Od kuće do škole,od škole do kuće...

Blago tebi!Meni treba 45 min do skole!Promenim 2-3 busa(u drugom slucaju stignem brze)!Na "cimanje" po basu sam se navikla(a ko i ne bi posle 3 godine?:-))!I tako!mada u busu uvek ima nekih zanimljivih desavanja,posto udjem na pocetnoj onda sednem i gledam "predstavu"(pod uslovom da me neka bakuta ne podigne:-)),ma ima svega svadjaju se ljudi,pevaju cigancici,uvek ima nekih "pacijenata" pa ti ne bude dosadno!:-)U svakom slucaju,zanimljivo je to iskustvo,nas gradski prevoz je jedinstven po tom pitanju!:-)
 
Meni treba 10-15min peshaka do stanice (:lol:) + josh pola sata basom,706 ili 73-swejedno...A nekad i 17-icom..
Wolim da se wozim basom jer je uwek dobro zezanje i kad sam s nekim i kad sam sama.
Uwek se neki psuju,swadjaju,cherupaju,chujesh shtoshta interesting...
Aftobusi su ok,ali su mnooogo spori! ;)
 
Što se mene tiče,meni je škola tu pod nosom,a vama?Ako putujete do škole,da li je ponekad zamorno cimanje po basu,i kakvo je vaše mišljenje o javnom prevozu uopšte?

treba mi oko 50 minuta...uglavnom odvojim ceo sat...
sto se tice stalnog cimanja u grad...
pa ono...dojadilo mi je i to mnogo!
jer...pa evo slikovito...kad se vratim kuci, ako uzmem belu papirnu maramicu, obrisem lice, maramica ce biti sivo-crna...(provereno!!)
perem kosu jednom nedeljno jer ne mogu cesce (dugacka...dosta. a i ne treba mi cesce...), prva dva ispiranja su skidanje sive stroke
tusiram se, i ne znam kako, ali kroz odecu uspe da mi zalepi smog i prashina na kozhu...:shock:
inace doticni grad je beograd...

mislim da je javni prevoz uzasan...
kakvi autobusi sve voze, to nije bezbedno!!!
ove zime kazu kao, bice -30...
nebitno koliko ce biti, ali kad se nagura masa u bus da se on jedva krece, i kad bus treba da skrece, a put moze i da se zaledi...ako sklizne...
radije cu ici peske...
 
Do škole mi treba...kako-kad..zavisi.
Pošto treba da predjem kritična mesta, često upadnem u veliku gužvaju pa do škole putujem i sat vremena. Inače, bez gužve 20 min ladno...
Idem 23kom preko Banovog brda, sajma..sve do Beogradjanke...Zaebani su: Crkva na banovom vrdu, sajam, Mostarska petlja i Kneza Miloša...
 

Back
Top