foliranje...

Eeeee, mihajlo, ti bi sad ovde da ti forumašice za džaba kažu svoje najstrožije čuvane tajne.
Pa ti posle da budeš nezaustavljiva sex mašina koja ne haje što one jadne vade zečeve iz šešira.
Aaaa, neeee
 
sve zavisi...
al ja se u principu ne foliram, i ako se desi da krenem, ja ui to posle kažem, priznam...
ebi ga ne volim to...
igram otvoreno...

al postoji masa foliraža u vidu kamufliranja...
od dragi, ja sam uvek ćosava, do ja nikada ne kakim...
 
ja najvise volim: ti si mi drugi... imala sam samo jednu dugu vezu pre ove... e, kraljevi... veceras je liga sampiona... valjda me nece zvati da se vidimo... salim se, nece... postuje ona to... elem./.. imate par predloga za veceras... mozete da igrate da CSKA daje 2 gola... mozete da igrate iznenadjenje na Dinamo Kijev protiv Rome... kvota je 5... mozete da odigrate i Sevilja Arsenal X ili Steaua - Slavija 3+... mozda bi moglo i Stutgart - Rendzers X... nego... liga sampiona je, ipak, liga sampiona... nikad se ne zna tu... u svakom slucaju... novi dan - nova sreca... mada je praznik tek sutra... nas Partizan igra protiv Lotomatike... bice tesko, bice 0:3... sto se peva na tribinama... eh, stara, dobra vremena...
 
shto samo zenska foliranja :? a MUshkaa ..tipa..ne mogu da te ***** sada, umoran sam, iscedila si mi jaja, pa ti pile mozesh 20 puta dnevno, lako je ribama, razlika je to ..mi yebemo, vas yebu i tako to..nja nja nja..kakvo foliranje..:)
 
Koji su tipicni zenski folovi...prilikom upoznavanje, druzenja i seksa....da ne kazem zenski trikovi....

trenutno mi pada na pamet FEMKANJE jer jedna drugarica se femkala pa ostala bez tipa pa se onda nalozila na njega al joj onda on udario kontru i sad sta ce biti nemam pojma al sam sigurna da ce sl;edeci put dobro razmisliti dal da se femka:D
 

Back
Top