Ljubav i Bog

Taisa, prekini više, mnogo smaraš.
mnogi ovde ne vređaju tvoja religiozna osećanja, pa nemoj ni ti naša ne-religiozna.

Dobro, pošto sam do sada vređala tvoja nereligiozna osećanja, evo sada ti uz izvinjenje drugima (naročito KLL), nereligiozno kažem , ne s*ri, i ne čitaj ono što te "smara" i ne govori u tuđe ime i ne stavljaj crtu između i pročitaj naslov teme,....., i ako nešto ne razumeš ne lupetaj i .........:mad:

Ovaj način razgovora ili po mogućstvu nešto kao recimo upotreba divne reči "torbanje", tebi treba napisati kako ti ne bi bilo "smarajuće".:(
 
Da izvines, al' cime ona to tebe vredja? :roll:
ma nisam se lepo izrazila, ajde... cepidlako.. al da smara - smara. jbt, čim se pojavi nema više mesta nikakvoj kostruktivnoj raspravi, odma iskoče neka uprepodobljavanja, celomudrenosti i sveti oci.. i ko da je posisala svu mudrost ovog sveta.
I ******, vređa me što sam ja psihopata pa mi to smeta, tačno je tako kad malo bolje razmislim. I na pdf religija ne idem ikad. I sruši mi svaku koncepciju, čim vidim ovo oko stresem se. Sa'ću da je stavim na ignore i biću mirna. Ništa lično Taisa, moj je duševni mir u pitanju.
KLL, hvala što si mi ukazao na grešku.
 
Ljubav koju primaš jednaka je ljubavi koju daješ.

Jel ovo tačno il je samo mit
Jel ima neki kantar ili nema..
a?


tacno za nekoga, a za nekoga ne

ima komentar

vidjenje ljubavi i vidjenje boga je razlicito za svakoga...
pitam se o kojem bogu se ovde rasptravlja, jer ne veruju svi, kao sto i mnogi od onih koji veruju ne veruju u istog boga
"ljubav koju primas je jednaka ljubavi koju dajes".... pa, ne bih se slozio.
svako ima sopstveno vidjenje ljubavi, ali, uglavnom, svi ocekuju da im bude uzvraceno na isti nacin na koji i pruzaju, jer nacin na koji sami pruzamo ljubav, jeste jednak nacinu na koji bi voleli da nam se uzvrati... blizak i razumljiv nasem jeziku...ali potrebno je nauciti i jezike drugih, da bi smo mogli razumeti ljubav koja nam se daje...
dodao bih i jezike onih koji pricaju o bogu, kao i jezike onih koji tvrde da ne postoji...
takodje bih dodao, moje mishljenje...
verujem da ova tema nije za lj&s, ako se prica, nazovimo je tako, o bogu nastavi...

b
 
Dobro, pošto sam do sada vređala tvoja nereligiozna osećanja, evo sada ti uz izvinjenje, nereligiozno kažem , ne s*ri, i ne čitaj ono što te "smara" i ne govori u tuđe ime i ne stavljaj crtu između i pročitaj naslov teme,....., i ako nešto ne razumeš ne lupetaj i .........:mad:

Ovaj način razgovora ili po mogućstvu nešto kao recimo upotreba divne reči "torbanje", tebi treba napisati kako ti ne bi bilo "smarajuće".:(
dušice, crtica je tu sa razlogom... ne razumeš - nema veze.
tužno je kako neko biće koje je otkrilo Istinu ili kako vi to već u tim vašim krugovima govorite može ovako da se izražava i da emituje toliko mržnje, besa i frustracije... ali baš tužno. Ni jedan tvoj post, nikada, nije odao ni malo topline i ljubavi koju stalno na ovaj ili onaj način propovedaš.
Gotovo da mi je žao što neću videti odgovor, i jeste malo pederski, u smislu "moja zadnja" (u mojoj glavi), al meni ipak lepoooooo.
 
@Parka
Pametna odluka.


@ Tema

I tačno je , ako želiš da uzvratiš isto, uzvratićeš onoliko koliko si u stanju da primiš, čak i pod uslovom da ti je dato više.

Možda nije kao u matematici, ali moglo bi se uzeti kao istinito
 
dušice, crtica je tu sa razlogom... ne razumeš - nema veze.
tužno je kako neko biće koje je otkrilo Istinu ili kako vi to već u tim vašim krugovima govorite može ovako da se izražava i da emituje toliko mržnje, besa i frustracije... ali baš tužno. Ni jedan tvoj post, nikada, nije odao ni malo topline i ljubavi koju stalno na ovaj ili onaj način propovedaš.
Gotovo da mi je žao što neću videti odgovor, i jeste malo pederski, u smislu "moja zadnja" (u mojoj glavi), al meni ipak lepoooooo.
(sace da otovri jos jedan blog o zlim forumasima i jos gorim forumasicama.uzgred tacno znam na sta mislis...)
 
Meni je do jaja kad se biju izmedju sebe ono pesnicenje cupanje za kosu ,sutanje ,grebanje i ostalo iako sam samo par puta video to u skoriije vreme(od kad sam kao odrastao) uvek je bilo vrh brate ,jedino sto mi je vise bilo smesno ,nego uzbudjujuce:D
 
ne znam ja nego daj ti da vidimo ko ce koga da razbije...
a i trebale bi mi nesto pare.
(eto ucinicete i dobro delo a brkate forumasice ce moci da se pipkaju dok vas gledaju)
 

Back
Top