Sta planirate za Novu godinu za decu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Sta planirate za Novu godinu za decu

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Sta planirate za Novu godinu za decu

Imate li neki plan ili preporuku? Moj sin ima 19 meseci, planiram 1.januara da ga vodim u ulicu otvorenog srca, pa me interesuje da li je neko bio sa decom i kako su reagovali

sanja
    Guest

Podrazumevano Re: Sta planirate za Novu godinu za decu

U parku smo se dogovorili nas 10ptak porodica, jednog tatu oblacimo kao Deda Mraza za vikend pre Nove godine... I dok se deca budu igrala na svom terenu, drugari koji odrastaju zajedno, eto i DM sa pokloncicima (dogovor je da to bude nesto simbolicno, tipa za 95 din, sitnica za dete, jer su u parku svi jednaki, a kod kuce cemo im vec spremiti prave poklone), okiticemo jelku, podelicemo sokove i bombone... Vecina roditelja radi po malim priv firmama i ne zelimo da malu decu (vecina ih je do 4-5god) vodimo na predstave gde se traumiraju od guzve i galame. Ocekujemo dobru zabavu i dobru reakciju dece u parku.

pajamaca
    Guest

prevelika je gužva za ulicu otvorenih srca, a on tako mali.
    plan za decu: idu kod bake...a mi na party

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio pajamaca Pogledaj poruku
    prevelika je gužva za ulicu otvorenih srca, a on tako mali.
    plan za decu: idu kod bake...a mi na party
    Nije ni to losa ideja, samo jos da ubedim muza

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[FONT=Comic Sans MS]Moj miš će spavati. Kao i drugih dana, samo kad ustane čekaće ga šareni papiri ispod jelke:-D[/FONT]

Aktivan član
    Učlanjen
    07.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

haha, kuvana rakija od malih nogu

mislim da se to tamo deli??

Zainteresovan član ljupče (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

Blago tebi mačkice, i moj će spavati, ali ja imam i mišicu koja ide u školu i koja piše pismo deda mrazu, pa čeka kao vampir kada će da donese poklon. kada bi znala koja su to dovijanja da je negde sklonimo i postavimo poklone ispod jelke, obično moramo da angažujemo i tetku

Početnik ## Korina ## (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Vec sada pricamo o njihovim zeljama i poklonima... Nekada mi se cini da se mi tome vise radujemo! U stvari, njihova sreca nas cini srecnima! Ulica otvorenog srca je super ideja ako nije puno hladno! Planovi: deca spavaju, mi sami, vecerica i gledanje tv-a dok se ne istope boje...

Elita
    Učlanjen
    14.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

moja deca zive za igraonicu,tj za kompjutere.posto im je to najstrozije zabranjeno,za docek idemo linijom manjeg otpora.slavicemo na moru u petrovcu u hotel palasu(jupi,peva severina) a deca tu noc mogu da se zabavljaju na komp koji su pored sale za docek.i vuk sit i ovce na broju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio ## Korina ## Pogledaj poruku
    Vec sada pricamo o njihovim zeljama i poklonima... Nekada mi se cini da se mi tome vise radujemo! U stvari, njihova sreca nas cini srecnima! Ulica otvorenog srca je super ideja ako nije puno hladno! Planovi: deca spavaju, mi sami, vecerica i gledanje tv-a dok se ne istope boje...
    ...dok se ne rastope boje...ah.. Nebojsa Bakocevic. Pa tako cemo najverovatnije i mi, a prvog uloca otvorenog srca

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio Koko Pogledaj poruku
    Imate li neki plan ili preporuku? Moj sin ima 19 meseci, planiram 1.januara da ga vodim u ulicu otvorenog srca, pa me interesuje da li je neko bio sa decom i kako su reagovali
    Jelku, poklone, Deda Mraza, paketiće... naša prva Nova, ne mogu da je dočekam - šmrc :wink:
    Što čitaš kad ti škodi?

