim? Da li ce mozda neki deda da prestane da sere po zbunju ako mene vidi da skupljam izmet za svojim psom? Cisto sumnjam.
Da li je ikada igde naplacena kazna za pljuvanje ili bacanje otpadaka po ulici? Nije. E pa molim lepo, sve je jasno...
 
Pa bas zato sto imam svoje ja, necu da skupljam govna.necu kad to niko ne radi, a kad se uvede bolji zakon, pa zabrane ljudima da seru po parkovima, tad cu da krenem.
Inace, meni se ne gadi nista od mog psa, pa ni njegova govna i uopste mi ne bi bio problem da ih skupim kad bi to stvarno funkcionialo.
 
Nije stvar u prljavom poslu, a stvari se nece promeniti dok se ovde ne zavede kultura prvo medju ljudima pa onda medju vlasnicima pasa. Da li ce neka baba prestati na pljuje po ulici ako mene vidi da cistim? Da li ce mozda neki deda da prestane da sere po zbunju ako mene vidi da skupljam izmet za svojim psom? Cisto sumnjam.
Da li je ikada igde naplacena kazna za pljuvanje ili bacanje otpadaka po ulici? Nije. E pa molim lepo, sve je jasno...

Nije jasno. Skupljas zato sto je to ispravno, a ne da bi naterala babu da ne pljuje. A ako i neki napredak bude od svega toga, to je samo plus.
Pa bas zato sto imam svoje ja, necu da skupljam govna.necu kad to niko ne radi, a kad se uvede bolji zakon, pa zabrane ljudima da seru po parkovima, tad cu da krenem.
Inace, meni se ne gadi nista od mog psa, pa ni njegova govna i uopste mi ne bi bio problem da ih skupim kad bi to stvarno funkcionialo.
Nemas svoje ja, dokle god se vodis tim mislima: "Niko to ne radi, pa necu ni ja!".
 
Alo bre devojke.......:shock:
omasiste temu!!!!!!:???:
To oko skupljanja mislim da je stvar licnog principa ,kulture i sl.
Kao takvo moze biti samo dobar temelj da se ljudi koji se inace slazu oko svega ostalog
pokace do ludila!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:
A za tim nema potrebe!!!!!:sad::sad::sad::sad:
Kad sam otvorila ovu temu imala sam u planu da recimo vi "ispljunete" koja su gotivna mesta kod vas u kraju(gradu) za nase cetvoronoge zveri pa ako i kad vam dodjem u goste da znam di cu sa ovim mojim cudovistem!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

P.S. Nemojte misliti da se ja to kao slucajno pozivam u goste!!!(ja to radm namerno!!!)8)8)8)
 
Ako imas psa koji se ne bije, po meni je najbolje odvesti ga u sumice, tamo ima gomila pasa, a to je stvarno ogroman park, pa oni trce i uzivaju. Treba samo da se pazi kad je deraterizacija, da se kuce ne otruju, i tad se psi tu ne izvode 3 nedelje. Oblepe oni po celom parku, tako da ne mozes da omasis znak.
 

Back
Top