Dan posle 10.12.2007

cheda@

Zainteresovan član
Poruka
386
Posto pregovori sa shiptrima ne dadose zadovoljavajuci rezultat reklo bi se da postoje i malo cvrsci argumenti osim prazne price da KIM ostane kao sastavni deo Srbije sa atributima drzavnosti na svojoj teritoriji.Ima li ko pametno resenje?
 
znam na sta mislis, ne prozivam ja tebe, ni najmanje, verujem da poziv koji si odabrao govori o tvom stavu prema drzavi
govorim o stanju nacije, jevreji su dve hiljade godina verovali i radili na tome i na kraju povratili drzavu i sada zive gde zive i kako zive, to govori o njihovom stanju nacije
 
Naš najveći problem je što se svi planovi na nivou države planiraju za periode od po 4 godine (čitaj: od izbora do izbora). Turci računaju hiljadarku pa ti vidi.
Predsednik i premijer mogu da budu iz koje god stranke, ali mora da se zna kurs Srbije. Ende.
 
Da bi nesto odbranili to moras da posedujes/vec cuvas a mi Kosmet odavno ne posedujemo (drzavnih organa nema na Kosmetu...)
A ponovno zauzimanje te teritorije je nemoguce cak i da medjunarodna zajednica bude uzdrzana...
...bolje bi bilo da se drzava spremi za odbranu "Presevske doline"...
 

Back
Top