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Mene vec malo hvata panika od NG...Pismo Deda Mrazu smo napisale a cim se necega seti trazi da se notira...
    Lagano sam pocela sa kupovinom,jer me onaj prednovogodisnji shopping uzasava...
    Ne znam gde cu ni sta cu jer su mi baba i deda dali do znanja pre neki dan da su se oni organizovali vec sa svojom ekipom...Kod tate da je posaljem tj kod njegove mame nesto mi je glupo a ja da negde idem,posto mi se u principu nigde ni ne ide specijalno..
    Mislim,sta to ima sto vec nisam videla za Novu Godinu....
    Tako da cemo verovatno uz jelku i klopicu kod kuce..pa otvaranje poklona 01.01 ujutru onako u pidzamama...pa onda kod babe i dede na otvaranje njihovih poklona..i tako...
    Nadocekivala sam se Novih godina i naludovala pa mi zaista nista ne znaci..
    Osim ako me neko pozove negde juzno ili negde na neku cistu egzotiku...:wink:

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

...jedno dete u Svajcarskoj, drugo s nama...jelka, pokloni, vatromet u dvorištu...prasetina na stolu se podrazumeva!

Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Necete valjda prasetinu,koleginice!?

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Citat Original postavio macka vracarka Pogledaj poruku
    Necete valjda prasetinu,koleginice!?
    Oću, vala!!! Ja to samo branim pacijentima a ja krkam krišom!!!

Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Pa dobro..malo loseg holesterola u novogodisnjoj noci nece da skodi....

Inace,ne znam ko je pitao za ulicu otvorenog srca....Po meni to nije za decu a posebno ne za tako malu...guzva,petarde,narod koji se muva tamo amo..zeva okolo...
    Mi smo ziveli u blizini pa smo pre tri godine naivno izveli dete u prepodnevnu setnju koja je propala u stratu.Prvo je mene nervirala guzva i naletanje na kolica a onda se i ona smorila i pocela da larma...
    Nema tamo nista sto bi dete od 19 meseci radovalo...

Domaćin Sokolica_M (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Ja imam 22 godine i meni još uvek roditelji prave paketiće... Znam da zvuči infantilno i kretenski, budući da sam ja jedna ozbiljna mlada dama, ali... običaji su običaji...
    I biće tako dok ja ne dobijem svoju decu...
    A pravim i ja paketiće... Roditeljima, određenoj grupi prijatelja... I evo, dok ovo pišem, obuzima me neka bezrazložna radost... pre samoj pomisli da sam već videla šta ću nekim osobima smislila šta ću za ovu godinu da im poklonim...

A kao mala nisam volela Deda Mraza (sad volim tu priču, mada su mi irvasi od njega simpatičniji, čak imam poklon od jednog prijatelja - igračku irvasa iz Kanade), znala sam da tata ostavlja paketiće pod jelku, pa mi i nije bilo nešto zanimljivo...
    Samo se sećam da su nam jedne godine, sestri i meni, roditelji kupili po vokmen svakoj... Koja je to sreća bila...

I setih se da ja nisam najgori slučaj, pošto i mojoj kumi i još nekim drugaricama roditelji prave paketiće... Jedna drugarica čak zahteva da joj onu kesu napune slatkišima i grickalicama...

A znam da će ove godine moji da mi kupe onaj mekani, najmekaniji bade-mantil, pa eto dajem to kao predlog mamama i tatama, pored igračaka, koje su nezaobilazne... Ili one čarapice od tog materijala, pa ih napunite nečim... čokoladicama...
    I neke nepotrebne i bezvezne stvari, ali blesave, to se pamti...
    Ima nešto zanimljivo, a to je nekakav pikado od metala... raspitaću se kako beše... to ću ja nekome da kupim...

Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Pokloni u sarenim papirima sa masnama i sve to tako ispod okicene jelke je ako se ja pitam lepsi deo Nove godine.Ja se tome radujem kao dete a mozda i vise....
    Volim da poklanjam ali obooozavam i da dobijem,mada mi je vaznije forma u tom slucaju nego sadrzaj.
    Puno se trudim oko poklona za svoje drage,pa i oko pakovanja istih.Pakujem ih u til,u neke kese od materijala a u Garden centru sam pronasla simpa torbice od nekog cebastog platna koje su savrsene za tu namenu....

Zainteresovan član ljupče (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    42

ja odnesem u cvećaru i oni upakuju suuuper, preve deci neke dodatke, prošle godine su ćeri napravili neke lutkice oko kutije, a sinu mesec na kome sedi dečak, ma prelepo, šteta što nemam sliku - ako plaćam kada idem negde da mi upakuju poklon mogu valjda i deci to da priuštim, pogotovo što u Nišu nema prodavnice sa odgovarujućim rekvizitima

Slične teme

1. GDE CE TE ZA NOVU GODINU???
    Autor drugo ja u forumu Arhiva
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 04.12.2007., 14:56
  2. Gde za Novu Godinu?
    Autor inamorato u forumu Beograd
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 28.11.2005., 11:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor