Saobraćaj u Beogradu

Podjednaku odgovornost snose vozachi svih vozila,samo shto na kraju najvishe ispashtaju motociklisti.
Ali izgleda da i tu vlada ''zakon jacheg''.

Ko ima cisternu,car je...:D



S druge strane koliko je mladih vozacha polozilo voznju preko veze.Statistika pokazuje da Beograd nikada nije izdao vishe vozachkih dozvola nego u proteklih dve god.
Takodje statistika pokazuje da se nikada nije desilo vishe saobracajnih nesreca nego za iste te dve god.
 
Nekad sam vozio motor ali moram priznati da me skuteri pocinju da nerviraju....
ja sam dve godine vozio Tomosa po gradu i ostao ziv , i preporucio bih svakome
ko hoce da vozi motor neka kupi nesto vece....skuteri jesu prakticni, ali su slabi i ovog leta
sam par puta naleteo na prevrnute skutere i na srecu samo ugruvane vozace....
znam kako je to kad te povuce malo brza voznja, ali skuteri su preslabi i nestabilni
za tako nesto.....ponovo me vuce da sednem na dva tocka ali nista slabije od 250
kubika......bar da me ne jure autobusi po Brankovom mostu..........
p.s.ja samo prosao celu jadransku obalu na dva tocka
i to je nesto najlepse sto sam doziveo.....
samo malo pameti.........a moz` da se ubijes i sa stolice
 
Iskreno da kazem, ja nisam do sada video 1 (jednog) vozaca skutera (bicikl sa pomocnim motorom) koji se pridrzava propisa u voznji...posle im je djavo kriv i oplakuje ih rodbina koja im i kupi moped kada napune 12 godina...
Sta mislite o zabrani ulaska vozilima u centar grada ili sa restrikcijama, kao u Zrenjaninu?
 
2236349875_2facbd44fd_o.jpg
 
Ja bi za pocetak uveo provere poznavanja saobracajnih propisa svake godine za ljude koji imaju vozacku dozvolu.A i postavio bi po saobracajca na svaku raskrsnicu i poostrio kazne.

Da se JA pitam, al' ne pitam se...
 

Back
Top